 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty) | | 14-07-2011 | is that any matter? | Logika matematyczna prośba o przemienność alternatywy i łącz |
Poproszę szanownych forumowiczów o tebelę dla: przemienności alternatywy (pvq)<=>(qvp) oraz łączności alternatywy ((pvq)vr)<=>(pv(qvr))
dziękuję.
ps.sam zrobiłem lecz mój korepetytor wyjechał na wczasy i nie ma mi kto sprawdzić
Nie wiem jak się usuwa te wątki, w każdym bądź razie to już nieaktualne - osiągnałem perfekcje w logice. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 36 (przedawniony) | | 14-07-2011 | Zejus z Kabaretu | Dygresja z pedofilią w tle |
Jezus powołał 12 apostołów. Powiedział im co mają robić i popełnił samobójstwo wspomagane. Po trzech dniach od stwierdzenia zgonu (przy użyciu włóczni rzymskiego żołdaka) powstał z grobu, objawił się wyżej wspomnianym (i tylko im), i oni, natchnieni, postanowili szerzyć Jedyną Prawdziwą Wiarę Poza Która Nie Ma Zbawienia.
Przynajmniej tak twierdzi the Holy Bible, wystarczająco przekonująco, żeby setki milionów ludzi wierzyły w zmartwychwstanie. Ale książki potrzebują powierników, którym (głównie, między innymi), w przypadku Pisma, jest dziś Kościół (święty, powszechny, apostolski).
Apostolski oznacza między innymi, że biskupi są następcami apostołów (dwunastu konkretnie). Jednym z przymiotów apostołów jest ich boskie nadanie, powołanie. Jezus ich wybrał i niech mi żaden aktywista-intelektualista katolicki nie mówi, że wybrał też Judasza (wiadomo w jakim celu i z jakim zamiarem).
Poza tym biskupów wybiera również papież, który jest podobno nieomylny (w kwestiach wiary, ale czy to właśnie nie jest jedna z nich, w końcu biskupi biorą potem udział w synodach, konklawe, soborach i mówią wiernym co jest dobre, a co złe, ba, oni to wymyślają, pod kierunkiem ducha świętego, rzecz jasna).
W świetle takiego rozumowania nie rozumiem skąd przeprosiny za różnorakie grzeszki koloratek. Albo nie są pewni tego w co wierzą, albo grają w demagogię i nie są szczerzy.
Bo w końcu po co przepraszać, przeciwdziałać pedofilii w środowisku kościelnym (choćby biskupów), skoro, tak jak zdrada Judasza,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 14-07-2011 | continer | Nienawiść na fb |
Przeglądając Facebooka natrafiłem na stronę www.facebook.com/oko.saurona która zgłasza rasistowskie, homofobiczne i ksenofobiczne rzeczy, które są sprzeczne z regulaminem. Administracja FB podobno bardzo sprawnie usuwa wulgarne wyzwiska, a tym co je wypisują daje ostrzeżenia albo banuje konta. Mi bardzo się ten pomysł podoba, ludzie razem pomagają sobie w zgłaszaniu. Nie cierpię internetowych hejterów, to wstyd dla naszego kraju. Co myślicie o takim pomyśle? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 13-07-2011 | is that any metter? | Prawo Sprzeczności - Prośba o tabelkę. |
Do końca wakacji muszę przerobić na własną ręke cały podręcznik rozszerzonej matmy do pierwszej liceum. Robię to aby dostać się do najlepszej szkoły w mieście, lecz tutej pojawia się prawo sprzeczności zatem ponawiam prośbę do tych którzy orientują się w logice.
~(p^~p) | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 17 (przedawniony) | | 12-07-2011 | Zeusxamp | F16 vs Mig29 |
Nie mogę tego przeboleć! Zakupu F16 przez Polskę. Przestałem przez to oglądać wiadomości. Mimo mocnej obrony tego zakupu przez F16-filów. Jestem zdania, że ten zakup był najgorszy z możliwych. Mig-29 od początku był lepszy pod względem właściwości lotnych, w tym manewrowości. Niektórych manewrów dalej F16 nie wykona. Krótka próbka patrz.pl/filmy/mig-29-m-ovtW nowych wersjach awionika zmodernizowana, tak jak jednostki napędowe. Stosunek ciągu do masy miażdży F16. Tutaj lista modernizacji niektórych: gdziewojsk(*)ictwo/mikojan-gurewicz-mig-29/Wielu rzeczy tam nie ma, ciężko znaleźć artykuły fabryczne a reszta wygląda jak przedruk z jednej i tej samej szmiry. Do tego silniki klimow-a posiadają regulacje wektora ciągu. Z tego wyłania się obraz zakupu, który cofa nas technologicznie, zamiast kupić najnowsze wersje migow, kupiliśmy coś co jest już przestarzałe technologicznie. Dla mnie to jest tragedia. Trauma wręcz. en.klimov.ru/production/aircraft/tvn/en.klimov.ru/production/aircraft/RD-33-family/Tutaj wersja miga 29 zwana MIG-35-dodane systemy tankowania w powietrzu, radar, awionika, węzły podwieszeń i oczywiście silniki. NIe ma to jak kupowanie od amerykanów. Mnie normalnie żal aż gardło ściska. I jeszcze jedna stronka, nie skończyłem czytać ale macie link: www.aviape(*)ov-fighter-engines-video-rd-33 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 12-07-2011 | RadRado | Religijność a długość jelita |
Witam wszystkich ! Jest to mój 'debiut' na tym zacnym forum, więc w razie jakichś niedoróbek proszę o łagodny wymiar kary. Śledzę artykuły już od miesięcy kilku, zauważyłem że od czasu do czasu pojawiają się wątki kojarzące religijność z budową mózgu. Ja natomiast spotkałem się niegdyś z teorią, która podchodzi do tematu 'od dupy strony'. Najmocniej przepraszam za ten kolokwializm, niemniej w tym przypadku pasuje on do sytuacji jak rzadko  Po poszukiwaniach w google udało mi się dotrzeć do tekstu poniżej, jestem ciekaw czy ktokolwiek słyszał / widział / wie cokolwiek więcej na ten temat, bo to niestety wszystko co udało mi się znaleźć. "We francuskiej Szkole Marynarki Wojennej pracuje się nad rozwojem energii atomowej i sekretnej broni. Selekcję inżynierów przeprowadza się w Saclay. Muszą tam przejść intensywne ćwiczenia psychologiczne, przypominające pranie mózgów. Wybiera się osoby, które opierają się najdłużej. Ludzi tych poddaje się również rygorystycznym badaniom fizycznym. Wyklucza się wszystkich, którzy mają jelita dłuższe niż metr i jedenaście centymetrów. Dowiedziono bowiem, dzięki pracom profesora Pierre Duvala, członka Akademii Medycznej, że ludzie czynu o twardym charakterze mają jeslito grube znacznie krótsze niż przeciętne. Mistycy mają zawsze nienormalniedługie jelito grube i, co ciekawe, stają się znacznie większymi racjonalistami, jeśli długość ich jelit zostanie sztucznie skrócona. Przyczyny takiej zmiany nie są całkiem jasne, niemniej odnotowuje się ją.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 11-07-2011 | ebrius | Znowu się kłócą |
Mówią do siebie słowami ordynarnymi Świetlicki -Ty ch***! Z cipy wyszedłeś i do cipki wrócisz jak mniemam. -Ty mnie tutaj ku*** nie ucz racjonalizmu. -Ty racjonaglisto wyewoluowany! -Ty IDiotko! Wiem o co się kłócą ale nie mam pojęcia dlaczego to robią. Czy ktoś pomoże mi rozwikłać tę zagadkę? | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 330 (przedawniony) | | 07-07-2011 | marcin1902 | Pedofilia |
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 07-07-2011 | Domestos z Bidetu | Abonament? Bóg zapłać! |
Abonament jak taca? A może "jako"? Indoktrynacja, bezbolesna i na luzie. Co się czepiasz, to tylko zwykłe seriale... No tak... Możesz nie oglądać! No i ja nie oglądam, ale jednak... Policjant to idiota, byle ksiądz jest mądrzejszy... Seminarium uczy myślenia! Jasne przesłanie...? Ojciec Mateusz, Siostry, Plebania... a teraz: "Siła wyższa": Wielka rywalizacja braci franciszkanów! Z kim? " Siła wyższa"? czyli wiecie kto jest kim.. która siła, jest słabsza ale silniejsza... Cytat:Zabytkowe XVIII-wieczne Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krośnie koło Ornety "gra" serialowy klasztor braci franciszkanów, którzy rywalizują z ośrodkiem buddyjskim o "rząd dusz", czyli o potencjalnych uczestników warsztatów odnowy duchowej. opisMała wskazówka po czyjej stronie jest prawda, oczywiscie ta prawda obiektywna... czy może zobiektywizowana? Gra słów... Bo przecież cały czas nam się powtarza w ramach "płać abonament": Telewizja to MISJAabonament? a bóg zapłać! | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |