 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 22 (przedawniony) | | 03-09-2011 | Christopher CJ Jozwiak | Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ? |
Szanowni Państwo,
Nie gódźmy się na życie w pseudo-demokracji, ustawionej przez "ośrodki badania opinii publicznej" tzw. 'tajemnica_handlowa'-sondażownie i upolitycznionych dziennikarzy, montujących i komentujących wydarzenia pod konkretną, od >20 lat partię władzy PO/PiS/SLD/PSL.
Piszę to na gorąco, po "debacie" Tusk-Pawlak, na którą miała zapraszać stacja polsat, a na dwóch pustych miejscach nie było nikogo, bo w ostatniej chwili Donald Tusk uląkł się opozycji dwóch największych partii pozaparlamentarnych, z których Ruch Palikota przedstawił dziś >ćwierć MILIONA podpisów pod pełnymi listami w całej Polsce, więcej niż zebrał dotąd (albo tego nie ujawnił) cały partyjny beton.
Na koniec Tusk skłamał, że NIC nie wiedział o tym, że wolne miejsca mogli zająć liderzy Ruchu Palikota/Nowej Prawicy, i zwiał. Będzie pozew w trybie wyborczym. Wiem, że dziś do polsatu napłynęły tysiące maili z prośbą o otwarty charakter debaty, przedstawiciele stacji do ostatniej chwili pertraktowali, a gdy Tusk z Pawlakiem zobaczyli przed wejściem do budynku Palikota, uciekli innym wejściem... | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 03-09-2011 | Christopher CJ Jozwiak | Kto poza "bandą czworga" ? |
.>20 letnie struktury POPiSu, SLD/PSLu nie zhańbiły się zapewne, za bardzo, zbieraniem podpisów na ulicy, to ~oczywiste co i jak. Dużym zaskoczeniem, jak dla mnie, PJN - przejętym/porzuconym działaczom POPiSu chciało pracować się na nową partię, TVN co najmniej nie przeszkadzał  PPP - związkowcy zawsze zbiorą, nic z tego potem nie wychodzi. Ruch Palikota - musiało się udać, pierwszy na taką skalę ruch oddolny RP  i... czyżby to było na tyle ? 7 partii wystartuje w wyborach do sejmu AD 2011 (w całej Polsce) ??? Nowa Prawica walczy, TuskVN i TW Olejnik już wydali wyrok: NIE! (proszę z przymrużeniem oka  ) Prawica Jurka Marka - czyżby pod kościołami nie dało się już zebrać podpisów pod czymkolwiek katolickim, a może za małe struktury ? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 03-09-2011 | oseban | hmm... |
chrześcijaństwo na ogół ma mało wspólnego z tym czego nauczał Chrystus. porzucenie jego nauk można przyrównać do porzucenia treściwego życia. jak ktoś chce prowadzić sensowne życie to najlepiej skorzystać z nauk Chrystusa. życie jest zbyt krótkie by samemu dojść do takich mądrości. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 02-09-2011 | Oliwia Sandra Nowa | Czy władza musi być tępa? |
Całkiem powszechnie pomstujemy na władzę, bo i faktycznie nierzadko wykazuje się ona szczególną odpornością na głos rozsądku. Ale przecież może być i tak, że lekkie otępienie jest władzy potrzebne, bo działa jako swoiste znieczulenie, niezbędne dla skuteczności. Więc czy władza jest bardziej tępa czy podwładni?
A może badając mądrość władzy powinno się stosować specjalne kryteria, np. wziąć poprawkę na współczynnik wynikający z "zasady zachowania władzy"? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 269 (przedawniony) | | 31-08-2011 | prof. Grabowska | Odp: Kontrakcja dla prolife |
>Zapraszam do wypowiedzi. Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego chcesz zachęcać i pomagać kobietom w usuwaniu ciąży, a nie w donoszeniu i urodzeniu dzieciątka? Czyżbyś sama niegdyś usunęła ciążę i teraz chcesz swój czyn usprawiedliwić?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 231 (przedawniony) | | 29-08-2011 | is that any matter? | Czy ta strona nie przesadza z nienawiścią do kościoła? |
Mam wrażenie że co niektórzy uważają siebie za kontestatorów renesansowych, i dalej walcza ze świetą inkwizycją. Swoją drogą zauważcie że Kościół wniósł też wiele dobrego.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 21 (przedawniony) | | 27-08-2011 | i.czaplicka | Perfumy |
Kanibalizm jest powszechny wśród zwierząt. Podczas studiów zupełnie serio radzono nam, ze najlepszym środkiem odstraszającym są ruskie perfumy. Wystarczy skropić np, prosięta, maciora ich nie ruszy. Mam w pobliżu stajnie, muchy srają na wszystkie ekrany. Skropiłam laptopa eleganckimi perfumami (nazwy nie podam, żeby mnie nie oskarżono o reklamę) Od godziny żadnej muchy na ekranie. Teza chyba jasna- płacimy za nazwę/logo. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 24 (przedawniony) | | 26-08-2011 | Christopher CJ Jozwiak | 21*(5000+b) + t = nowa nadzieja ;) |
