> Słaba jest wiara ateistów Trafna uwaga, nie ma co. > dlatego mojego komentarze umieszczane są w bazgrołach.Bardziej dlatego, że większość z nas wyrosła z baśni i legend. > Dlaczego?WTF? Przecież nie dalej jak dwie linijki temu napisałeś dlaczego... > że jestem racjonalistą, który wierzy w Boga.A ja jestem wegetarianinem, który je mięso. > Panowie i Panie,Zwykle w tego typu figurach mowy Panie wymieniamy jako pierwsze. Tak mnie mamusia uczyła i tego będę się trzymał.  > czego się boicie? Że uwierzycie w Boga?Faktycznie, obserwując niektórych wierzących aż ciarki przechodzą. > Jeżeli tak to będzie z waszej własnej woli a nie na siłę.Założysz się?  > Śmieszny jest ten portalik, naprawdę.Mnie najbardziej bawi zameczek narysowany w książce widniejącej po lewej stronie baneru. I nie pytajcie, dlaczego. Tak po prostu
|