Hej, macie jakieś sposoby na ekstremalnie suchą skórę przy AZS? Ostatnio mam taki dramat, że skóra na dłoniach i przedramionach dosłownie pęka, do tego swędzenie jest nie do zniesienia. Smarowałem różnymi balsamami, ale to działa na chwilę, a potem problem wraca. Może ktoś polecić coś, co faktycznie regeneruje skórę, a nie tylko natłuszcza na parę godzin? |