 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 21-05-2009 | Cabbage | Młody Racjonalista bawi się w cenzora |
Niejaki Celugork, Super Hiper Adminstror forum mlody.racjonalista.pl/index.php usunął z sobie tylko wiadomego powodu (oficjalny powód podany do wiadomości publicznej: "Cabbage - Konto Usunięte / Banicja Bezterminowa na Ip Powód: Czynienie personalnych uwag, używanie celowo wulgarnego słownictwa kierunkiem obrażenia administratora serwisu.") moje posty i w ogóle rozstrzelał mnie pod ścianą swoich własnych lęków. Plastikowym pistolecikiem co go dostał rok temu na gwiazdkę wymierzył w ekran komputera i "BAN, BAN!"- wykrzyknął, a na jego twarzy pojawił się zimno-drański uśmiech, ćwiczony od tygodnia przed lustrem. Eh, władza.. Podejrzewam, że nie spodobała mu się moja wypowiedz: "Panie Stepowy, niech się pan nie unosi. Pan Celugork ma po prostu takie dziwne poczucie humoru i raczy nas szablonowymi ale dość dowcipnie sformułowanymi poglądami i sądami moralnymi. On nie wmawiani nikomu poglądów i tego, co ma niby powiedzieć. Daje upust swej fantazji a to co innego. My też wszak możemy puścić wodze fantazji i powiedzieć, że jest to człek mocno wykręcony przez "maszynkę" życia i jest sfrustrowany, zgorzkniały i nierzadko pijany, a przy tym sili się na mentorstwo. Sumuje, wazy, dlaczego było tak, dlaczego nie, kto swój a kto wróg żartując sobie przy tym z naszego rozumu. Wiec i ja odpowiem żartem. "Jak ty jesteś katolik, to ty wiesz, o czym ja przemawiam: kłaniasz się Bogu. Jak ty jesteś komunista, to ty się kłaniasz Ludowi i Klasie Robotniczej. Brzuch jest wyciągnięty, a teraz.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 21-05-2009 | Ocykan | Miliony za friko - co o tym sądzicie? |
Od czasu do czasu (ostatnio dość często) otrzymuję anglojęzyczne maile informujące mnie, że odziedziczyłem spadek, otrzymałem darowiznę lub wygrałem znaczną kwotę. Sumy idą w miliony dolarów, euro lub funtów. Autorzy maili podają się za pracowników renomowanych kancelarii prawnych bądź przedstawicieli różnych firm. Aby otrzymać pieniądze, mam przysłać mailem oświadczenie, że przyjmuję ww. spadek, darowiznę lub wygraną oraz podać swoje imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, itp. dane osobowe. O PESEL i numer konta nie proszono mnie nigdy.
Oczywiście w to, że dostanę jakieś pieniądze, absolutnie nie wierzę. Wręcz przeciwnie, wietrzę tu jakieś zagrożenie, jako że (jak mawiała pewna znajoma Rosjanka) darmowy ser jest wyłącznie w pułapkach na myszy.
Tylko o co chodzi autorom tych maili? Pierwsza odpowiedź nasuwa się sama: o wyłudzenie danych osobowych. Tylko po co?