Aby partia mogła wystartować w wyborach w całej Polsce, potrzebuje zebrać po 5000 ważnych podpisów pod listami, w co najmniej 21/41 okręgach wyborczych. Bezpieczeństwo to zebranie b>1000 więcej, bo zdarzają się błędy - najczęściej wynikające z tego, że podpisują się ludzie zameldowani nie w danym okręgu wyborczym. Po zarejestrowaniu 21 takich list, w pozostałych wystarczy złożyć zaświadczenie, ale na to potrzeba trochę t-czasu. Czas jest do 30 sierpnia do północy, kto będzie chciał skorzystać z możliwości zaświadczeń, musi to zrobić najlepiej, najpóźniej do niedzieli 28 ! Zostały więc 4 dni - komu zależy niech się spręży, dowie więcej i coś podpisze/zbierze  Pozdrawiam, niebiernych, racjonalistów ! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 20 (przedawniony) | | 26-08-2011 | andrzej10 | Jak zmarła babcia we śnie powiedziała o brakującym badaniu |
Spróbuję przytaczać Wam fakty, bez możliwie mojej interpretacji (na ile będę potrafił). Zaznaczę tylko, że mam 41 lat, a opisywane wydarzenia miały miejsce w różnym czasie mojego życia (co zaznaczam)
Jeśli Waszym jedynym wyjaśnieniem wszystkiego, co opisuję jest, że naćpałem się czy że ktoś coś mi dosypuje do pożywienia i dlatego wypisuję takie treści – to gratuluję bardzo racjonalnego podejścia do rzeczywistości.
To miało miejsce bodajże w 2000 lub 2001 roku. Moja żona (miała wówczas 24 lata) robiła poważne badania diagnostyczne na temat swojego zdrowia. Po wykonaniu ich poszła odebrać wyniki. Okazało się, że wszystko jest prawidłowe, z czego ucieszyła się.
Następnej nocy przyśniła jej się jej zmarła babcia (zmarła w ciągu ostatniego roku) i we śnie powiedziała jej, aby jeszcze raz poszła do przychodni, gdyż tam są jeszcze jedne jej badania, że nie odebrała wszystkich.
Po obudzeniu się – żona nie powiedziała mi o tym z obawy przed wyśmianiem jej, ale pomimo niedowierzania – najpierw poszła sama do przychodni i zapytała czy czasami jeszcze jakieś jej badanie nie zostało zawieruszone.
Rzeczywiście – było jeszcze jedno, i było ze złym wynikiem. Dzięki odkryciu tego badania żona szybko poszła ponownie do lekarza i podjęła ważne leczenie. Długo sama była pod wrażeniem tego, co się wydarzyło.
Opowiedziała mi o tym skoro odebrała to brakujące badanie.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 24 (przedawniony) | | 26-08-2011 | Piotrjot | Odp: Polska wolna od GMO i inne doniesienia prsowe |
Odnośnie tzw. gmo to kwestia jest bardzo prosta. Są przecież osoby, które przy tym pracują, to zapewne produkty z tych upraw są podstawą ich wyżywienia, jak i zapewne mają wiedzę na podstawie rzetelnych badań naukowych w tym temacie również w kwestii ewentualnych negatywnych konsekwencji. Nie ma potrzeby toczyć spekulacji na ten temat, niech te osoby się na ten temat uczciwie wypowiedzą. Osobiście bezpośrednio mnie to nie dotyczy, ponieważ nie jem gatunków roślin jak i ich pochodnych, które są w gestii zainteresowania tzw. gmo. Ogólnie z tego co udało mi się zapoznać w tym temacie, to genetyczne modyfikacje roślin polegają na infekowaniu roślin szczepami bakterii w celu wywołania porządanych cech. Z doświadczenia wiem, że najbardziej efektywne może być to poprzez system korzeniowy roślin, a z tego co przeczytałem na stronie jednej z firm stosujących takie praktyki, to nie zbyt pasuje mi to co tam napisali do kwestii np. zbóż, gdzie produkcja materiału siewnego wymaga większej skali i wątpię by ktoś zajmował się tak teoretycznie w moim mniemaniu bardzo indywiualnymi ingerencjami w konkretne rośliny, chyba że ewentualnie chodziło by o gatunki roślin, które np. z jednej rośliny wydają setki, tysiące nasion. Nie interesuje mnie kwestia szczegółowa metod, ponieważ może to być tajemnicą producenta, chodzi jednak o to, że muszą brać na siebie odpowiedzialność za ewentualne negatywne następstwa jak i takowe umieć przewidywać. Wracając do kwestii infekowania roślin bakteriami, to jeśli.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |