Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
15-07-2017Max GolonkoNiepotrzebne zgony z powodu benzopirenu i PIS
Pisrydzyki podjudzają ludzi przeciwko Zielonym i wegetarianom aby przypodobać się górnikom i ludziom palącym tanim węglem oraz tradycyjnej acz głupiej wierze mas, niedouczonych niestety, że na obiad musi być kawał mięsa.
Dla Jarosława Kaczyńskiego nie liczy się zdrowa przyszłość Polaków bo liczy się tylko władza - dla zemst i zaspokojenia urażonej ambicji - po latach upokorzeń gdy Wałęsa wyrzucił go ze swojego grona.
Będzie kłamał zawsze tak aby zdobyć więcej głosów - choćby po nim miał nastąpić potop lub degradacja smogowa Polski (i znaczny wzrost przypadków nowotworów płuc u obywateli).
Za wzrost liczby zgonów na raka i zwały serca z powodu upałów w przyszłości odpowiedzialnymi są tacy ludzie jak Trump i Kaczyński.
Konkretne zgony konkretnych ludzi - opłakiwanych przez rodziny powinny wzbudzać w ich rodzinach słuszną pretensję do polityków u władzy w roku 2017 - patrzących tylko na swój chwilowy sukces polityczny - "po trupach do celu".

Podyskutować możecie o tym na grupie otwartej (Kobiety drugiego sortu):

www.facebo(*)011774094283/?ref=group_header

Polecam


Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
14-07-2017spirytysta1Kot, który przewidział śmierć 50 osób
,,W jednym z amerykańskich domów opieki mieszka kot obdarzony niezwykłą zdolnością. Zwierzę potrafi przewidywać śmierć pacjentów. Według wyliczeń świadków, dotąd udało mu się przewidzieć zgon 50 osób. Sława kota o imieniu Oscar obiegła już całe Stany Zjednoczone. Mechanizm działania jest zawsze taki sam. Oscar wchodzi do pokoju, w którym leży pacjent, którego życie dobiega końca; wskakuje na łóżko i kładzie się obok "nieszczęśnika". Kot jest w swoich przewidywaniach na tyle bezbłędny, że personel placówki w Providence, widząc Oscara leżącego obok któregoś z pacjentów, odpowiednio wcześniej powiadamia rodzinę pensjonariusza o nadchodzącym końcu.

Pracownicy domu opieki twierdzą, że Oscar wyczuwa śmierć "na odległość". Przeszkody nie stanowią dla niego nawet zamknięte drzwi do pokoju, w którym leży dogorywający pacjent. Jeśli w zamkniętym pomieszczeniu leży osoba, której życie wygasa, kot tak długo drapie w drzwi, aż zostanie do niego wpuszczony.

Na nic zdają się też próby manipulowania kotem - w przypadku, gdy pielęgniarka położy go na łóżku obok jakiegoś pacjenta, który zdaniem personelu umrze najpierw, Oscar zeskakuje i biegnie do osoby, na którą kolej przyjdzie szybciej. I niemal nigdy nie popełnia błędu. - poinformował dziennik "The Daily Telegraph".

Jak twierdzą pracownicy ośrodka, kot potrafi cały dzień chodzić z miejsca w miejsce. Nigdzie nie zagrzewa miejsca dłużej niż na kilka minut, chyba że wyczuje, że któremuś z mieszkańców pozostało już jedynie kilka godzin życia...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 24 (przedawniony)
11-07-2017hanselChico Xavier
Chico Xavier napisał 451 psychograficznych książek, 39 z nich zostały opublikowane po jego śmierci. Nigdy nie przyznał się, że jest autorem swoich książek. Wszystkie jego dzieła przypisuje duchom. Książki sprzedano w liczbie ponad 50 milionów egzemplarzy. Komunikaty, które otrzymywał były również listami od zmarłych.

www.youtube.com/watch?v=BMkPCXUgAvw

Zwracam się do racjonalistów z pytaniem: Czy jest możliwe udowodnienie tego że on wcale nie komunikował się z Duchami zmarłych ?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
11-07-2017spirytysta1Pedagogika waldorfska
Chciałem spytać co o niej myślicie ? Mnie ona w założeniach wydaje się bardzo dobra.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
07-07-2017DrobnerObjawienie...
I nie rozstrzygniesz, czy wierzący to idioci, czy idioci to wierzący...


www.facebook.com/SilnaPL/videos/2013256268910455/


Drobner, bez wizji...

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
07-07-2017hanselhttps://www.youtube.com/watch?v=t90UFAV2Rek
Jestem ciekaw waszej opinii na temat tego księdza On głosy duchów nagrywa na specjalnych taśmach www.youtube.com/watch?v=t90UFAV2Rek

Czy jest możliwe udowodnianie mu oszustwa ?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
06-07-2017ArminiusCześć Polakow mordowała - część Żydów już nie.
W wątkach i komentarzach mojego autorstwa kilkakrotnie juz przywoływałem osobę i dzieło prof. Grabowskiego - jako przykład naukowca poslugujacego się profesjonalnym warsztatem - działającego zgodnie z zasadami de lege artis. Grabowski w swoich ksiązkach udowadnia znaczące zaangażowanie wielu polskich chlopów w dziele eksterminowania Żydów w czasie II wojny - szczególnie w okresie po 1943 r.
Podlinkowany tekst traktuje o Grabowskim, a szczegółowo rzecz ujmując - o ostrej krytyce z jaką spotkały sie jego tezy wśród części polskiego establishmentu naukowego oraz części elit politycznych. Grabowski związany z Uniwersytetem w Ottawie i tam mieszkający miał ostatnimi czasy otrzymac kilka gróźb śmierci - w związku z czym w okolicy jego zamieszkania pojawiły się dodatkowe patrole policji. W obronie Grabowskiego wystapiło szereg naukowców z różnych krajów, podpisując się pod listem solidaryzujacym się z postawą Grabowskiego i protestujących przeciwko atakom na jego osobę i spuściznę naukową. I tak jak onegdaj broniłem Grabowskiego i jego dzieła - tak teraz zmuszony jestem ostro skrytykować podlinkowany tekst. Bo jest on tendencyjny. Tendencyjny w kontekście problematyki stosunków - polsko żydowskich, którymi zajmuje się zawodowo Grabowski. Bo w tekscie jest mowa o części Polaków, którzy brali udział w eksterminowaniu Żydów - nie ma natomiast słowa o sporej części Żydów, którzy ( na Kresach pod okupacją sowiecką) brali udział w eksterminacji przez Sowietów Polaków i Ukraińców - a która..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
27-06-2017olsonWniosek o ban dla Celecrina
Ów osobnik usunął moje merytoryczne posty, którymi został zaorany, a jednocześnie ma czelność pluć się o to, że usunąłem ze swojego wątku jego dubel, którym dysponuję i mogę udowodnić w kazdym momencie, że żadnego merytorycznego postu nie usunąłem. Natomiast Celecrin nie wklei na pewno moich wpisów, bo są dla niego niewygodne.

Jak można tolerować tchórza, który atakuje mnie i usuwa moje posty będące obroną?
To najlepszy dowód na to, że uciekł od trafnej krytyki, która go zaorała i zabolała. I z pewnością ktoś zdążył to zobaczyć, a być może ktoś ma to na mailu.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
27-06-2017SavienSatanistki\Sataniści we Wrocławiu
Witam, uznałam, że ten dział będzie odpowiedni do tego co chcę napisać. Poszukuję osób, które interesują się satanizmem zarówno tym ateistycznym jak i okultystycznym. Szczególnie zastanawia mnie fakt, że nie trafiłam na ani jedną kobietę, która w jakikolwiek sposób utożsamiała się z satanizmem lub żeby chociaż wiedziała, że nie chodzi tu o zjadanie kotów czy polowaniu na dziewice. Satanistów spotkałam dość sporo, ale satanistki ani jednej. Jeżeli jest ktoś w tym nurcie proszę o kontakt. Chcę po prostu porozmawiać, powymieniać maile, zdobyć nową znajomość i tyle

Pozdrawiam
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
22-06-2017hanselAlfred Russel Wallace a Karol Darwin
Mam pytanie czym różniła się teoria ewolucji stworzona przez Karol Darwin od tej Alfreda Russela Wallacea?

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)