 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 24-12-2021 | okragly | referendum |
proponuje referendum celowości posiadania armii, kosztownej zabawki naszych patoelit i do zguby nasz prowadzącej. Co by się stało jakbyśmy się pozbyli armii? Na pewno mielibyśmy dużo więcej pieniędzy, np prawie darmowe transprt publiczny a wiec nie musielibysmy kupowac aut, budowac autostrad, nie byłoby stanu wojennego, nie byłoby stanu wojny z Białorusią, Rosja, musielibyśmy się z nimi przyjaźnić, czy to żle przyjaźnic się z sąsiadami, czy kazdy z nas ze względu na sąsiada powinienen miec pistolet, karabin, armatę, rakiete itp? Ja nie mam pistoletu, karabinu, czy jestem dupkiem?
Co by się stało jakbyśmy się pozbyli armii? nie musze przypominac, że w raju nie bylo armii, ani agresji pomiędzy nami | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 23-12-2021 | hurcan | media są passe. |
sami się onanizując samych siebie.
warto czytać prasę naukową ale ona jest sprzeczna z tą szkolną czy studyjną.
wniosek.
nie ucz się czytaj prase wiz śn św bo tam jest prawdziwa współczesna nauka.
memujcie się inaczego nigdy nie będzie racjonalistami/ |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 22-12-2021 | okragly | mas media |
patoelity poprzez TV, film, prase, bajki, internet, kościół, szkołe, wciskaja nam to co umożliwi im paść się na nas, wychowuja sobie niewolnikow do pracy, żołnierzy do obrony ich stanu posiadania jako dowód film z ukrytej kamery www.youtube.com/watch?v=Y6baB2kMYl8Wszystko, co kazały dzieciom robić lalki z telewizora, robiły, wiedząc, że to zło, robiły natychmiast, bez zastanowienia nie różnimy się od dzieci, uwzględniając, że przez dziesiątki lat oddziaływuja na nas mas media należące do patoelit. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 22 (przedawniony) | | 19-12-2021 | okragly | kula w łeb i po zawodach |
patoelity są niesamowite, dla swojego dobra zabija każdego szaraczka ktory im się sprzeciwi Dowódca Wojsk Lądowych, gen. Waldemar Skrzypczak "Sprawa jest ewidentna. Żołnierz jest dezerterem, przeszedł na stronę wroga w czasie wojny, więc grozi mu tylko jeden wyrok - kara śmierci. I tu nie ma nawet dyskusji" dotyczy przejścia szeregowego żołnierza na strone Białoruską. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 19-12-2021 | okragly | B12. |
B12 - witamina z raju Zaledwie kilkanaście procent z nas ma jej odpowiedni poziom Jej niedobór może nie dawać widocznych objawów często nawet przez kilkanaście lat lub powodować ciągłe zmęczenie, którego przyczyn upatrujemy gdzie indziej. Brakuje nam tej witaminy, bo w naszej diecie nie ma odpowiedniej ilości bakterii które ją produkują, dlatego nazywana bywa "witaminą brudu". Przestrzeganie zasad higieny powoduje niedobory B12. Małpy żyjące dziko, które w ogóle nie jedzą mięsa, nabiału czy jaj, a jedynie odrobinę owadów - mają bardzo wysoki poziom B12 we krwi. Kiedy jednak trafią do ogrodów zoologiczych, gdzie jest czysto i sterylnie, zaczyna im jej brakować, co skutkuje wieloma chorobami. Dlatego dostają witaminę B12 w tabletkach.
główne oznaki jakie niesie za sobą niedobór raju -bladość bądź też żółtaczka skóry i białek oczu -ciągłe uczucie zmęczenia i osłabienia- ciało nie jest w stanie wytworzyć wystarczającej liczby czerwonych krwinek, aby skutecznie transportować tlen w całym ciele. , -uszkodzenie nerwów - uczucie mrowienia w kończynach spowodowane tym, iż wit. B12 odgrywa znacząca role w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a jej niedobór prowadzi do problemów z przewodnictwem nerwów. - niezdiagnozowanie i nieleczone uszkodzenie układu nerwowego może spowodować zmiany w sposobie poruszania się Szczególnie narażeni są seniorzy, u których niedobór witaminy B12 jest najczęstszy, -problemy w obrębie jamy ustnej. Wczesnym objawem niedoboru witaminy B12 może być czerwony.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 28 (przedawniony) | | 16-12-2021 | okragly | kupa |
Przed wybudowaniem kanalizacji w Warszawie odchody były wyrzucane na ulice, przyjeżdżali chłopi, zbierali i wyrzucali na pole Z tych "kup" zbierali plony i sprzedawali w Warszawie. Obieg zamknięty.
moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro. tak jak końskie, krowie, kurze, a nie że mam placić, że komus daje moja kupę w raju mieszkaliśmy na kupie, czy ktos z nas tak ma? czy ktoś z was mieszka na kupie? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 06-12-2021 | okragly | nie było ego |
w raju nie było ego, to produkt patoelit, patriarchatu, z niego indywidualizm, wolność, własność, rywalizacja, walka, cierpienie, frustracja, szaleństwa. Czy bez zażyłego stada, empatii, pasji i poczucia humoru jesteśmy człowiekiem? Tak, ale upośledzonym.
