Hej, dzisiaj zorientowałem się, że nie mam dowodu osobistego. Nie wiem, czy go zgubiłem, czy ktoś mi go ukradł, ale nie mogę go znaleźć nigdzie. Co mam teraz zrobić? Czy trzeba iść od razu na policję, czy najpierw gdzieś to zgłosić? Boję się, że ktoś weźmie na mnie kredyt albo coś... |