 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 19-04-2010 | placownik | Jak nie dać się podzielić |
Na wszystkie świętości, błagam Was, nie dajmy się podzielić. Do końca żałobnej żałoby jeszcze jakoś dotrwamy w całości, co najwyżej nieco obłupani Ale potem... Potem obłudni politycy, którzy tak dziś do jedności nawołują, znowu zmuszać nas będą do zgubnych podziałów. Każą nam wybierać prezydenta. I żeby jeszcze kandydat był jeden. Ale gdzie tam. Już kombinują jak zwiększyć ich ilość. No bo przecie 1000 podpisów to pikuś. Stać na nie będzie każdego niezbyt bezczelnie kradnącego wójta. I co? I znowu się podzielimy.
A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że jedynym ratunkiem dla cywilizacji białego człowieka jest monarchia. Nie, nie ta elekcyjna, z czorta rodem. Dziedziczna. Taka,jaką nasi pradziadowie Konstytucję 3 Majową obmyślając, dla Rzeczypospolitej przewidzieli.
Król jest wygodny. Zwłaszcza po śmierci. Nie dzieli, bo dla każdego jest oczywiste, że na Wawelu spocząć powinien. Monarchia oszczędzi nam więc gorszącego widoku grupek wystających po nocy pod wielebnymi oknami.
Król by nie dzielić, także za życia winien być neutralny. Więc król nie z PiS-u, nie z PO, nie z Moskwy i nie z Berlina. Najlepiej Szwed. Dynastia to zacna, bo jej korzeni sam Napoleon pilnował, aby się dobrze przyjęła. Że protestancka? To dobrze. Król na Watykan oglądać się nie będzie, a drogę na Wawel sam Marszałek już przetarł.
Nie dajmy się podzielić. Widzicie przecie, że wcale nie musimy.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 19-04-2010 | rexus | Płuca pękają ze śmiechu. |
Właśnie przed chwilą oglądałem telewizję, przełączając z kanału na kanał- pilot zepsuł się na tv Trwam, nie specjalnie mi się chciało wstawać, więc oglądałem sobie. Przez chwilę był wywiad ze Stanisławem Michałkiewiczem, który w wesołym nastroju opowiadał, o tym jak to widział Niesiołowskiego wpisującego się do księgi kondolencyjnej prezydenta i, że tak sobie tylko pomyślał, że brakuje jeszcze Palikota płaczącego na kolanach przed kamerami. Tylko się za chichrałem, aż za chwilę po krótkim dżinglu, zaczęto nadawać transmisję z wizyty Benka na Malcie. Benek wziął się i odważył i popłynął zgodnie z tradycją z Rzymu na tą całą Maltę statkiem. Komentator powiedział coś w tym stylu,- dobrze że nie było żadnej wichury na morzu, i że papież nie utonął po drodze albo i zginął w jakiejś katastrofie... Płuca zaczęły mi pękać ze śmiechu. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 16 (przedawniony) | | 19-04-2010 | Smith | Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znowu |
> - Jaka jest różnica między pier.doleniem Ignorancji a ignorowaniem tego pier.dolenia?Dla mnie zasadniczo taka, że twojego nie będę tolerował.> Uprzejmie donoszę, że niewielka, mają za to istotną cechę wspólną. Tę mianowicie, że ani jedno, ani drugie tutejszych moderatorów specjalnie w oczy nie kole, pewnikiem i im się dawno już cola skończyła...> A skutek taki, że zarówno ostentacyjne pier.dolenie Ignorancji, jak i wszelkie inne formy miłosnej ostentacji mają oni za szczyt towarzyskiego wykwintu.> .Zapomniałeś o wygórowanej tolerancji dla prezentowanego zakłamania i matolstwa językowego, z której dalej korzystasz skomląc znowu nie wiadomo o co pani/e Osnowo.
"Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami" S. Kisielewski | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 19-04-2010 | aspagnito | Nonsens debaty medialnej o samym locie |
Ja już nie wiem. Idzie tu z kimś pogadać? Nawet do komunii chodziłem, a księża i cały naród (ignorując moje komentarze w necie) mnie wpienił. Nel do Stasia powiedziała - "ty napisz książkę. Jak coś jest napisane, to ludzie w to wierzą". Dziś władzę ma ten, kto ma mikrophon (Jean Christophe Rufin - Globalia). Sytuacja jest prosta jak drut. Samolot leciał.. nie?! (że tak z pewną taką nieśmiałością spytam). Skręcił w lewo.. nie?! Miał przechył, jak skręcał.. nie?! Z wypowiedzi naocznego świadka - Artura Wiśniewskiego oddelegowanego z TVP wynika, że miał przechył 45 stopni jak spadał. Lewy silnik ryczał. To to chyba jest proste jak przerwa na kiełbaskę, że nie mógł wyjść z przechyły.. Co to spowodowało? Wtrysk poszedł i pękł turbowałek.. chyba nie?! Te dwa palce to kiedyś były rozłożone jak nogi na Tytaniku, a teraz mierzą w tył głowy polskiego oficera - pilota.. Chcą go chować w Krakowie? Super - ale niech go potem przeniosą do Katynia - tyle im tej biblii, że nawet Salomona nie przeczytali do tej pory. Rosjanie nie chcą już Katynia - więc niech to będzie strefa wolnocłowa - