 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 28 (przedawniony) | | 15-12-2015 | asus_titanum | O starych ludziach |
Pracuję w call center, obecnie na projekcie, który daje mi możliwość rozmowy z ludźmi przede wszystkim w podeszłym wieku tzn. 65 lat i więcej. Byłem przekonany, że brak kultury, chamstwo, prostactwo, prymitywizm, głupota są cechami, które charakteryzują tzw. małolatów, a ludzie starsi cechują się uprzejmością, znajomością poprawności języka itd. itp. Okazało się, że jestem w błędzie. Takiego chamstwa jak u tych starszych ludzi nigdy nie doświadczyłem ze strony młodzieży. Z uśmiechem w głosie mówię "Dzień dobry", a w odpowiedzi słyszę "No?!", "Czego?!, w najlepszym razie "No słucham?!", wypowiadane tonem, w którym brzmi co najmniej niechęć, a zazwyczaj jakaś niepojęta agresja.
Miałem nadzieję, że po dojściu PiS-u do władzy, jego wyborcy, czyli starszyzna, do której dzwonię będzie nastawiona optymistycznie, niestety nic z tego.
Co myślicie, dlaczego u staruszków tyle chamstwa, prostactwa i głupoty? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 14-12-2015 | asus_titanum | Sobowtóry |
Wiedzieliście, że była minister sportu, Joanna Mucha, grała w filmie "Matrix"?  To oczywiście żart, natomiast ciekawe jest skąd bierze się podobieństwo wyglądu osób zupełnie ze sobą nie spokrewnionych, tutaj kilka przykładów. | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 07-12-2015 | Marek Matejewski | Nowa strategia obronna kraju |
"Pod Twoją obronę..."  Teraz te Caracale, Patrioty, to można sobie darować.  Więcej szczegółów tutaj. Działo się działo: Cytat: "Ministerstwo Obrony Narodowej reprezentował minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, któremu towarzyszył sekretarz stanu w MON Bartosz Kownacki i szef Gabinetu Politycznego Bartłomiej Misiewicz. (...) Na uroczystościach była też Beata Kempa, szefowa kancelarii premier Beaty Szydło, odczytano list wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego. Do Torunia pojechali: marszałek Senatu Stanisław Karczewski, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński i wicemarszałek Senatu Maria Koc oraz członkowie rządu: minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel." Crème de la crème: Cytat: "Każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę" - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 06-12-2015 | AstaMefisto | Potrzebni dwaj swiadkowie do apostazji. Slask! |
Nie wiedziałam, gdzie zamieścić post, więc pisze tu. Potrzebuje dwóch świadków do dokonania apostazji z terenu Slaska. Jestem z Katowic. To dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 05-12-2015 | Pokorny człowiek | Irracjonjonalny Racjonalizm Racjonalistów "Prawda" |
Prawda o której tutaj piszecie to Prawda w rozumieniu ciągle Religijnym ,Prawda która dąży do Absolutu ,pełnego poznania itp. Podczas gdy Prawda Wszechświata to każdy Stan Mentalny,każda wasza myśl i uczucie ,wszystko czym jesteście to jest Prawda. Wierzycie w Krasnoludki - jest to prawda bo to wszystko wasze myśli z powodu możliwości jakie oferuje Wszechświat i jego struktura. Wierzycie w Boga ,wyobrażacie sobie że nie macie świadomości,że jesteście kwasem solnym albo kupą gnoju -to wszystko niestety prawda. potraficie sobie to wyobrazić a to się nie bierze znikąd.Wy Ludzie (Neurony) to sobie wyobrażacie i jest to najprawdziwszą prawdą .
Ludzie potrafią sobie wszystko (co jest Wszechświatem i jego obliczem) wmówić,wyobrazić i to jest Prawda .
Najfajniejsze że potraficie sobie wyobrazić to co nie istnieje we wszechświecie , z jego struktury potraficie zrobić karykaturę i to też jest prawda .
Zatem Prawda że Racjonalizm i inne Ideologie jest Irracjonalny jest Prawda.
Od Prawdy głowa boli bo czy się wymyśli tak czy inaczej to i tak wszystko to Prawda .
I nie mówcie Prawdy że Racjonalizm nie jest Ideologią że nie ma celu idei. Oczywiście że ma Idee i Cel,z kogo wy chcecie robić Durnia? Prawda?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 04-12-2015 | CalvinKlein | WZEDŁEM W NIEZNANE |
WSZEDŁEM W NIEZNANE (Entreme donde no supe) Strofy natchnione w ekstazie kontemplacji.
Wszedłem - hen kędyś w nieznane, Trwałem w zamarłym stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 1. Nie wiem, w jakiem szedł strony, Lecz gdym się znalazł u celu, Dostrzegłem światłem olśniony Głębie tajemnic wielu. Wyrazić tego nie zdołam, Trwałem w zamarłym stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 2. Poznałem pewne drogi Pokoju, nabożności, W drodzem nie uczuł trwogi Wśród słodkiej samotności. Tak wzniosłe to tajniki, Żem w osłupienia stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 3. Byłem tak upojony, Rzucony w dalekości, Żem został pozbawiony Poczucia świadomości. A duch mój obdarzony Wiedzą w niewiedzy stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 4. Kto wejdzie w te głębiny, Tego siły ustają; Poprzednie myśli, czyny, Niczym mu się być zdają. Tak wzniosłą czerpie mądrość W owym zamarłym stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 5. Kto wzniósł się w te poziomy Mniej ma rozumu mocy, Bo jest to blask zaćmiony (15), Co światłem lśni wśród nocy. Kto poznał te tajniki Zamarł w niewiedzy stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 6. Tej dziwnej wiedzy tchnienia Taką potęgę mają, Że mędrców dowodzenia Nigdy jej nie zrównają. Bo ich mądrość się gubi W owym niewiedzy stanie, Wyższym nad wszelkie poznanie. 7. Tak wzniosłe są poziomy Tej nadziemskiej mądrości, Że żaden zmysł stworzony Nie pojmie jej w całości. Kto się potrafi zaprzeć W owej niewiedzy stanie, Nad wszelkie wejdzie.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 04-12-2015 | puszkapiwa | PiSdent wydalił z siebie orędzie |
Sens orędzia PiSdenta sprowadza się do poparcia łamania Konstytucji przez większość sejmową PiS-Kukiz oraz do olania przez PiSdenta dzisiejszego wyroku TK w sprawie wyboru sędziów TK. PiSdent po raz n-ty, tym razem w orędziu, odczuł nieprzepartą potrzebę pokazania, że jest pacynką Jadosława Kłamczyńskiego. Czekam na działania PiS-u, które umożliwią tym katofaszystom zmianę Konstytucji wedle projektu, który Jadosław przed wyborami usunął z oficjalnej strony PiS. |
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |