Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
15-12-2006Łukasz MastalerekCiekawe
Każdemu kto ma wolny czas polecam do czytania z Bibli ze Starego Testamentu Mądrości Syracha,Księge Koheleta,Księge Przysłów,Księge Mądrości i Księge Liczb.
Natomiast jeśli chodzi o filmy to polecam Pulp Fiction,The Heat(Gorączka),13 Piętro,Człowiek Ringu,Perfect Murder,The Good,The Bed And The Ugly,For A Few Dollars More,A Fistful of Dollars,Zapach Kobiety,Dzień Swistaka,Imię Róży,Pręgi,The Thing
The Big Lebowski,The Game,Wzgórze Złamanych Serc,Bella Vita,Żywot Braiana.
Mam nadzieje że spodoba się Wam to jeśli Zechcecie poznać te dzieła,czekam na opinie.
Te filmy i te pisma bliskie są mojemu życiu,przekonaniu i sercu.
Pozdrawiam

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
12-12-2006scislowskaPomocy!!!!!!!!
potrzebuje natychmiastowej pomocy w napisaniu pracy z historii. mianowicie chodzi o temat: ''jakie czynniki mogły spowodować ogromny wzrost autorytetu Kościoła rzymskokatolickiego w Polsce w latach osiemdziesiątych". prosze o pomoc. jak co to piszcie na lp.pw@4002kezsof. z góry wielkie dzięki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony) (Zamknięty)
05-12-2006ObiedzińskiKontrolowanie cudzych myśli jest możliwe
Kontrolowanie cudzych myśli jest możliwe.
Od wielu lat zajmuję się ezoteryką, synestezją oraz zjawiskami paranormalnymi.
Odkryłem energie występujące u ludzi oraz zwierząt powstające w czasie ich myślenia o innych osobach lub zdarzeniach.
Inaczej mówiąc znam myśli oraz zamiary innych ludzi oraz zwierząt.
Podczas wysyłania myśli przez ludzi oraz zwierzęta ich ukierunkowana myśl zmienia barwę w zależności od ich zamiaru oraz intencji.
Kilka osób z Racjonalisty proponowało mi udowodnienie istnienia tych energii przed różnymi ekspertami z dziedziny zjawisk paranormalnych.
Okoliczność zmusiła mnie do udowodnienia swych zdolności oraz w/w zjawisk przed sądem, przed którym się znalazłem z powodu pomawiania mnie.
Przed Asesorem SR. złożyłem stosowne zeznanie, lecz on słysząc o moich zdolnościach nie dał im wiary - wysyłając mnie do psychiatrów celem wydania opinii. Jego przełożony V-ce Prezes Sądu sfałszował ten dokument zmieniając jego treść z badania na obserwację, co wiąże się z sześciotygodniowym pobytem w Szpitalu Psychiatrycznym.
Spisek, jaki planował wobec mnie V-ce Prezes Sądu wspólnie z psychiatrami, którzy przygotowali dla mnie miejsce na oddziale psychiatrycznym, przewidziałem i miałem pod kontrolą jako jasnowidz ezoteryk.
Na wiele dni przed sfałszowaniem tego dokumentu oraz przygotowania do zatrzymania mnie w szpitalu psychiatrycznym, ich planowane przestępstwo narysowałem szczegółowo w komputerze w programie Paint.
U Sędziów, Prokuratorów oraz Psychiatrów wystąpił szok.....Prz..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony) (Zamknięty)
05-12-2006ObiedzińskiKontrolowanie cudzych myśli jest możliwe.
Kontrolowanie cudzych myśli jest możliwe.
Od wielu lat zajmuję się ezoteryką, synestezją oraz zjawiskami paranormalnymi.
Odkryłem energie występujące u ludzi oraz zwierząt powstające w czasie ich myślenia o innych osobach lub zdarzeniach.
Inaczej mówiąc znam myśli oraz zamiary innych ludzi oraz zwierząt.
Podczas wysyłania myśli przez ludzi oraz zwierzęta ich ukierunkowana myśl zmienia barwę w zależności od ich zamiaru oraz intencji.
Kilka osób z Racjonalisty proponowało mi udowodnienie istnienia tych energii przed różnymi ekspertami z dziedziny zjawisk paranormalnych.
Okoliczność zmusiła mnie do udowodnienia swych zdolności oraz w/w zjawisk przed sądem, przed którym się znalazłem z powodu pomawiania mnie.
Przed Asesorem SR. złożyłem stosowne zeznanie, lecz on słysząc o moich zdolnościach nie dał im wiary - wysyłając mnie do psychiatrów celem wydania opinii. Jego przełożony V-ce Prezes Sądu sfałszował ten dokument zmieniając jego treść z badania na obserwację, co wiąże się z sześciotygodniowym pobytem w Szpitalu Psychiatrycznym.
Spisek, jaki planował wobec mnie V-ce Prezes Sądu wspólnie z psychiatrami, którzy przygotowali dla mnie miejsce na oddziale psychiatrycznym, przewidziałem i miałem pod kontrolą jako jasnowidz ezoteryk.
Na wiele dni przed sfałszowaniem tego dokumentu oraz przygotowania do zatrzymania mnie w szpitalu psychiatrycznym, ich planowane przestępstwo narysowałem szczegółowo w komputerze w programie Paint.
U Sędziów, Prokuratorów oraz Psychiatrów wystąpił szok.....Przechw..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
05-12-2006DrobnerReinkarnacja
Reinkarnacja: czy i jak byłaby możliwa?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
05-12-2006SobierajskiNajdłuższa rzeka Świata
Kto wie jaka jest najdłuższa rzeka Świata ? Prosze się nie śmiać tylko napisać swoją propozycje.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
26-11-2006malinowskaSocrates Cafe
poszukuję osób chętnych na zoorganizowanie Socrates Cafe we Wrocławiu .. gg 4861430
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
22-11-2006DawidKarolkievitzPublikacje
Przygotowuję się do pisania pracy licencjackiej na temat "Ateista w szkole".
Z racji profilu kształcenia problem winien być potraktowany z płaszczyzny pedagogicznej.
W pracy powinien znaleźć się opis wzajemnych relacji tj. ateista- rówieśnicy- co na nie wpływa, mechanizm powstawania uprzedzeń itp. Sam nie wiem- zawartość pracy jest jeszcze ruchoma kwestią.
Właściwa część postu- poszukuję pozycji godnych przeczytania i przedstawienia w ewntualnej bibliografii.
Z pozycji dostępnych na Racjonaliście zanotowałem:
- pod red. prof. Marii Szyszkowskiej - " O braku wolności światopoglądowej w Polsce"
- pod red. Haliny Wiśniewskiej- "Religia i laicyzacja. Materiały do studiowania zagadnień światopoglądowych i naukowego ateizmu". Warto?
A, ta ostatnia pozycja niedostępna
Dziękuję za każdy odzew.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
18-11-2006CieślańskiAntena TV na drzewie?
Czy ten dział to NAUKA, czy FILOZOFIA NAUKI?
A może przydałby się na forum Racjonality dział Hobby.
Portal znany, temat mógłby mieć niezłe powodzenie.
Jest przecież tyle codziennych problemów intelektualnych ze skrzydełkami, które już z samej istoty periodycznej powtarzalności stają się naszym nawykiem.
Jak zmyć plamę od niechcenia, czym zacerować skarpetki Profesora, kiedy gotować kabaczka dla własnej przyjemności, jak skleić pomnik Dmowskiego w skali 1:72 nie wstając z kolan, jak zamontować lusterko wsteczne do kofesjonału, jak z kartki CV wykonać jednorazowy "lejek" do testu ciążowego?

ANTENA TV NA DRZEWIE?
Towarzysze i obywatele!!!
Ludu pracujący miast i wsi!!!
Tudzież "ludzie z lasu"!!! tj. posiadacze domków letniskowych, umiejscowionych na działce w głębokim lesie.
CZ.1.- ANTENA TV NA DRZEWIE.
Każdy, kto korzysta z telewizora na zalesionej działce wie, że w lesie jakość obrazu programów telewizyjnych jest na ogół gorsza niż w terenie otwartym, (a położonym w takiej samej lub w zbliżonej odległości od nadajnika R-TV).
Dzieje się tak nawet wtedy, gdy antena odbiorcza znajduje się w stosunkowo niewielkiej odległości od wieży nadajnika telewizyjnego, np.20-30km.
Pojedyncze drzewa a zwłaszcza zwarty, wysoki las, -silnie tłumią fale elektromagnetyczne nadawane z anten umieszczonych na wieżach nadajników "naziemnych" R-TV.
Im wyższa jest częstotliwość (czyli krótsza długość) fali nośnej sygnału, tym jego tłumienie przez las jest silniejsze, a więc poziom natężenia pola fal elektomagnet..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
10-11-2006SarnowskiCzy socjologowie są potrzebni?
Jeśli tak to do czego.
Jeśli nie to dlaczego?
Czekam
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)