Każdemu kto ma wolny czas polecam do czytania z Bibli ze Starego Testamentu Mądrości Syracha,Księge Koheleta,Księge Przysłów,Księge Mądrości i Księge Liczb. Natomiast jeśli chodzi o filmy to polecam Pulp Fiction,The Heat(Gorączka),13 Piętro,Człowiek Ringu,Perfect Murder,The Good,The Bed And The Ugly,For A Few Dollars More,A Fistful of Dollars,Zapach Kobiety,Dzień Swistaka,Imię Róży,Pręgi,The Thing The Big Lebowski,The Game,Wzgórze Złamanych Serc,Bella Vita,Żywot Braiana. Mam nadzieje że spodoba się Wam to jeśli Zechcecie poznać te dzieła,czekam na opinie. Te filmy i te pisma bliskie są mojemu życiu,przekonaniu i sercu. Pozdrawiam |