A co Wy o tym sądzicie?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 15-05-2009 | J.S. | Zło - co nim? |
Witam! Na forum jako kontra wobec racjonalizmu czy ateizmu zwykle występuje Bóg (ten dobry, chrześcijański). Dlaczego nie pojawia szatan? Czy tam inne złe stworzenie? Przecież szatan jest tak samo biblijny jak Bóg, Jezus i cała pozytywna reszta. Czyżby szatan był zbyt racjonalny? www.racjonalista.pl/kk.php/s,1551/q,Adwokat.DiablaCiekawe co M.A. napisałby o filmie "Podejrzani". Miłego wieczoru  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 11-05-2009 | Ocykan | Jak sobie obrzydzić Libertas? |
Zauważyłem, że coraz bardziej zaczyna mi się podobać partia Libertas. Co robić, żeby mi przeszło i bym zagłosował jednak na kandydatów PiS?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 09-05-2009 | Alpha Phoenicis | 6,66MB ;P |
Kochani forumowicze!  Z miłą chęcią oznajmiam Wam, że odkryłam skrywaną przez wieki mroczną prawdę! Chociaż i tak Miłujący już odkrył ją dawno  Tak więc kochani biolodzy i naukowcy, kieruje wami Szatan! To nie jest żart, prawdę tę odkryłam podczas codziennych czynności wykonywanych na moim laptopie. Już 2 pliki wystarczyły, by odkryć mroczny sekret Pana Ciemności!   Jak widać na załączonym obrazku Richard Dawkins (a raczej jego książki w formie wygrzebanych z najciemniejszych czeluści internetu ebooków  ) promują satanistyczne treści i jedynym ich zadaniem jest odciągnięcie nas od Jedynej Słusznej Wiary w Jezusie Chrystusie Umiłowanym w Chlebie Miłosierdzia Wody Chodzącej po Winie Bolejącym! Jednak dzięki mojemu błogosławionemu palcowi, który zdążył w ostatniej chwili wcisnąć [Print Screen] możemy nadal dostąpić zbawienia!  Alleluja!  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 07-05-2009 | Michał Aleksy Mentrak | Wiosną zawsze jest wesoło. |
Podczas apelu generał mówi do żołnierzy: - Żołnierze - wódka zabija!!! - My się śmierci nie boimy - odpowiedzieli chórem żołnierze.
*********************************************
Do sekretariatu firmy wchodzi hydraulik i pyta: - No, to gdzie jest ten sracz? Sekretarka nieśmiało: - Szef jest właśnie na obiedzie... - Ale pani mnie źle zrozumiała; miałem na myśli te dwa zera. - Zastępcy mają naradę. - Złociutka, ja się pytam, gdzie tu się gówno robi? - Aha! Rachunkowość jest piętro wyżej - odparła uradowana sekretarka.
**********************************************
Młody chłopak kupuje w aptece prezerwatywy. Przebiera w kolorach, dobiera rozmiary i po kolei wymienia różne smaki: - Poproszę truskawkową, bananową, o! i malinową też poproszę. I... Na co stojąca za nim 80-letnia babcia: Panie!!! Będziesz się pan p*****lił czy kompot gotował??? | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 30-04-2009 | Grzesiak | O totku dzisiaj 17mln |
konieczność w grach. Kto modlił się o wygraną ten gapa. Gra w totka od początku do końca jest konieczna, ułożenie piłek, czas dmuchania(może i dałoby się to przedłużyć, ale wynik i tak nie jest wiadomy - więc to jest przypadek) wynik. Konieczność na pewno to sześć piłek wylosowanych to zasady. Ale wolności w tym nie ma. Chodzi mi o to czy Bóg umiałby sprawić że ja wygram. Zresztą dla Boga jestem niczym, że akurat ja miałbym wygrać, Bóg musi traktować wszystkich po równo - to nasza konieczność. Nie ma forów. Myśli że modlitwa daje coś więcej, że Bóg to nasz znajomy? Natomiast wolność jest wtedy gdy pies daje nam znak że chce siku i mamy go wyprowadzić to taka zaprogramowana konieczność. Tyle o wolności. Ale chyba dalej pozostaje zagadką czy rządzi konieczność wolność czy przypadek. Determinizm.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 28-04-2009 | J.S. | Przepis na zły poranek |
Mam w zwyczaju zasypianie przy działającym TV... Dzisiaj rano (5,6 lub 7 godzina) na BBC Knowdlege filmik: 'Dawkins o Darwinie'. Domyślam się, że Dawkins tendencyjnie dobrał wybitnych matołków z rodziny kreacjonistów, ale i tak widząc jakie bucefały chodzą po ziemi doceniam wojujacych ateistów.
Widział ktoś ten film? |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 27-04-2009 | belvedere | 1 kwietnia |
KOMUNIKAT Z BELVEDERU
Dziś rano Lech Kaczyński ogłosił ambitny plan dla Rzeczypospolitej Polskiej.
Plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |