Nie ma czasu na wdawanie się w dyskusje na ten temat, dlatego krótko: Ideę strony popieram, choć nie wiem o czym ona ma być, ale cieszy mnie, kiedy powstają w Necie kolejne strony pod patronatem zadeklarowanych ateistów  Proponuję zresztą, abyś jako motto tej strony walnął gdzieś na górze: "Mnie Bóg, w życiu moim, nigdy nie był potrzebny
- od najwcześniejszego dzieciństwa, ani przez pięć minut
- byłem zawsze samowystarczalny"
Witold Gombrowicz Nie podoba mi się, że kryjesz się. Jak masz jakąś ideę to mów jasno co to za idea i kto jest jej autorem... Poza tym nie musisz mi "panować". Ważne abyś tylko w komentarzach nie obrażał publicystów Racjonalisty. Trzymaj się.
|