 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 07-07-2015 | Chlopiec_z_modrzewia | Papieskie memesy | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 06-07-2015 | Christopher CJ Jozwiak | Polskie referendum - prawdziwe pytania |
1. Czy chcesz aby żadne postępowe siły nie miały szans znaleźć się w parlamencie i pchać tego skansenu (Polski) powoli ku cywilizacji? (TAK = JOWy i gnicie w PO-PiSie/Kukuzie) 2. Czy chcesz aby polskie partie głównego nurtu zamieniły się w mafie (ale tak już zupełnie mafie) finansowane poza społeczną kontrolą? (TAK = zniesienie finansowania/kontroli z budżetu) 3. Niejasności zawsze na korzyść przedsiębiorców (TAK = J. Kulczyk nie będzie już musiał wzywać na dywanik połowy polskiego rządu aby coś sobie sprywatyzować, ale generalnie dla małych/średnich też powinna być to dobra zmiana  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 28-06-2015 | rycerz2011 | Odległość Ziemi od Księżyca i Słońca |
Witam Zakładam aktualny wątek nawiązując do przedawnionego wątku 'Odległość Ziemi od Słońca' założonego przez Ota Benga 05-09-2010 21:03 Wiem, że to kontrowersyjny temat, ale znam kogoś, kto idzie w zaparte, że nie da się zmierzyć na dzień dzisiejszy odległości Ziemi od Księżyca lub Słońca. Jak twierdzi, starożytni próbowali co najwyżej próbowali oszacować proporcje między średnicami Słońca i Księżyca oraz ich odległościami do Ziemi, poprosz o komentarze | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 27-06-2015 | Christopher CJ Jozwiak | Czy dolega Ci empatia? |
Gdyby silni przestali 'zjadać' słabszych, ewolucyjnie przestalibyśmy dążyć jako gatunek ku prawdzie (postępowi) i pięknu (motorowi postępu) ...
System kapitalistyczny jest najskuteczniejszy w dążeniu ku Postępowi i to jest piękne dla tych którzy zapracują/dostaną/będą mieli szczęście i będą cieszyć się tym - jeśli nie dolega im 'empatia dla...
--------------------------- reszty. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 27-06-2015 | Hodża | Spisek żydowski - szokujące dowody |
Ponieważ od pewnego czasu jakaś podejrzana persona wtyka na Forum* cuchnące siarką wontki, które skutecznie obrzydzają części Użytkowników zagłębianie się w teksty pisujących tu a nie dotkniętych antyżydowską paranoją normalnych ludzi, i, jak sama nazwa wskazuje, wyganiają ich w dalekie od "Racjonalisty" strony, postanowiłem raz na zawsze przeciąć ten wrzód i zbadać sprawę rzetelnie. Użyłem do tego zaawansowanego narzędzia technologicznego o nazwie "Wyszukiwarka Internetowa Google". Miałem nadzieję, że sugestie, kryjące się pod mglistymi sformułowaniami w rodzaju "lobby żydowskie", "żydowska mafia", które sprowadzają się do znanego przynajmniej od czasów Big Bangu twierdzenia, że to ŻYDZI ŻĄDZĄ ŚWIATEM, okażą się obrzydliwym kłamstwem. JAKIEŻ JEDNAK BYŁO MOJE ZDUMIENIE, kiedy się okazało, że Bogu ducha winny ów użytkownik, na którym już chciałem psy wieszać, trafił w samo sedno problemu jak, nie przymierzając, śliwka w szambo. Okazało się, że w Internecie pełno jest zdjęć czarno na białym pokazujących, jak krok po kroku jest realizowany żydowski spisek. Postanowił żem znakiem tego założyć własny wontek, żeby nie było, że próbuję uczestniczyć w przemyśle kłamstwa. Fig. 1 Najsampierw som robione perfidne plany.  Fig. 2 Potem pojawia się szatan kabalistyczny pod postacią kota, wyczarowany z palca rabina.  Fig. 3 Szatan.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 26-06-2015 | Christopher CJ Jozwiak | Premierzy Polski - pierwsze skojarzenia |
Tak to się kojarzy wielu osobom <30 lat dziś:
1. Mazowiecki - uczciwy, stary od zawsze. 2. Bielecki - krętacz, cwaniak, ... [cenzura] 3. Olszewski - brak skojarzeń 4. Suchocka - Watykan 5. Pawlak - inż. robot 6. Oleksy - dobry komuch 7. Cimoszewicz - zły pseudo-komuch 8. Buzek - duża kukła 9. Miller - szczwany lis 10. Belka - neutralny 11. Marcinkiewicz - mała kukła 12. Kaczyński - Jarosław Polskę Zbaw! 13. Tusk - Pan Kłamstwa i Obłudy 14. Kopacz - mysza...
Czy coś z tego Waszym zdaniem jest nietrafnym skojarzeniem? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 194 (przedawniony) | | 24-06-2015 | vifix | Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? |
Zastanawiam się czy jeśli przyjąć, że mężczyzna jest człowiekiem to czy kobieta nie jest istotą na niższym poziomie rozwoju. Faktem jest, że nie ma czynności, w której mężczyzna nie mógłby wyręczyć kobiety, a jest wiele czynności, które kobieta nie zrobi za mężczyznę. W związku z tym sądzę, że kobieta jest w pewnym sensie ułomną wersją mężczyzny, niepełnosprawnym człowiekiem w relacji do osobników płaci męskiej. W zawodach sportowych kobiety nie rywalizują z mężczyznami bo nie miałyby z nimi żadnych szans (oczywiście mowa o przeciętnej kobiecie i przeciętnym mężczyźnie), dokładnie tak jak niepełnosprawni, którzy nie rywalizują z pełnosprawnymi, bo są na niższym poziomie możliwości i nie mieliby żadnych szans. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 23-06-2015 | dydymus | Pan Mateusz i polityczna poprawność V RP |
Jako z natury, ryb płynący zawsze pod polityczny prąd tym razem postanowiłem zmienić nieco przyzwyczajenia i jak populistyczna zdechła ryba popłynę z prądem. Idąc z duchem świętego czasu naszej najjaśniejszej panującej RP IV koma 5 przecinek jeden postanowiłem zmienić nie tylko swój wygląd, czyli kupić inny wzór skarpetek (z zaskrońców na padalce) ale posunę się znacznie i radykalnie dalej. W imię poprawności politycznej i świętości oraz całkowitego poddaństwa, rezygnuję ze wszystkich doczesnych przyjemności i niczym przykładny asceta, zamierzam spacerować u podnóża Alp i głęboko rozmyślając w zatroskaniu Matkoterewsowym Kalkuckim w dążeniu do Dalajlamowego oświecenia emanował będę światłymi ideami, którymi oczywiście z największą satysfakcją regularnie będę was zanudzał. Jako osobnik bardzo zdyscyplinowany i systematyczny zacznę więc od podstaw. Na początek jak na wielkiego myśliciela przystało wezmę zatem edukację. Od c.a. 5 lat z uwagą i zmarszczką na czole (i na brzuchu ze śmiechu) pilnie i uważnie obserwuję jak co raz to lepsi, lepszejsi i wspanialsi experci od edukowania mas, głowią się potężnie jakby tu umilić, upoprawnić, ulepszyć, uzawilić, zagmatwać to co przecież powinno być jasne i zrozumiałe. Czyli co? Czyli myśl i wolną refleksję, która przecież stoi u podstaw samodzielnie myślących jednostek, a później społeczeństw. Osobniki te z pedofilską wręcz satysfakcją, otwarcie dokonują jawnego, zbiorowego gwałtu na psychice młodych ludzi. Jako że sam nie mam potomstwa,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 158 (przedawniony) | | 20-06-2015 | VonM | Przejście na "Ty'' |
Witam, W dzisiejszych czasach przechodzenie na "Ty" wprawdzie stało się czymś mniej oficjalnym, niektórzy od razu mówią sobie po imieniu, formę "Pan/Pani" zachowując tylko dla oficjalnych wydarzeń, część przechodzi na "Ty" automatycznie w czasie. Na forach internetowych do rzadkości należy "panowanie".
Problem pojawia się w sytuacji kiedy mamy do czynienia z luźną relacją między osobami, które dzieli kilkanaście lat różnicy wieku. (między 15 a 20) Zwłaszcza, kiedy starszą jest kobieta.
I tu moje pytanie, jak myślicie, czy dwudziestokilkulatek może zaproponować przejście na "Ty" właśnie starszej od siebie kilkanaście lat kobiecie? Jak to może zostać odebrane. Chodzi mi głównie o to, czy może to zostać odebrane jako swoisty komplement - że się ją odmładza? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 18 (przedawniony) | | 19-06-2015 | Marco Rolle | Straciłem zaufanie do Nauki |
Od dzisiejszego poranka po latach poszukiwań i konfrontacji z realnym codziennym życiem mam zaufanie jedynie do matematyki,fizyki i części biologi,która dotyczy teraźniejszości. Całkowicie odrzucam tezy i wywody naukowe dotyczące przeszłości. Całkowicie odrzucam nauki humanistyczne itp. Dziękuję za uwagę. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |