Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nienawiść na fb

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-07-2011 23:26continer (1 punktów)Nienawiść na fb
Przeglądając Facebooka natrafiłem na stronę www.facebook.com/oko.saurona która zgłasza rasistowskie, homofobiczne i ksenofobiczne rzeczy, które są sprzeczne z regulaminem.

Administracja FB podobno bardzo sprawnie usuwa wulgarne wyzwiska, a tym co je wypisują daje ostrzeżenia albo banuje konta.

Mi bardzo się ten pomysł podoba, ludzie razem pomagają sobie w zgłaszaniu. Nie cierpię internetowych hejterów, to wstyd dla naszego kraju.

Co myślicie o takim pomyśle?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ARGutowski (797 punktów)
>Co myślicie o takim pomyśle?

Ciekawa nazwa tej inicjatywy. Pozostaje mi tylko pozdrowić bojowników o tolerancję.

PS.
To nie żadne moje uprzedzenia. Po prostu skojarzenie nasuwa się samorzutnie.
fiedorek.t (5805 punktów)
>Przeglądając Facebooka natrafiłem na stronę www.facebook.com/oko.saurona która zgłasza
>rasistowskie, homofobiczne i ksenofobiczne rzeczy, które są sprzeczne z regulaminem.
>Administracja FB podobno bardzo sprawnie usuwa wulgarne wyzwiska, a tym co je wypisują daje
>ostrzeżenia albo banuje konta.
>Mi bardzo się ten pomysł podoba, ludzie razem pomagają sobie w zgłaszaniu. Nie cierpię
>internetowych hejterów, to wstyd dla naszego kraju.
>Co myślicie o takim pomyśle?
Moja odpowiedz jest bardzo prosta-nie mam konta na fb.
Jajcenty (82 punktów)
>Co myślicie o takim pomyśle?

To straszny pomysł. Wolność słowa zawiera prawo do niesłuchania.

Nie zdołasz pozbyć sie "hejterów" zabraniając im mówić.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365