sami się onanizując samych siebie.
warto czytać prasę naukową ale ona jest sprzeczna z tą szkolną czy studyjną.
wniosek.
nie ucz się czytaj prase wiz śn św bo tam jest prawdziwa współczesna nauka.
memujcie się inaczego nigdy nie będzie racjonalistami/ |