Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 38 (przedawniony)
06-07-2009sebaassZałóżmy że bóg istnieje
to jesli nie było by ludzi to czy nie było by też boga??
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
05-07-2009simon_2Filozofia i światopogląd ateisty stoi na chwiejnych nogach.
Słaba jest wiara ateistów dlatego mojeg komentarze umieszczane są w bazgrołach. Dlaczego? Dlatego, że jestem racjonalistą, któy wierzy w Boga. Panowie i Panie, czego się boicie? Że uwierzycie w Boga? Jeżeli tak to będzie z waszej własnej woli a nie na siłę. Śmieszny jest ten portalik, naprawdę.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
05-07-2009maliniak"Jak pomoc niedoszlemu samobojcy!"
Wrzucam tutaj,poniewaz bardzo interesujace.

usenet.gaz(*)24mn8$1@inews.gazeta.pl>

Czlowiek czy kazde inne zwierze zaczyna umierac w chwili narodzin. Miedzy
czasie-podczas dojrzewania i normalnego wzrostu az do starosci pragnie w
zdrowiu osiagnac podstawowe zasoby,ktore umozliwia mu zalozenie
rodziny,wydanie potomstwa i cieszenie sie wnukami-taki scenariusz mamy w
genach i taki scenariusz przekazujemy potomstwu. Czesto sytuacja
ekonomiczna,rozwoj techniki nie pozwala nadazac uczniom za coraz nowymi
wyzwaniami. Brak pracy sklania do lamania prawa-glownie rentownego handlu
narkotykami,co sie wiaze z szybka-dlugoletnia-odsiadka. W ZK brakuje pracy,a
proponowana edukacja,to uzupelnienie podstawowego,lub jakiegos nie
popopularnego profilu zawodowego. Jedyna edukacja,jaka otrzymuja skazani,to
ta,jaka otrzymuja od bardziej doswiadczonych kompanow pod cela. No i
chetnie-po wyjsciu z ZK wyprobowuja nowe patenty--no i nastepna
odsiatka,ktora sie wiaze z utrata szansy na zalozenie normalnego ogniska
rodzinnego--taki czlowiek po czasie idzie od zlego ku gorszemu do
odebrania sobie zycia wlacznie czy to w sposob bezposredni czy posredni-np.
pijac kazdego dnia dopuszczone przez panstwo toksyczne nalewki. Jakie
perspektywy ma czlowiek opuszczajacy ZK? Rzucane sa mu ochlapy pod postacia
groszowych zapomog z Opieki Spolecznej. Pomoc postresocjalizacyjna ogranicza
sie do rzucania podobnych..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
04-07-2009CabbageRzecz o blogach internetowych
Popełniłem tekst, zapragnąłem upublicznić go dzięki funkcji Mój Racjonalista . Wysłałem. Nie doczekałem się publikacji. Wygląda na to, że nie został zaakceptowany. Nic nie szkodzi. Nie gniewam się ale tekst zmarnować się nie może. Daje go wam więc do wglądu tutaj w bazgrołach. Miłej lektury.

____________________________________________________________________________
Postanowiłem od przyszłego tygodnia opisywać moja masturbacje podoba się??
Erotomańskie rozterki blogera o nicku delegacyjny wieprz oraz komentarze do owych wypocin skłoniły do popełnienia niniejszego tekstu, który na pewno znajdzie wiele zastosowań (będzie to np. całkiem niezły test sprawdzający czy w Nowym Jorku pada deszcz). I myli sie ten,kto mysli ze bede narzekac! Ani mi się sni!! bo to,ze pada,ze jest zimno i ze nikomu nie chce sie wychodzic na dwor dla mnie oznacza wolne wieczory i wiecej czasu na wszystkie ostatnie nastroje oraz klimaty, ale z innej strony (cd)
Do rzeczy.
Miałem dzis w nocy dziwne sny, najpierw Przyboczna (niebanalna mało sexualna kobieco zwodnicza och! słodka!) oznajmiła, że nastepnym razem będziemy uprawiać sex bez gumki. Później przyśniło mi się, że jest dzień ślubu, ja się pętam po mojej mieścinie bez sensu, zupełnie nieprzygotowany i nagle mi się przypomina, że nie mam umówionego fryzjera. Ach, co to był za sen!!! I jak to często bywa skończył się brutalnie w kulminacyjnym momencie,buuuuuuuuuuuu........... A moze nie minął wcale, moze nawet go troche wiecej mineło... a ja nie..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
03-07-2009simon_templarNauka wskazuje, że Bóg jest.
1. Z teorii ww( czytaj wielkiego wybuchu) wynika, że 13,7 mld lat temu w jednej chwili, w jednym punkcie powstała cała materia wszechświata, przestrzeń i czas.
2. Każdy skutek ma swoją przyczynę.
3. Przypadek -zbieg okoliczności, inaczej koincydencja - nieoczekiwane i rzadkie wystąpienie dwóch zdarzeń w tym samym czasie, między którymi nie występuje żaden związek przyczynowo -skutkowy.
4. Człowiek nie jest zwierzęciem ponieważ ma duszę(zdolność do abstrakcyjnego myślenia i wolną wolę).
5. Życie człowieka ma większy sens niż życie robaka.

Wnioski wynikające z aksjomatów 1,2:
1.Pierwszym skutkiem we wszechświecie był ww.
2.przyczyną ww nie mogła być: materia, czas ani przestrzeń dlatego, że żadne z tych trzech nie istniały przed ww
3. Jedyną, logiczną przyczyną ww jest Bóg -istota niematerialna, mogąca istnieć poza czasem i przestrzenią.
z 1,2,3 wynika:
4. Wielki wybuch nie może być przypadkiem ponieważ był pojedyńczym zdarzeniem a w czasie kiedy wystąpił nie zaistniało żadne inne zdarzenie. jeżeli ww nie był przypadkiem to znaczy, że był zdarzeniem celowym. kto lub co spowodowało celowość wielkiego wybuchu? materia, czas, przestrzeń na pewno nie bo nie istniały przed ww a poza tym rzeczy te jako, że są nieożywione nie mogą nadawać celowości innym rzeczom. tak więc tę celowość ww mogła nadać istota nie materialna -Bóg.
z 1,2,3,4,5 wynika: ..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony) (Zamknięty)
01-07-2009simon_templarNauka i logika wskazują, że Bóg jest.
1. Z teorii ww( czytaj wielkiego wybuchu) wynika, że 13,7 mld lat temu w jednej chwili, w jednym punkcie powstała cała materia wszechświata, przestrzeń i czas.
2. Każdy skutek ma swoją przyczynę.
3. Przypadek -zbieg okoliczności, inaczej koincydencja - nieoczekiwane i rzadkie wystąpienie dwóch zdarzeń w tym samym czasie, między którymi nie występuje żaden związek przyczynowo -skutkowy.
4. Człowiek nie jest zwierzęciem ponieważ ma duszę(zdolność do abstrakcyjnego myślenia i wolną wolę).
5. Życie człowieka ma większy sens niż życie robaka.

Wnioski wynikające z aksjomatów 1,2:
1.Pierwszym skutkiem we wszechświecie był ww.
2.przyczyną ww nie mogła być: materia, czas ani przestrzeń dlatego, że żadne z tych trzech nie istniały przed ww
3. Jedyną, logiczną przyczyną ww jest Bóg -istota niematerialna, mogąca istnieć poza czasem i przestrzenią.
z 1,2,3 wynika:
4. Wielki wybuch nie może być przypadkiem ponieważ był pojedyńczym zdarzeniem a w czasie kiedy wystąpił nie zaistniało żadne inne zdarzenie. jeżeli ww nie był przypadkiem to znaczy, że był zdarzeniem celowym. kto lub co spowodowało celowość wielkiego wybuchu? materia, czas, przestrzeń na pewno nie bo nie istniały przed ww a poza tym rzeczy te jako, że są nieożywione nie mogą nadawać celowości innym rzeczom. tak więc tę celowość ww mogła nadać istota nie materialna -Bóg.
z 1,2,3,4,5 wynika: ..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony) (Zamknięty)
01-07-2009simon_templarBóg jest. Ateizm to religia bo opiera się na wierze w to, że
Boga nie ma.
1. Z teorii ww( czytaj wielkiego wybuchu) wynika, że 13,7 mld lat temu w jednej chwili, w jednym punkcie powstała cała materia wszechświata, przestrzeń i czas.
2. Każdy skutek ma swoją przyczynę.
3. Przypadek -zbieg okoliczności, inaczej koincydencja - nieoczekiwane i rzadkie wystąpienie dwóch zdarzeń w tym samym czasie, między którymi nie występuje żaden związek przyczynowo -skutkowy.
4. Człowiek nie jest zwierzęciem ponieważ ma duszę(zdolność do abstrakcyjnego myślenia i wolną wolę).
5. Życie człowieka ma większy sens niż życie robaka.

Wnioski wynikające z aksjomatów 1,2:
1.Pierwszym skutkiem we wszechświecie był ww.
2.przyczyną ww nie mogła być: materia, czas ani przestrzeń dlatego, że żadne z tych trzech nie istniały przed ww
3. Jedyną, logiczną przyczyną ww jest Bóg -istota niematerialna, mogąca istnieć poza czasem i przestrzenią.
z 1,2,3 wynika:
4. Wielki wybuch nie może być przypadkiem ponieważ był pojedyńczym zdarzeniem a w czasie kiedy wystąpił nie zaistniało żadne inne zdarzenie. jeżeli ww nie był przypadkiem to znaczy, że był zdarzeniem celowym. kto lub co spowodowało celowość wielkiego wybuchu? materia, czas, przestrzeń na pewno nie bo nie istniały przed ww a poza tym rzeczy te jako, że są nieożywione nie mogą nadawać celowości innym rzeczom. tak więc tę celowość ww mogła nadać istota nie materialna -Bóg.
z 1,2,3,4,5..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
01-07-2009PiekusChemtrails
Witam wszystkich!
Chciałbym was spytać jaki jest wasz stosunek do tego, głośnego ostatnio na różnych stronach, czy też yt, zjawiska? Jest tu wielu mądrych ludzi, znających się na fizyce itd. Jestem nowy na forum, nie znalazłem tutaj podobnych informacji, jeśli temat jest bezsensowny, to proszę go zamknąć
Pozdrawiam!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
29-06-2009oskoksiążka ikony ewolucji - nauka czy mit
www.wwylomie.com/product_info.php?products_id=289

czy miał ktos z tą książką kontakt? Jak wrażenia?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 56 (przedawniony)
28-06-2009jkl;Pij mleko będziesz stary
Dzisiejsza wiadomość z wp:
"W Japonii w wieku 113 lat zmarł Tomoji Tanabe, uznawany za najstarszego mężczyznę świata.
Tanabe urodził się 18 września 1895 roku. Twierdził, że tajemnicą jego długowieczności jest to, iż nigdy nie palił ani też nie pił alkoholu. Do ostatnich tygodni swego życia rozpoczynał dzień o godzinie 3.00 rano szklanką mleka."

Z dedykacją dla kanika
www.racjonalista.pl/forum.php/s,205085#w205915
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)