 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 13-05-2012 | diogenes | Po Palikocie |
Wczoraj w Sejmie czuć było adrenalinę. Ktoś (spoza kadru) musiał powstrzymywać posła Balta, który miał ochotę przy***lić Palikotowi, co, zważywszy na gabaryty napastnika, mogłoby się skończyć bezruchem ruchu Palikota. Ten ostatni został też nazwany publicznie bezideowym chamem. Nie wiem, czy Palikot jest chamem w sensie Palikota, czy w jakimś innym, ale zdaje się, że ma w sobie coś z idei chama i krętacza lewicowo-prawicowego. Pod Sejmem było z kolei mokro: kilka posłanek PO poczuło na twarzy może nie gniew ludu, ale jego gorzką ślinę. Jakiś ogier ze stajni Tuska oberwał trzonkiem transparentu: trzonek ten powinien znaleźć się w kryształowej gablocie w Sejmie. I jeszcze jedno wrażenie: kręgowiec Palikot zaczyna przypominać specjalistę od bezkręgowców Niesiołowskiego. Tusk zmierza do celu jeszcze nie po trupach, ale z pewnością po Palikocie. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 13-05-2012 | Syn Lecha | Nowa fala kryzysu |
Sądne dni w Grecji, tępy socjalista we Francji - cóż było słabo, będzie gorzej. Złe scenariusze się sprawdzają. Pisze o nich np. Krzysztof Rybiński biznes.gaz(*)zy_wlasnie_sie_sprawdzaja.htmlDla tzw. przeciętnych ludzi prosta rada: zapomnijcie o nowych wydatkach. Trzymajcie się za kieszenie i inwestujcie. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 13-05-2012 | Ellenka | Czy demon może być dobry? |
Któregoś razu rozmawiałam z księdzem o demonach, to już szok, ponieważ przerobiłam kilka takich rozmów i za każdym razem kiedy zaczęłam temat demonów, zaczęto mnie potępiać. Zapytałam, czy demon może być dobry. Oczywiście odpowiedź brzmiała nie, gdyż demon to zło wcielone. A jeśli ma przejawy to chce nas wykorzystać. Co Wy o tym sądzicie? Ja wyznaje zasadę "Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światłość nie zawsze niesie ze sobą dobro." Niektóre demony były kiedyś aniołami, szlachetnym dobrem, który sprzeciwił się, bo coś mu nie pasowało. I to nie do końca takie proste jak się wydaję. My jako dzieci musieliśmy słuchać się rodziców, ale kiedy coś nam nie pasowało, sprzeciwialiśmy się. Tak samo anioły, w ich wypadku znaczy to wygnanie z nieba. Kilka razy miałam okazję rozmowy z kilkoma demonami, nie zwariowałam i nie, to nie jest iluzja. Niektóre chcą zmiany i wrócić w szeregi aniołów, inne nie chcą, przez zasady jakie w niebie panują. Prawdziwa przyjaźń i miłość np. braterska ich zmienia na lepsze. Czy Wy uważacie, że demona musi być zły? Że nie ma prawa zmienić się na lepsze jak człowiek? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 12-05-2012 | Hodża | Czy Bóg może tworzyć mutacje ? |
Na marginesie artykułu z głównej strony Racjonalisty. Ze zdumieniem odnalazłem pewną współbieżność wywodów Elliota Sobera z poglądami innego, nie tak może znanego filozofa, Jana Pająka, który rozwija wielce intrygującą doktrynę totalizmu (pisownia oryginalna): [cytat] Motto: "Pozaluj rózgi a prawdopodobnie spowodujesz przedwczesna smierc swego dziecka." Dopiero w 2012 roku nowa "nauka totaliztyczna" odkryla, ze w swiecie stworzonym przez Boga, zyciem inteligentnych istot (tj. tzw. "intelektów") rzadzi zasada "przezywania najmoralniejszego". Zasada ta NIE mogla bowiem zostac wczesniej odkryta przez stara "ateistyczna nauke ortodoksyjna". Wszakze jest ona doskonale ukrywana przed owa stara nauka ortodoksyjna przez "zaslone dymna" w postaci rozglaszanej po swiecie przez ta nauke, darwinowskiej zasady "przezywania najsilniejszego". (Na Ziemi jednak ta zasada "przezywania najsilniejszego" obowiazuje tylko dla pozbawionych sumienia dzikich zwierzat, zas nad wszelkimi istotami panowalaby ona tylko w swiecie pozbawionym sprawiedliwego Boga - po wiecej szczególów na ten temat patrz punkt #B1 ze strony o nazwie "changelings_pl.htm".) Ta nowoodkryta zasada "przezywania najmoralniejszego" jest juz obecnie potwierdzana przez coraz wieksza ilosc stopniowo identyfikowanego empirycznego materialu dowodowego badanego przez nowa "nauke totaliztyczna" z filozoficznie odwrotnym do oficjalnego podejsciem "a priori" do badań. Zaskakujacym niemal.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 12-05-2012 | Christopher CJ Jozwiak | Poseł SLD: "wyeliminować tego bydlaka (Palikota)" |
Do Kaczyńskiego: "Panie Prezesie, składam Panu obietnicę, że zrobię wszystko żeby panu pomóc wyeliminować tego bydlaka..." - Marek Balt, Sojusz Lewizny Demagogicznej. Poseł SLD Marek Balt złożył wniosek o przerwę do Laski "w celu wyjaśnienia pomówień, oszczerstw, które ten bezideowy cham (Palikot) kieruje pod moim adresem" Wcześniej podczas debaty o 'ochronie uczuć religijnych' poseł Ajchler mówił ~ 'wara od mojej wiary' ; naćpana hołota; ... * to ewidentnie nowa jakość u postkomunistów, a pisali, że wraca stare...  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 11-05-2012 | coreless | Masz cysia! | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 60 (przedawniony) | | 11-05-2012 | Michał Maksymilian Daliszewski | Kościół katolicki zbrodniarzem wszechczasów? |
o, co zaraz napiszę nie spodoba się wielu osobom, dlatego jeżeli jesteś wrażliwy na punkcie wiary – nie czytaj tego, gdyż nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie szkody psychiczne, jeżeli zostaną one Ci wyrządzone po przeczytaniu tego tekstu.
Temat wiary i religii w naszym kraju nadal jest tematem tabu. Jedyną partią, która poruszyła temat kościoła katolickiego po ’89 roku, z racji swojego światopoglądu, był Sojusz Lewicy Demokratycznej. W 2001 roku tuż przed wyborami partia ta obiecała rozwiązanie konkordatu – umowy między Polską a Watykanem, która zniewala nasz kraj od wielu lat. Niestety obietnice pozostały nadal obietnicami, gdyż podczas rządów SLD nikt z tej partii nie poruszył tematu likwidacji hańbiącej nasz kraj i nasze prawo umowy, a wręcz przeciwnie! Kościół katolicki za czasów rządu tego, wydawać by się mogło, lewicowego ugrupowania, otrzymało takie przywileje i korzyści, jak nigdy dotąd. Na kilka lat temat obecności KK w Polsce przycichł, aż do 2010 roku, kiedy to powstało nowe liberalne ugrupowanie polityczne, Ruch Poparcia. Na jego czele stanął znany i szanowany polityk, Janusz Palikot, który odważył się mówić o katolicyzmie w mediach. Wreszcie! A już zwątpiłem, czy w Polsce ktokolwiek przestanie się bać tej organizacji.
Skoro jesteśmy przy strachu, warto poruszyć również kwestię prawdziwej religijności Polek i Polaków. Ilu z nas tak naprawdę wierzy w Boga? Czy faktycznie ponad 90% obywateli którzy deklarują się w sondażach jako osoby wierzące?.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 33 (przedawniony) | | 11-05-2012 | kulka_na_mole | Lądowanie na Księżycu - fake |
Obejrzałem film, który podważa wyprawy Apollo na Księżyc. Autor(zy) filmu przedstawili wiele dowodów na to, że nigdy nie było żadnego lądowania ludzi na Księżycu, a ja znalazłem kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy: Na powyższym obrazku, będącym stopklatką z oficjalnego filmu NASA widać wyraźnie, że brakuje tam cienia drzewca flagi. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 45 (przedawniony) | | 07-05-2012 | Hodża | Kokokoko Euro spoko |
Kokoko ko koko, kokokoko koko ko Tusk koko ko ko ko. Kkkokoko Janukowycz kokokoko ko ko ko - kko kko kko "koko" Tymoszenko. Kokoko ko komisarze europejscy kokoko ko ko koko Euro 2012 na Ukrainie... Ko ko ko. KOKOKO KOKO KOKO KOKO KO?! Jaja. P.S. Piosenka - hymn piłkarskiej reprezentacji Polski jest śmiałym, nowatorskim muzycznie projektem, wykorzystującym formę taneczną polki (jakkolwiek jest to taniec czeski), wszystkie trzy funkcje skali diatonicznej (tonikę, subdominantę i dominantę) i nawet nawiązuje do muzyki infinitywnej - trwa jeszcze wtedy, kiedy już powinna się skończyć. www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 06-05-2012 | marcin1902 | Los Blancos |
"Umarł król..."
Biała bandera znów morza zdobywa, płynie zwycięsko, bitwy wygrywa.
Corsario Pep, zginął jak cep,
po latach tłustych... tak bywa. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |