Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
20-11-2005GROM!!!Klerycy to też ateiści.
Tak było za czasów Jezusa Nierządnice dostępowali dobrodziejstw Boga.
A kapłanów poniżył sam Bóg Jezus.
Dlatego Jezus został ukrzyżowany.
Jezus nie uczył bezpośrednio Prawdy jak to intepretują Kapłani.i Klerycy dzisiejsi.
A dał nam klucz ewangeliczny do zrozumienia przez Ducha św..
I to on nas nauczy Prawdy.
Tłumaczę to na stonie www.drogadoprawdy.republika.pl
Komu to dane otrzyma pieczęć życia.
Gdy dane mu będzie zrozumieć.
I podążać za Duchem niebios który go oświeci.
GROM!!!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
20-11-2005HasmanTadeusz Slawek
Drodzy forumowicze, szukam artykułu Tadeusza Sławka, pt. "Religia, czyli o konieczności nieposłuszeństwa i poszukiwania". Artykuł znalazłam swego czasu na stronie ResPubliki, ale ta strona już nie istnieje.
Nie mogę też udać się po prostu do biblioteki i poszukać, bo jestem za granicą. Jeśli ktoś ma ten artykuł, bardzo proszę o przesłanie mi.
Pozdrawiam.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
20-11-2005trzynastyPytanie pilne
witam,
Panowie i Panie potrzebuję drbonej pomocy w poszukiwaniach - sądzę, że tu ją mogę uzyskać. Chodzi mi o .... (dobre pytanie - o kogo?)... prawdopodobnie był to filozof (może i więcej niż jeden), a może kaznodzieja (?) który żył sobie kilkaset lat temu i tak się zapędził w odnajdywaniu sensu i celu każdej rzeczy (czytaj: jej miejsca w boskim planie), że stwierdził iż: jeleniowate mają białą plamę po ogonem (przez myśliwych nazywaną np. talerzem), żeby myśliwi mogli je lepiej widzieć, kiedy uciekają i celniej strzelać.
KTO TO KURCZE BYŁ??? A może było takich więcej?
Ktokolwiek słyszał ktowkolwiek wie proszony jest o informację (na maila lp.atezag@rdaam) - będę wdzięczny
pozdrawiam
13

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
16-11-2005StudentProśba o pomoc
Witam! Mam poważny problem... nie mogę dotrzeć do pewnych materiałów. Potrzebuję wszelkich informacji na temat autorytetu według Caldiniego. Interesuje mnie dosłownie wszystko, m.in. eksperymenty jakich dokonywał, jakie czynniki... itd. Jeśli posiadacie jakiekolwiek materiały to bardzo bym prosił o przesłanie ich na mój e-mail: lp.moc.keri@nicram
Mam nadzieję że ktoś mi pomoże!!!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
15-11-2005Artur KlepaczSprostowanie pewnej sprawy i pytanie o radę...
Witam,

Otóż chciałbym ( jak sądzę, bazgroły to dla tego najstosowniejszy dział ) ustosunkować się do pewnej sprawy i zapytać o radę w jej sprawie. Otóż od pewnego czasu w internecie pojawiają się różnorakie teksty ( czy to na forach dyskusyjnych, czy stronach, które najczęściej w ciągu kilku dni są usuwane ) podpisane moim nazwiskiem, przy czym - zupełnie nieadekwatne do moich poglądów ( więcej nawet, przypominające ich nieudolną parodię ).
Miałem jednakże już dość sporo kłopotów z tymi tekścikami związanymi, więc tutaj w pierwszym poście na forum, pragnąłbym sprostować sprawę ich autorstwa, gdyby ktoś miał z nimi kontakt.
Mam także potwierdzone doniesienie ( na razie jedno ) o pisaniu kompromitujących mnie maili ( również z podpisywaniem moim nazwiskiem ).
Zbieżność nazwisk nie wchodzi raczej w grę. Te teksty są straszliwie prowokacyjne, chociaż wciąż nie mam całkowitej pewności co do ich autorstwa...
Chciałbym zapytać więc o radę w tej sprawie: Co powinienem zrobić ? Zaznaczam, że skarga do prokuratury czy coś podobnego, nie wchodzi w rachubę, to moim zdaniem mimo wszystko zbyt błacha sprawa, niemniej - irytująca. Mam też podejrzenia, że może być to ktoś z mojego otoczenia, kpiący z moich poglądów (w prostacki, warto dodać, sposób). Wystarczy zresztą wpisać w wyszukiwarce Google imię i nazwisko - "Artur Klepacz", by przekonać się o tym.
Pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
08-11-2005Łukasz "Szaman" MajewskiKu kobiecie dekadenckiej
Cześć Zuza,

Mnie nie dość, że rozbawiłaś, to i zainteresowałaś swoją osobą i pozwoliłem sobie wrzucić kilka Twoich zdań z wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,33071 w jeden/dwa posty ...

...ja to jestem facet młodszy od Patuszkina i outsidera, którzy próbowali Cię tu do tej pory "pocieszać" i poświęcę się, i zajmę się Tobą w bardziej bezpośredni, przekorny, witalny i młodzieńczy sposób... a nóż uda mi się Ciebie rozbawić ... pojawiam się tu też po dłuższej nieobecności związanej z pobytem na forum satanistycznym, gdzie miałem do załatwienia parę religioznawczych spraw ... nastroje tam odmienne od racjonalistycznych i trochę mi się jeszcze będzie tamtejszą szampańską zabawą czkać i odbijać ... zwłaszcza, że urodziny jednej z zaprzyjaźnionych userek tam w sobotę na forum organizowałem [tutaj tylko po linka wtedy na sekundę wpadłem do jednego z mych postów] a urodziny dla satanisty/ki święto najważniejsze w roku ... działo się oj działo i dziać się może jeszcze będzie bo urodzinowy wątek pozostanie ma dłużej ... odezwałabym się na mail'a ale się nie logujesz więc ryzykuje tu też nawet "dla Ciebie" i wycinkę tego wątku i odjęcie mi bardzo dla mnie cennych bo podnoszących mój tutejszy prestiż punktów A zatem, porozmawiajmy
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
07-11-2005poszukiwacz"Katolicka mafia"
Witam moze ktoś z owego forum pomoze mi w pozyskaniu książki "Katolicka mafia" dziękuje.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-11-2005yavorrdrobna próbka liryki patriotycznej
Myślałem że jestem przygotowany na wiele, ale to arcydzieło powaliło mnie na kolana. Total hardcore. Polecam. I niech nikt mi tu nie opowiada, że klimat IV RP nie sprzyja twórczości.
Nie dla osób o słabych nerwach
www.spiepr(*)/pliki/wiersz_radio_maryja.mp3
pzdr.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
29-10-2005Picerto bajka
d.brown napisał o tym czego boi się kościół czyli prawdy mówiąc krótko kościół boi sie tego ze jakaś wielka tajaemnica wyjdzie na jaw czyli ludzie którzy nie mogą się dowiedzieć o tym ze jezus miał żonę czy kochankę otworzą oczy i stwierdzą ze biskup w moherowym berecie kłamie i ze kościół w końcu upadnie i nastaną rządy prześłości czyli templariuszy i zakonu syjonu kóry przez tyle tysięcy lat ukrywał tę tajemnicę po to aby takie jednostki jak zadufani starcy nie mogli stwierdzic że kościół to tylko bajka w to co wierzyły pokolenia w końcu upadnie i to jest piękne że ludzie otworzą oczy na lepsze jutro na takie gdzie nie ma beretów i ksiądz nie wymusza na tackę.
wypowiedź nadana przez racjonalistę jestem picer i myślę racjonalnie i nie wierzę w kościół bo już nie raz mnie oszukał
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
26-10-2005KasperczakKtóra Bogini ?
Pilnie poszukuję odpowiedzi na pytanie? Która Bogini mogła przebywać na
igrzyskach starozytnych - podobno tylko jedna!
Pozdrawiam
M.Kasperczak
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)