Witam, Otóż chciałbym ( jak sądzę, bazgroły to dla tego najstosowniejszy dział  ) ustosunkować się do pewnej sprawy i zapytać o radę w jej sprawie. Otóż od pewnego czasu w internecie pojawiają się różnorakie teksty ( czy to na forach dyskusyjnych, czy stronach, które najczęściej w ciągu kilku dni są usuwane ) podpisane moim nazwiskiem, przy czym - zupełnie nieadekwatne do moich poglądów ( więcej nawet, przypominające ich nieudolną parodię ). Miałem jednakże już dość sporo kłopotów z tymi tekścikami związanymi, więc tutaj w pierwszym poście na forum, pragnąłbym sprostować sprawę ich autorstwa, gdyby ktoś miał z nimi kontakt. Mam także potwierdzone doniesienie ( na razie jedno ) o pisaniu kompromitujących mnie maili ( również z podpisywaniem moim nazwiskiem ). Zbieżność nazwisk nie wchodzi raczej w grę. Te teksty są straszliwie prowokacyjne, chociaż wciąż nie mam całkowitej pewności co do ich autorstwa... Chciałbym zapytać więc o radę w tej sprawie: Co powinienem zrobić ? Zaznaczam, że skarga do prokuratury czy coś podobnego, nie wchodzi w rachubę, to moim zdaniem mimo wszystko zbyt błacha sprawa, niemniej - irytująca. Mam też podejrzenia, że może być to ktoś z mojego otoczenia, kpiący z moich poglądów (w prostacki, warto dodać, sposób). Wystarczy zresztą wpisać w wyszukiwarce Google imię i nazwisko - "Artur Klepacz", by przekonać się o tym. Pozdrawiam. |