IPB
PCLab.pl - strona główna Regulamin
PomocSzukajUżytkownicyKalendarz
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
>
Forum PCLab.pl>
Humor>
Humor12 Strony 1 2 3
>
ť Reply to this topicStart new topicStart Poll
Drzewo ˇ [ Standardowy ] ˇ Linearny+
>
Dlaczego kura przekroczyła ulicę? [18+ niechcący] 
Śledź ten temat | Wyślij temat na email | Wydrukuj ten temat
Aeryn
post Kwi 22 2004, 17:33
Post #1
Poison Ivy
*****
Postów: 2,834
Dołączył: 15-Styczeń 04
Dlaczego kura przekroczyła ulicę?
Pani przedszkolanka:
Żeby przejść na druga stronę.
Platon:
Dla ważniejszego dobra
Arystoteles:
Taka jest natura kur, ze przekraczają ulice.
Karol Marx:
To było historycznie nie do uniknięcia.
Ronald Reagan:
Zapomniałem.
Andersen Consulting:
Deregulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrażała dominującej
pozycji
rynkowej kury. Kura rozpoznała wyzwanie w rozwinięciu swoich kompetencji,
które są niezbędne do przetrwania na nowych rynkach nacechowanych wysoka
konkurencja. W partnerskiej współpracy z klientem Andersen Consulting
pomógł
kurze przemyśleć fizyczna strategie dystrybucji i procesów przetwórstwa.
Stosując Model Integracji Drobiu (MID) Andersen pomógł kurze zastosować jej
umiejętności, metodologie, wiedze, kapitał i doświadczenie, w celu
nakierunkowania pracowników, procesów i technologii kury w ramach Program
Management na wspomaganie jej całościowej strategii. Andersen Consulting
zaangażował zróżnicowane Cross-Spectrum analityków ulic i najlepsze z kur,
jak również doradców..