Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
17-12-2015Pokorny człowiekBóg cię kocha Pedale
Poniżej przykład Chrześcijańskiej miłości.

www.youtube.com/watch?v=7Di4MmhFKbk
ksiądz chce palenia gejów
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
17-12-2015DrobnerUczczą dziesiątą rocznicę...
Uczczą dziesiątą rocznicę... złożenia przysięgi przez Lecha Kaczyńskiego. "Od wzniosłości do śmieszności"

... a następnego dnia uczczą pierwsze pierdnięcie Lecha w aksamitne siodełko prezydenckiego stołka...

Drobner, annualny

PS.
Andrzej Bogusławski: Cytat:
... nikt nas bardziej nie skompromituje niż uczynimy to sami...


PS2.
Kłamczuszki i żartownisie nie ustają:
Orędzie prezydenta z 3 grudnia już nieaktualne?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
15-12-2015asus_titanumO starych ludziach
Pracuję w call center, obecnie na projekcie, który daje mi możliwość rozmowy z ludźmi przede wszystkim w podeszłym wieku tzn. 65 lat i więcej.
Byłem przekonany, że brak kultury, chamstwo, prostactwo, prymitywizm, głupota są cechami, które charakteryzują tzw. małolatów, a ludzie starsi cechują się uprzejmością, znajomością poprawności języka itd. itp.
Okazało się, że jestem w błędzie. Takiego chamstwa jak u tych starszych ludzi nigdy nie doświadczyłem ze strony młodzieży.
Z uśmiechem w głosie mówię "Dzień dobry", a w odpowiedzi słyszę "No?!", "Czego?!, w najlepszym razie "No słucham?!", wypowiadane tonem, w którym brzmi co najmniej niechęć, a zazwyczaj jakaś niepojęta agresja.

Miałem nadzieję, że po dojściu PiS-u do władzy, jego wyborcy, czyli starszyzna, do której dzwonię będzie nastawiona optymistycznie, niestety nic z tego.

Co myślicie, dlaczego u staruszków tyle chamstwa, prostactwa i głupoty?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
14-12-2015asus_titanumSobowtóry
Wiedzieliście, że była minister sportu, Joanna Mucha, grała w filmie "Matrix"?



To oczywiście żart, natomiast ciekawe jest skąd bierze się podobieństwo wyglądu osób zupełnie ze sobą nie spokrewnionych, tutaj kilka przykładów.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
11-12-2015asus_titanumW nawiązaniu do mojego wątku
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
07-12-2015Marek MatejewskiNowa strategia obronna kraju
"Pod Twoją obronę..."



Teraz te Caracale, Patrioty, to można sobie darować.

Więcej szczegółów tutaj.

Działo się działo:
Cytat:
"Ministerstwo Obrony Narodowej reprezentował minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, któremu towarzyszył sekretarz stanu w MON Bartosz Kownacki i szef Gabinetu Politycznego Bartłomiej Misiewicz. (...) Na uroczystościach była też Beata Kempa, szefowa kancelarii premier Beaty Szydło, odczytano list wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego. Do Torunia pojechali: marszałek Senatu Stanisław Karczewski, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński i wicemarszałek Senatu Maria Koc oraz członkowie rządu: minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel."

Crème de la crème:
Cytat:
"Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę" - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
06-12-2015AstaMefistoPotrzebni dwaj swiadkowie do apostazji. Slask!
Nie wiedziałam, gdzie zamieścić post, więc pisze tu. Potrzebuje dwóch świadków do dokonania apostazji z terenu Slaska. Jestem z Katowic.
To dla mnie bardzo ważne.
Z góry dziękuję!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
05-12-2015Pokorny człowiekIrracjonjonalny Racjonalizm Racjonalistów "Prawda"
Prawda o której tutaj piszecie to Prawda w rozumieniu ciągle Religijnym ,Prawda która dąży do Absolutu ,pełnego poznania itp.
Podczas gdy Prawda Wszechświata to każdy Stan Mentalny,każda wasza myśl i uczucie ,wszystko czym jesteście to jest Prawda.
Wierzycie w Krasnoludki - jest to prawda bo to wszystko wasze myśli z powodu możliwości jakie oferuje Wszechświat i jego struktura.
Wierzycie w Boga ,wyobrażacie sobie że nie macie świadomości,że jesteście kwasem solnym albo kupą gnoju -to wszystko niestety prawda.
potraficie sobie to wyobrazić a to się nie bierze znikąd.Wy Ludzie (Neurony) to sobie wyobrażacie i jest to najprawdziwszą prawdą .

Ludzie potrafią sobie wszystko (co jest Wszechświatem i jego obliczem) wmówić,wyobrazić i to jest Prawda .

Najfajniejsze że potraficie sobie wyobrazić to co nie istnieje we wszechświecie , z jego struktury potraficie zrobić karykaturę i to też jest prawda .

Zatem Prawda że Racjonalizm i inne Ideologie jest Irracjonalny jest Prawda.

Od Prawdy głowa boli bo czy się wymyśli tak czy inaczej to i tak wszystko to Prawda .

I nie mówcie Prawdy że Racjonalizm nie jest Ideologią że nie ma celu idei.
Oczywiście że ma Idee i Cel,z kogo wy chcecie robić Durnia?
Prawda?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 16 (przedawniony)
04-12-2015CalvinKleinWZEDŁEM W NIEZNANE
WSZEDŁEM W NIEZNANE
(Entreme donde no supe)
Strofy natchnione w ekstazie kontemplacji.

Wszedłem - hen kędyś w nieznane,
Trwałem w zamarłym stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
1. Nie wiem, w jakiem szedł strony,
Lecz gdym się znalazł u celu,
Dostrzegłem światłem olśniony
Głębie tajemnic wielu.
Wyrazić tego nie zdołam,
Trwałem w zamarłym stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
2. Poznałem pewne drogi
Pokoju, nabożności,
W drodzem nie uczuł trwogi
Wśród słodkiej samotności.
Tak wzniosłe to tajniki,
Żem w osłupienia stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
3. Byłem tak upojony,
Rzucony w dalekości,
Żem został pozbawiony
Poczucia świadomości.
A duch mój obdarzony
Wiedzą w niewiedzy stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
4. Kto wejdzie w te głębiny,
Tego siły ustają;
Poprzednie myśli, czyny,
Niczym mu się być zdają.
Tak wzniosłą czerpie mądrość
W owym zamarłym stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
5. Kto wzniósł się w te poziomy
Mniej ma rozumu mocy,
Bo jest to blask zaćmiony (15),
Co światłem lśni wśród nocy.
Kto poznał te tajniki
Zamarł w niewiedzy stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
6. Tej dziwnej wiedzy tchnienia
Taką potęgę mają,
Że mędrców dowodzenia
Nigdy jej nie zrównają.
Bo ich mądrość się gubi
W owym niewiedzy stanie,
Wyższym nad wszelkie poznanie.
7. Tak wzniosłe są poziomy
Tej nadziemskiej mądrości,
Że żaden zmysł stworzony
Nie pojmie jej w całości.
Kto się potrafi zaprzeć
W owej niewiedzy stanie,
Nad wszelkie wejdzie..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
04-12-2015puszkapiwaPiSdent wydalił z siebie orędzie
Sens orędzia PiSdenta sprowadza się do poparcia łamania Konstytucji przez większość sejmową PiS-Kukiz oraz do olania przez PiSdenta dzisiejszego wyroku TK w sprawie wyboru sędziów TK.
PiSdent po raz n-ty, tym razem w orędziu, odczuł nieprzepartą potrzebę pokazania, że jest pacynką Jadosława Kłamczyńskiego.
Czekam na działania PiS-u, które umożliwią tym katofaszystom zmianę Konstytucji wedle projektu, który Jadosław przed wyborami usunął z oficjalnej strony PiS.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)