 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 06-10-2011 | Złotek | Oscillococcinum |
Ten lek homeopatyczny na swej stronie promuje się w następujący sposób: www.oscillococcinum.pl/oscillococcinum/ Czy to możliwe aby homeopatia miała potwierdzoną skuteczność działania? Jeśli nie to czy nie można pozwać firmy do sądu za wprowadzenie w błąd, narażając zdrowie lub życie konsumenta? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-10-2011 | aspagnito | Kwantowa Teoria Grawitacji (how the F did I do That"sssss |
Kwantowa Teoria Grawitacji Potencjał cyklicznego ciągu piłokształtnego przyciąga materię w kierunku malejącego potencjału ciągu piłokształtnego. Potencjał w ciągu piłokształtnym porusza się w przestrzeni w kierunku rosnącego potencjału ciągu piłokształtnego. Potencjały cyklicznego ciągu piłkoształtnego wyrazić można następująco (T1...T5 – momenty w czasie, *→ - przyciągana materia i jej kierunek ruchu) T1. 098765432109876543210987654321 *→ T2. 987654321098765432109876543210 *→ T3. 876543210987654321098765432109 *→ T4. 765432109876543210987654321098 *→ T5. 654321098765432109876543210987 *→ Podczas największej różnicy potencjałów ciągu piłokształtnego (w tym przypadku „09”  następuje „uderzenie materii”, w którym porusza się ona w kierunku przeciwnym do wynikowego. Możliwym jest więc na podstawie tej teorii stworzyć fale „odpychające”. Przykład: 213243546576879809.. taken from: "TAJEMNA ŚWIĄTYNIA WOJOWNIKA" (sm) by Remigiusz Fajfer link at: www.eioba.pl/a/3eu8/tajemna-swiatynia-wojownika-smfinal proof for such a "magic": www.youtube.com/watch?v=Sm_csrYzv44another "god" existance proof (since some people say that God is needed to proof the existance of the Quantum Gravity Theory).. www.youtube.com/watch?v=XgoRcZHJD5Y | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-10-2011 | krystkon | Człowiek - obiekt cyfrowy |
Wszystkie narzędzia stworzone przez człowieka są systemami cyfrowymi w tym również motyka, łopata i kilof. W tej chwili za systemy cyfrowe uznawane są narzędzia, które powstały i działają na podstawie wcześniej sporządzonego algorytmu, który matematycznie poprzez przypisanie liczb związuje określone zakresy stanów wejściowych z określonymi zakresami stanów wyjściowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby już istniejące analogowe narzędzie uzupełnić o algorytm. Wystarczy wyodrębnić interesujące nas stany wejściowe, stany wyjściowe, wyodrębnić interesujące nas zakresy stanów wyjściowych potem wyodrębnić prawidłowo niezbędne zakresy stanów wejściowych i na podstawie działania urządzenia zdekompilować algorytm. Skutkiem będzie przypisanie wszystkim zakresom wszystkich stanów liczb a działaniom fizycznym urządzenia operatorów. Co prawda prawidłowe określenie stanów, ich zakresów oraz dekompilacja algorytmu nie będzie prosta niemniej – na koniec telewizor analogowy staje się telewizorem cyfrowym tylko wpierw było urządzenie a potem algorytm, kiedy zazwyczaj jest wpierw algorytm potem urządzenie. Myślenie to wykonywanie algorytmu.  Operator koparki doskonale w myślach wyraża związek ustawienia gałek sterujących z ustawieniami ramienia koparki, rozumiejąc, jakie zakresy stanów wejściowych i w jaki sposób są powiązane z określonymi zakresami stanów wyjściowych –.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 64 (przedawniony) | | 03-10-2011 | zaciekawiony światem | Bóg- tylko w naszej wyobraźni? |
Pisałem wcześniej co nieco na ten temat, rozważając kim i czym naprawdę jest Bóg? A jak Państwo odpowiedzieliby na to pytanie? Kim dla Ciebie jest Bóg i jaką rolę spełnia w Twoim życiu? Zachęcam do z pewnością ciekawej dyskusji. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 03-10-2011 | krystkon | Rzeczywisty iloczyn - koncentracja stanów |
Weźmy pod rozwagę bramkę logiczną AND w 3 linkach:  Aby pociągnąć sznurek na wyjściu potrzeba pociągnąć 2 sznurki na wejściu jednocześnie. Zbudujmy układ bramek logicznych AND w 3 linkach wg schematu:  Działanie A - ruch sznurka na górze układu określę jako STAN A układu. Ten układ ma zdolność osiągnięcia ogromnej liczby różnych stanów nie A. Chciałbym podkreślić, że osiągnięcie przez układ dowolnego stanu w tym także stanu A w żaden sposób nie zmienia rzeczywistych fizycznych właściwości układu.Osiągnięcie przez układ określonego stanu wpływa jednak na możliwości osiągnięcia innego stanu. Stany układu są ze sobą ściśle i matematycznie związane. Działanie A o ile się wydarzy zawiera w sobie informację o stanie całego układu. O wszystkich działaniach 1 .... 50 i o zależnościach pomiędzy tymi działaniami. Stan A (działanie A) w rzeczywistości musi być związane z kolejnymi dzianiami. Dokonując się przeniesie stan A tego układu na dalsze układy. Wg mnie stan A ale także każdy inny stan tego układu jest abstraktem - informacją - konsekwencją lub matematycznym wynikiem fizycznego działania. Chciałbym podkreślić, że ludzka świadomość realizuje się w fizycznym działaniu. W takim działaniu, które ja określiłbym działaniem A - iloczynem i koncentracją stanów... | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 01-10-2011 | Christopher CJ Jozwiak | Obserwujcie ostatni tydzień kampanii |
Zobaczycie kto się sprzedał, a kto ... (gorzej), a kto nie  Chodzi mi tylko o ogólnopolskie media głównego nurtu, przedstawiające się jako rzetelne i obiektywne filary zdrowej demokracji,,, Leczenie dżumy - cholerą : to nie jest mniejsze zło... Ja mam nadzieję,,, ale już widzę 'co się dzieje' ... A "ciemny lud wszystko kupi (?)" - oby nie - oby wszyscy poszli na wybory i głosowali na, zawsze niepewną, nadzieję... |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 29-09-2011 | Paweł Rek (rexus) | wzruszający list |
Ze Szkoły w Mińsku Maz. przy ul. Budowlanej 4, uczeń wysłał list do Ruchu Palikota:
Tutaj cytuję list ucznia z tej szkoły
Dlaczego chcę zagłosować na Ruch, dlaczego chcę złożyć deklarację czlonkowską? Powód jest prosty, odpowiada mi wasz program, wasze poglądy antyklerykalne i inne. Myślę, że to najlepszy moment by opowiedzieć sytuację, jaka ma miejsce w Zespole Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim. ODMAWIA NAM SIĘ uczestnictwa w etyce. Nauczyciele szantażują nas tekstami, że "jeśli nie nawrócimy się do końca dnia, będziemy nieklasyfikowani". Jesteśmy w klasie maturalnej, mamy niemal 20 lat, możemy sami za siebie decydować, a tu słyszymy takie teksty. Ksiądz agituje na lekcjach nakazując oddanie głosu na PiS, mówi, że wszystko zło w Polsce to żydzi, masoni, PO i TVN. Gdy prawie 12 osób z naszej klasy chciało się wypisać z tego cyrku, napisaliśmy podania NAWET uwzględniając odpowiednie artykuły z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, sprawa nie została rozwiązana. Ta szkoła to cyrk, lekcje religii w szkołach to bzdura i nikomu niepotrzebna ocena psująca w wielu przypadkach średnią. To jest jeden z moich motywów, dlaczego oddaję głos na Ruch Palikota. Liczę na wycofanie lekcji religii ze szkół i wprowadzenie obowiązkowej etyki.
Janek (z powodu gróźb i represji nazwisko nie zostanie udostępnione)
Jak z tym barbarzyństwem walczyć? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 29-09-2011 | Christopher CJ Jozwiak | Prof. Hartman vs Palikot |
Teoria vs praktyka (konkret, skuteczność) - jak dla mnie. Proszę o opinie, co Wam się (nie)/podobało w poniższej rozmowie (link poniżej): I od razu pytanie: Jaki sens ma resocjalizacja, jeżeli człowiekowi z zatartym wyrokiem odmawia się 'moralnego' prawa do kandydowania ? Bierzcie i wysłuchajcie to z tego wszyscy: www.polski(*)2,Trzeba-bylo-zerwac-te-maske- (trzeba kliknąć w głośniczek, rozmowa trwała ~ 16 min.) PS> Przepraszam jeżeli uraziłem forumowiczów racjo którymś-tam-wątkiem-kiedyś  Odp. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 29-09-2011 | krystkon | Człowiek - stan materii i promieniowania - abstrakt |
Zacznę od tego, że wg mnie każda materia jest w pewnym stanie, który jest określony w: budowie (strukturze) wykonywanym ruchu w przestrzeni w czasie
Energia układu wg mnie zawiera się w jego budowie i ruchu. np. masa wynika z budowy atomów., energia fotonu z długości fali
Dowolny wycinek sferyczny w przestrzeni w określonym czasie zwierający w sobie materię i promieniowanie jest pewnym układem – złożonym zbiorem pomniejszych stanów. Załóżmy w uproszczeniu, że na najniższym poziomie są to stany elektronów i fotonów.
Bieżący stan układu jest sumą i iloczynem wszystkich przeszłych stanów układu a także wszystkich przeszłych stanów innych układów oddziałujących z naszym układem powstałym w zmianach.
Zmiana jest przechodzeniem stanów pomiędzy układami wskutek sił, których źródłem są rozpad materii i grawitacja.
Do stanu należy zaliczyć wszystkie wartości układu: proporcje odległości kształty liczby pola objętości długości fal kąty prędkości przyśpieszenia drogi temperatury ciśnienia itd.
Chciałbym zwrócić uwagę, że o wielu tych wartościach możemy powiedzieć, że są niematerialne – są jednak cechą materialnego układu. Dlatego proponuję określić stan układu jako ABSTRAKT.
Przykład: Weźmy pod uwagę stan jednej komórki pamięci. Jej stan (wyrażony w jej lokalizacji, jej wewnętrznych napięciach czy namagnesowaniu w określonym czasie) zależy od jej stanu początkowego, stanu odrębnych układów fizycznych oddziałujących z komórką pamięci i od procesów (sił jakie oddziałują),.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 37 (przedawniony) | | 28-09-2011 | Mikołaj Łagodziński | Czy istniał czas przed powstaniem czasu ? |
Być może nie jest to nowe pytanie i pewnie padło już niejednokrotnie ale mimo wszystko poruszam ten temat ponieważ dotąd nie znam na nie odpowiedzi. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |