a) Jeżeli mężczyzna, który czuje się kobietą, odczuwa pociąg seksualny do mężczyzn, to jest on (ona?) heteroseksualistą (heteroseksualistką?) czy gejem? b) Jeżeli taki mężczyzna odczuwa pociąg seksualny do kobiet, to jest on (ona?) lesbijką czy heteroseksualistą (heteroseksualistką?)? c) Jeżeli kobieta, która czuje się mężczyzną, odczuwa pociąg seksualny do kobiet, to jest ona (on?) heteroseksualistką (heteroseksualistą) czy lesbijką? d) Jeżeli taka kobieta odczuwa pociąg seksualny do mężczyzn, to jest ona (on?) gejem czy heteroseksualistką (heteroseksualistą?)? e) Jeżeli mężczyzna, który czuje się kobietą, odczuwa pociąg seksualny do innego mężczyzny, który czuje się kobietą, to jest on (ona?) gejem, lesbijką, czy biseksualistą (biseksualistką?)?? f) A jak to jest w przypadku kobiety, czującej się mężczyzną, odczuwającej pociąg seksualny do innej kobiety, która czuje się mężczyzną? g) Czy mężczyzna, czujący się kobietą, odczuwająca pociąg seksualny do kobiety, która czuje się mężczyzną, jest heteroseksualistą (heteroseksualistką?), biseksualistą (biseksualistką?) gejem, czy lesbijką? h) A jak to jest w przypadku kobiety, czującej się mężczyzną, odczuwającej pociąg seksualny do mężczyzny, który czuje się kobietą? i) Jeżeli mężczyzna czuje się kobietą to należy to oczywiście zaakceptować, zrefundować operację, zmienić imię na żeńskie i zwracać się doń "proszę pani". A jak należy postąpić,.. |