Przeglądając Facebooka natrafiłem na stronę www.facebook.com/oko.saurona która zgłasza rasistowskie, homofobiczne i ksenofobiczne rzeczy, które są sprzeczne z regulaminem. Administracja FB podobno bardzo sprawnie usuwa wulgarne wyzwiska, a tym co je wypisują daje ostrzeżenia albo banuje konta. Mi bardzo się ten pomysł podoba, ludzie razem pomagają sobie w zgłaszaniu. Nie cierpię internetowych hejterów, to wstyd dla naszego kraju. Co myślicie o takim pomyśle? |