 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 11-02-2010 | plodzien | A jednak projekt |
Serce słonia bije 25 razy na minutę, co przy średniej życia 60 lat - daje 800 mln uderzeń. Mysz dożywa 2 lat, lecz jej serce jest tak szybkie (700 uderzeń na minutę), że zdąży piknąć 736 mln razy. Serce kota przy średniej życia 10 lat i 150 uderzeń na minutę – drgnie 778 mln razy. Regule tej podlegają wszystkie ssaki. Ich serca biją w ciągu życia około 800 mln razy. Jedynie człowiek jest wyjątkowy. I nietoperz (10 lat życia i ponad 3 miliardy stuknięć serca) co wprowadza zamęt w doktrynę i niepewność – które z tych zwierząt zostało stworzone bardziej na Jego podobieństwo. Człowiek ze swoimi 60 piknięciami na minutę przy średniej życia 75 lat – ma serce jak dzwon – 2 miliardy 400 milionów piknięć w ciągu całego wyjątkowego życia.
I po cholerę było wysilać swoją międzyuszną zredukowaną nieskomplikowaność, by formułować nieredukowalną złożoność? Mnóstwo logicznych łamańców obśmianych przez świat nauki a tu tymczasem - taka gratka!! I w zasięgu każdego. Z wyliczeń liczby uderzeń serca wyraźnie widać, że zwierzęta Bóg stworzył hurtem w jeden dzień (z wyjątkiem nietoperza), a człowieka już w inny sposób, kiedy to najwyraźniej po ostrej imprezie we trzech - zgubił stare plany, albo Któryś się nimi podtarł. W każdym razie – przystępując do stworzenia człowieka - musiał improwizować pozostawiając niezatarty dowód swojej ingerencji.
Na zakończenie – rozrywka o prymacie najważniejszych narządów mężczyzny.
Raz ch.j – jak to robią zwykłe,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 09-02-2010 | kogut59 | Poszukuję dowodów..... |
na to ze kosciol katolicki poprzez zakaz uzywania kondomow, usiluje zwiekszyc w Afryce wlasne dochody wynikajace z wiekszej zachorowalnosci na AIDS a wiec i ilosci pogrzebow wsrod ludnosci wyznania rzym.-katolickiego. czy ktos zna takie dokumenty ??   | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 08-02-2010 | Adamiak | Cholesterol jest pysznyyy! |
Powszechną opinią jest, że zawały są głównie skutkiem nadmiernego jedzenia potraw bogatych w tłuszcze nasycone, które z kolei są głównym siedliskiem złego cholesterolu LDL. Wszedłem pod pierwszy z brzegu adres z google i pod hasłem "zły cholesterol" znalazłem takie coś: "Cholesterol LDL (ang. low density lipoproteins, czyli tak zwany "zły cholesterol" powodujący pojawianie się zmian miażdżycowych) beta-lipoproteina - o małej gęstości. Jeśli jej poziom jest zbyt wysoki, to duże ilości cholesterolu (LDL wyprowadza go z wątroby do komórek) odkładają się w komórkach ścian tętniczych, tworząc tam złogi, zwane blaszkami miażdżycowymi, i w rezultacie doprowadzając do zwężenia tętnic wieńcowych.Tymczasem oglądając program w tv usłyszałem coś zupełnie innego, otóż po pierwsze LDL to nie jest cholesterol, lecz lipoproteina będąca jedynie nośnikiem cholesterolu o małej gęstości, oraz, że powodem odkładania się płytek miażdżycowych na ściankach naczyń wieńcowych nie jest cholesterol, tylko przewlekłe stany zapalne tychże naczyń, a blaszki miażdżycowe są jedynie środkiem obronnym organizmu na te zmiany, transportowanym przez cholesterol. Podobnie jest z "dobrym cholesterolem" HDL, który również wcale cholesterolem nie jest, a jedynie nośnikiem lipoprotein dużej gęstości. Wiki uraczyła mnie taką definicją.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 366 (przedawniony) (Zamknięty) | | 08-02-2010 | lotrek | Kawały bis. |
Ponieważ poprzedni wątek "Kawały" rozrósł się niebotycznie i zrobił się mało przejrzysty a cieszył się sporym powodzeniem, zakładam kolejny "kawały bis" Stary wątek zakończyłem linkiem, który jest puentą kawału:Jeśli w samolocie zająłeś miejsce obok kogoś, kto bez przerwy irytuje Cię, zastosuj się do poniższej instrukcji: 1. Spokojnie i cicho otwórz torbę z laptopem. 2. Wyjmij laptopa. 3. Włącz go. 4.Upewnij się, że twój sąsiad widzi ekran. 5. Zamknij oczy, unieś czoło ku niebu i poruszaj ustami, jakbyś szeptał. 6. Następnie kliknij www.boortz.com/mp3/archive/countdown.swf __________________________________________ Gajowy napotyka na skraju lasu młodą dziewczynę. - Nie boi się pani tak sama chodzić po lesie? Jeszcze ktoś panią zgwałci... - Gdyby pan był tak miły... to już bym dalej nie szła. ________________________________________________________ Baca wlecze do lasu ścierwo psa. Sąsiad zagaduje: - A co to się stało, kumie? - A aaa... musiołek go zastrzelić! - To pewnie był wściekły, co? - No, zachwycony to on nie był. _______________________________________ Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku. Wilk ćmi papieroska. Kapturek ma moralnego kaca. - Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: "a dlaczego masz takie wielkie to..., dlaczego masz takie wielkie tamto... __________________________________________________ Lekarz do pacjenta: - Bardzo mi przykro, jest pan nosicielem wirusa HIV... Facet totalnie załamany mówi: - Co za czasy,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 34 (przedawniony) | | 04-02-2010 | J.S. | Film o Jaruzelskim w TVP1 |
Tak na szybko, w TVP1 leci film dokumentalny albo "dokumentalny" o gen.Jaruzelskim. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 21 (przedawniony) | | 01-02-2010 | Marek222 | Parytet po arabsku - usunięte moje komentarze |
A skoro ten wątek i tak by tu trafił, więc oszczędzę wam pracy. Wy niestety dumnie to się tylko racjonalistami nazywacie. A tak naprawdę to reprezentujecie lewicowy antyklerykalizm i humanizm który też racjonalistyczny nie jest. Plus do tego słoniowa dawka politycznej poprawności, która wyłania się na nowego Boga. Tzn. zawsze nim była, tylko że wtedy wsadzaliśmy za nią pana który sznurkami miał pociągać. Teraz jako działo samobieżne funkcjonuje.
Tak jak było: (1-go nie daję bo był taki sam. Bez dopisku na końcu.)
2: 2010-01-31 9:97 Ale dlaczego potępiamy wielożeństwo, skoro chcemy dopuścić do łączenia się ludzi tej samej płci ? Czy nie może się połączyć 3 facetów i 2 kobiety i zrobić z tego jakieś pięciożeństwo ? Nie rozumiem zakazu tego przez prawo ? Czy jeśli będzie taki zakaz to zakazane będzie też partnerstwo 3 facetów ? Ja jestem za nawet był dał takim pięciu facetom prawo do wychowywania dzieci i do odbywania z nimi stosunków seksualnych. (jak dzieci skończą 18 lat) Mówię całkiem poważnie. To kobiety to nie są ludzie ? Nie mogą się jako dorosłe osoby zgodzić na małżeństwo w dziesiątkę z jednym facetem ? Nie wolno im bo z definicji kobieta tego nie chce ? A czy takie definiowanie kobiet na siłę nie obraża ich ?
3: 2010-01-31 10:55 Przynajmniej teraz wiem że komentarze mogą być stąd usuwane i nie usuwane są tylko spamy ale rzeczywiste opinie do artykułów. To ważna informacja bo już teraz wiem że nie mogę się spodziewać normalnej dyskusji tutaj.
Swoją drogą ciekawe jest.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 32 (przedawniony) | | 01-02-2010 | Adamiak | Jak powstał Rasizm. |
Był sobie raz facet, nazywał się Rasizm.
Zwykły, przeciętny facet, nawet podstawówkę skończył o rok szybciej, niż dostał dowód osobisty, więc był zupełnie normalny, tylko trochę ludzie się z niego śmiali, ale nie wiedział dlaczego, bo przecież nie z wyglądu.
Przecież z wyglądu wyglądał całkiem normalnie, jak na swoje 164cm. i 164kg., więc wprost idealnie proporcjonalnie, żeby nie powiedzieć: jak ulał.
Siedział sobie któregoś dnia user Rasi (tak zdrobniale go wszyscy nazywali), siedział sobie na dupie i łysiał, jak każdy normalny, biały człowiek, czyli na głowie.
Był sam w domu, bo żona poszła go akurat zdradzać, jak to swoja żona, bo przecież obca by zdradzać nie mogła; dzieci, jak to dzieci, poszły sobie jak raz (znaczy nieraz) odpoczywać na wagarach, by później mieć więcej sił na poprawianie niesprawiedliwych jedynek - czyli wszystko było w jak najlepszej, polskiej normie... Więc siedział sobie Rasi, ale coś czuł.
Czuł, że go coś uwiera, więc sprawdził na czym siedzi - i nic pod dupcią swą nie znalazł, więc usiadł z powrotem, bo na siedząco mu się wygodniej siedziało. Lecz uwierało nadal, więc sprytnie (bo sprytny był) pomyślał, żeby pomyśleć, co go tak uwiera.
W trakcie myślenia zaczęło uwierać coraz mocniej, więc postanowił coś z tym zrobić i zdecydował włączyć telewizor, bo wszyscy na całym świecie wiedzą, że telewizja jest dobra na wszystko, więc na uwieranie i myślenie o uwieraniu też.
Włączył sobie tego telewizora i jak się obraz pojawił,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 115 (przedawniony) | | 31-01-2010 | Alhamdu_lillah _سورة | Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'
Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm. W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.
Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma? Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma. Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha". Proszę o dyskusję grzeczną.
Talal
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 27-01-2010 | w-o-w-o | "MyWy-Iści" czyli mój protest. |
Władza zakłada nam kajdany. Wybadała reakcję, wywołała burzę pozorów, aby ostatecznie zamknąć w celi zglobalizowanego świata. Niby nas chroniąc. Mam głeboko gdzieś wasze upiory i strachy, wasze granie na strunach ludzkich emocji, bomby, zamachy i ekonomiczne krachy. Wszystko to wasza gra o władzę i pieniądz. A wszystko inne jest nieważne - zamienione na pozory, na słowa i puste obietnice, że się nami martwicie. Dosyć już tej parady - protestuję swoim wierszem :
"MyWy-Iści"
My Twój rząd nasza wspólna władza APELUJEMY Wyzbądź się miłości do własnej wolności Inaczej zginiemy od bomb pożarów od noży wbitych przez społeczne złogi odrzucone na pobocze naszej wspólnej przecież drogi
One już tu są - te obce naleciałości śmierdzące czychają tylko na ulicach, aby zabić
Zabić ! Zabić !
Oni My Wy Już tu są ! Teroryści ukryci i ich bomby chemiczne anarchiści zamieszki krwawe uliczne spalone samochody zamknięte szkoły ateiści kościłów pożary pożoga cmentarzy katoliccy populiści odrzuceni w purpurze jak w krwi odziani wymazani wnętrzościami przeszłości
Ciała ! Wasza władza je widzi rozrzucone po ulicach cuchnące powykręcane Boimy się o Was... Czuwamy !
Uchwalamy z dniem jutrzejszym stan zagrożenia dla Rzymu. Neapol spłonie w islamskim płomieniu. Zapłacze Paryż cały. Oxford złem opanowany. Tak bedzie ! Świat krwią zalany ! Widzimy Poprzez neurony naszych agend rozsiane wszystko już wiemy.
I ostrzegamy !
Wywiady pracują dniami i nocami bez przerwy Czuwamy ! Wycięczony narodzie pełen chwały.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 25-01-2010 | J.S. | Facebook :) |
Tak się zastanawiam czy się zastanawiacie przyjmując zaproszenia w facebook  Niedawno Stowarzyszenie Ateistyczne łowiło chętnych a dzisiaj Liberalna Polska. Z profilu nie wynika kto to i co to, ale należy gdzie się da (np grupa PiS, ostoja liberałów  i podobnych kilka). Wcześniej przyjmowałem zaproszenia od osób nie znanych mi z nazwiska, ale sprawdzając wspólnych znajomych sądziłem, że to osoby z portalu. To chyba nie jest dobra metoda  | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |