Cześć >wytłumacz mi to słowo które się odnosi do mnie - nabijanie. 99% forum ma liczniki oznaczające aktywność. Nabijanie to pisanie postów TYLKO po to, by złapać punkty, albo zakładanie wątków, w których nie bierze się samemu udziału.
Chciałbym poznać Twoją opinię. Forum służy do dyskusji, nie do spowiedzi.
IMO socjologia ma tylko sens, jeśli podda się władzy fizyki. To chyba proces nieunikniony, połknie socjologię, socjobiologia, albo powstanie nowa gałąź nauki. Socjofizyka? Jak na razie, (dla mnie) socjologowie są mocno podejrzani, wiele czasu poświęcili w ostatnim stuleciu na "obrabianiu fizykom tyłków" (socjologia nauki).
|