Nieustanne skupienie na sobie na zagrożeniach wynika z braku zażyłegostada, to ustawienia domyślne naszych mózgów z raju, stąd permanentny stres. Znajdując swoje stado, burząc EGO, zobaczymy MY, zażyłe stado, jego moc, Patoelity sie wsciekna, stracą moc zniewalania | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 19-11-2021 | okragly | racjonalizm jest antyludzki |
racjonalizm jest nienaturalny a więc antyludzki, Potrzebujemy magii, Gdy niewolnik chciał zaszkodzić panu, szedł do "czarownika" by rzucił urok. Wierzyliśmy, że chorujemy, umieramy z powodu upiorów, mogły sprowadzać zarazę, klęski żywiołowe, niepogodę i inne nieszczęścia, dlatego odkopywali groby, obcinali głowy i pili trupią krew Jeszcze w 19w większość wierzyła w upiory, od biskupów po chłopów. Duchowni musieli znaleźć wyjaśnienie zgodne z teologią. Uznali, że upiór to martwe ciało opanowane przez diabła – a oddane mu przy narodzinach. Jeżeli akuszerka, jest czarownicą, to oddaje nowo narodzone dziecko we władanie diabła. Gdy dziecko zostanie ochrzczone, diabeł traci swoje prawo względem jego duszy, ale zachowuje prawo do ciała. Ich zdaniem, gdy taki człowiek umrze, diabeł może „założyć sobie martwe ciało jak płaszcz”.
„ludzie chodzący po śmierci są dla włościan równie pospolitem zjawiskiem, jak ludzie chodzący za życia. Lękają się ich trochę, dręczą temi odwiedzinami, ale uważaliby za nieprzytomnego człowieka, który by zaprzeczył istnienia duchów albo wątpił, że można chodzić po śmierci”
bez upiorów, czarownic, guseł i zabobonów, nie byłoby Mickiewicza
są świadectwa ludzi, którzy sami uważali się za upiory, niektórzy traktowali swój upioryzm jako profesję np. jestem upiorem, bo urodziłem się „w czepku”, bo urodziłem się z zębami, z ogonem bo rodzice mi o tym powiedzieli, bo przez pierwszych siedem lat życia nie mówiłem,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 07-11-2021 | okragly | nie było państw |
po wygonieniu z raju (wzorzec człowieczeństwa), to miliony lat ewolucji, nasza natura, poszła się j..ac, aby było komu dogadzać, kolejnym bandytom np mieszkowi 1, i jego nastepcom, dzisiaj patoelitom. swoich mafijnych zbrodniarzy wychwalaja pod niebiosa Czy jest możliwa organizacja życia spolecznego bez zbrodniarza mieszka1 i jego następców, patoelit pod egidą sztucznego tworu, państw, terenu zarezerwowaną przez nich do dojenia, mafia (ma swoich żołnierzy). Państwo jest ustrojem mafijnym, gdzie pokojowo zmieniaja sie mafie, tak uzgodnili, aby nie bylo wojny domowej.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 20 (przedawniony) | | 30-10-2021 | Henryk.K | Widoczność statków na równiku. |
Ponieważ, udało mi się ostatnio opracować teorię grawitacji spójną z modelem astronomicznym, to przystąpiłem do prac nad horyzontem w Niebocentryźmie. Nie jest to jednak łatwy problem. Skierowałem się więc w stronę Heliocentryzmu i rozpocząłem rozpatrywać to zagadnienie w jego meandrach. Zaskoczył mnie,sam nasuwający się wniosek, iż w tej teorii powinny istnieć obiekty fizyczne, których nie powinniśmy oglądać w świetle dnia. Mam na myśli statki, pływające po oceanach i morzach pomiędzy Zwrotnikiem Raka oraz Zwrotnikiem Koziorożca. Obiekty te zawężyłem do statków, lecz w rzeczywistości są nimi wszystkie inne, które znajdują się w tym obszarze. Musi jednak być jeszcze spełniony drugi warunek. Zjawisko takie powinno zaistnieć w chwili, kiedy Słońce znajduje się nad tym obszarem prostopadle nad powierzchnią wody. Kąt padania promieni świetlnych jest wówczas równy kątowi odbicia, więc zdecydowana ich ilość nie może docierać do oczu obserwatorów oddalonych od obserwowanego obiektu fizycznego. Nie upieram się przy swojej tezie, ponieważ sam jestem zaskoczony takim obrotem sprawy. Nikt nigdy nie informował o takich cudach, chociaż wyobraźnia wilków morskich jest niczym nieskrepowana. Czasami tylko rumu zabraknie.
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |