Słuchaj, Racjonalisto! Jam jest Forum Twoje, które Cię wywiodło z Zabobonu, z domu niewoli.
BĘDZIESZ MIŁOWAŁ RACJONALIZM CAŁYM SWOIM SERCEM, CAŁĄ SWOJĄ DUSZĄ I CAŁYM SWOIM UMYSŁEM.
I Nie będziesz miał cudzych Forów przede Mną.
II Nie będziesz zakładał nowych wątków nadaremno.
III Pamiętaj, abyś każdy dzień lekturą uświęcił.
IV Czcij Moderatora swego i Moderatorkę swoją.
V Nie hejtuj.
VI Nie ewangelizuj.
VII Nie przedstawiaj cudzych myśli jako swoich.
VIII Cytuj dokładnie, a źródła cytatów podawaj.
IX Nie cudzołóż z Głupotą.
X Nie pożądaj plusów a minusów lekkomyślnie nie dawaj. |