 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 28 (przedawniony) | | 07-06-2010 | J.S. | Test wyborczy |
Trafiło do mnie takie coś: www.test-wyborczy.pl/Brakuje tam pytań dot. kościoła, ale i tak warto się zabawić  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 03-06-2010 | ktośtam | Chwała Swarożyca | |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 03-06-2010 | sw1. | Wielbiciele jedynej prawdy i prywatności świata wirtualnego |
Na wstępie, aby nie było różnych dziwnych domysłów, to informuję wszystkich, że mój wcześniejszy nick, którym posługiwałem się na tym forum to: obcy gatunek - był to jedyny nick, którym posługiwałem się na tym forum ( konto na moją prośbę, od pewnego czasu jest nieaktywne ). Zresztą, to nie widzę problemu, aby podać wszystkie nicki, jakimi posługiwałem się na innych portalach w świecie wirtualnym. Natomiast, w związku z tym, że mam cichych lub cichego wielbiciela od pewnego czasu, to postanowiłem poruszyć pewną kwestię, dotyczącą prywatności, a wydaje mi się, że włamywanie się na czyjąś pocztę i korzystanie z niej jest naruszeniem prywatności. Oczywiście nie będę mówił, jakie możliwości stwarza osobie z zewnątrz posługiwanie się i korzystanie z cudzej poczty. Natomiast na razie, odniosę się tylko do okresu, od kiedy moje konto zostało nieaktywne na tym forum. Na mojej poczcie pozostało sporo wiadomości, choćby odnośnie przyznawanej punktacji od innych użytkowników. Osobiście, to nie podoba mi się, że ktoś z zewnątrz, pomimo że wciągu paru dni zmieniałem hasła, to cichy wielbiciel (lub wielbiciele ), w ramach „ dobrej zabawy „ zaczął mi, że tak powiem usuwać wybrane wiadomości. Zmieniłem znowu hasło i jak na razie przynajmniej nikt nie usuwa mi wiadomości. Pomijam już kwestię, że skoro miał możliwość usuwania z mojej poczty wiadomości, to równie dobrze mógł czytać, czy posługiwać się moim kontem pocztowym według swojego upodobania. Zrobiłem nawet w pewnym momencie,.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 31-05-2010 | Adamiak | Palikot pyta | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 28-05-2010 | aspagnito | Do właścicieli zdrowego rozsądku |
Nawstępnie chciałem zwrócić uwagę, iż użyłem słowa "nawstępnie".. Zrobiłem to z pełną odpowiedzialnością, bo jeśli na tym polega odpowiedzialność, to ja takiej odpowiedzialności nie kce. W punkcie dalszym kciaem pedzieć, że poleję wodę w sprawie ustawy hydrologicznej, bo mi piana z ust cieknie niestetownie. Zacznę jednak od końca, czyli od pogody, bo musimy ze sobą zjeść beczkę soli, a klimat pogawędkom sprzyja. Więc prognoza pogody na dziś - patrzmy z uśmiechem na wszelkie manipulacje przy zbiornikach.. i to wszelakich. Oczywłaśnie mógłbym dostać bana, ale go nie kce, bo fajni z Was deliberatorzy, ale z racji faktu, iż ze mnie komletenty świr, to bym kciał conajmniej 4 bańki w totka wyrwać.. Pzdr.. aspagnito p.s. Diwe kropki między innymi są wyrazem szacunku - 3 min. jego braku. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 28-05-2010 | Arita | Link na stronie głównej |
Na stronie głównej (tam gdzie są artykuły) była jakaś neutralna reklama. A dzisiaj www.racjonalista.pl/Jak poznać Boga osobiścieKazdyStudent.pl Jak otrzymać Boże przebaczenie i rozpocząć z Nim bliską więź. Tak z ciekawości pytam, bo nie wiem czy zdecydować się na tę boską więź. Próbował już ktoś?  O przepraszam, ona się zmienia  . Teraz jest - Jak się modlić KazdyStudent.pl Czy Bóg słyszy moje prośby? Co robić, aby odpowiedział.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 27-05-2010 | plodzien | Na śmierć się zapierdzieć |
www.sfora.(*)ly-przez-wlasne-odchody-a20446Trudno obliczyć liczbę dinozaurów żyjących pod koniec kredy. Nie znamy też wszystkich gatunków tych pięknych stworzeń. Biorąc jednak pod uwagę rozmiary i apetyt niektórych z nich - z całą pewnością uwierzyć możemy, że kupy robiły większe niż znosiły jaja, a podmuch poposiłkowy z siłą huraganu Katrina łamał pobliskie drzewa. W każdym razie siedzące na nich archeopteryksy śnięte spadały z gałęzi w błoto i niektóre nawet odnaleziono. W ogóle cudownym zrządzeniem losu wydaje się fakt, że przełom kredy i trzeciorzędu przeżyło coś jeszcze oprócz żuków gnojarków. Minęły miliony lat i problem powrócił. Obecnie na świecie zwykło srywać sobie codziennie około 1,3 mld krów i 800 mln świń. Psy z kolei wytwarzają około 4 % zawartości miejskich składowisk. Krowie placki Hindusi spalają co prawda gotując sobie strawę, a króliki w trosce o czystość środowiska albo z wrodzonego skąpstwa dwa razy jedzą to samo, ale nie jest to chyba rozwiązanie problemu. Niewydolne też jak na razie są przedsięwzięcia zmierzające w kierunku przetwarzania tego wszystkiego na biogaz. Trzy elektrownie w Anglii, jedna w Niemczech i w Austrii nie spali wszystkiego, co pozostaje po wszystkich piejących i gdaczących stworzeniach. No i największy problem. Z przodującym gatunkiem. Gdy przemnożymy liczbę żyjących osobników przez wielkość około 1 kilograma - otrzymujemy astronomiczną liczbę 6 miliardów kilogramów gówna dziennie. Mówię to z całą odpowiedzialnością.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 26-05-2010 | gwiazdeczka-16 | Dzień dobry |
Dzień dobry wszystkim. Lubię czytać to forum. Niestety nie zawsze wszystko rozumiem. Dlatego założyłam sobie konto u Was. Jest tu dużo fajnych ludzi. Jak coś nie zrozumię to teraz będę mogła zapytać i wiem że te fajne ludzie mi wyjaśnią.
Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 26-05-2010 | Kowalska | Kowalska w Lesie |
Powoli zapadał zmierzch, ale Kowalska wędrowała dzielnie przez Las dalej. Czuła wprawdzie na sobie jakieś nienawistne spojrzenia, ale mówiła sobie tak: Nic to Kowalska, to noc nadchodzi w tym Lesie... A wtedy potwory i zmory czają się po krzakach i zaczepiają wędrowców... Nie zdążyła skończyć się pocieszać, gdy ktoś zarzucił jej worek na głowę i przyłożył nóż do pleców...
- Ani mi drgnij! Idziemy!
- No to mam nie drgać czy iść? Bo z tym nożem pod żebrami jakoś nieporęcznie podejmować samodzielne decyzje...
- Idziemy. Już ci dawno ktoś powiedział, że za dużo myślisz i wiesz. A z tego tylko kłopoty. Już! W drogę.
<p>Po godzinie, chyba, marszu, w miarę równego, Kowalska poczuła jak ten ktoś popycha ją mocno do przodu a ona zaczyna lecieć w dół...
- O! Gościa mamy! Zdejmijcie gościowi worek z głowy, no, chyżo!
Długo Kowalska przyzwyczajała wzrok do ciemności zanim dostrzegła cokolwiek.
- Dzień dobry. Gdzie ja jestem? - Zapytała masując potłuczony tyłek.
- Witaj Kowalska. Gdzie, gdzie. No jak to gdzie? To jest studnia. Tu są zrzucani wszyscy nieposłuszni poddani Królowej Trolli, Pani Margot.
- A co mnie to guzik obchodzi, skoro ja jej poddaną nie jestem?
- Oj Kowalska, Kowalska... Niby mądra, a tak nic nie rozumie... Czy ja każdemu zdziwionemu co tu wpadnie muszę tłumaczyć? Właśnie o to chodzi, że nie jesteś poddaną Królowej Trolli. No jakżeby ona do studni mogła trolla wrzucić, skoro potrzebni jej są. Kochają ją. We wszystkim ulegają. Rozrywki dostarczają. Ale.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 26-05-2010 | Ziółkowski | Do właścicieli tej strony |
W związku z zauważalnym od dłuższego czasu promowaniem pewnych postaw i ideologii nie mających nic wspólnego z obiektywizmem, a także tolerowanie chamskich zachowań pod adresem moim jak i innych mających niekiedy odmienne poglądy niż pan Koraszewski czy jego klakierzy, proszę o usunięcie mojego konta z waszego portalu. O cenzurze wypowiedzi czy usuwaniu całych artykułów i innych manipulacjach nie będę się rozpisywał. Z poważaniem - Ziółkowski.
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |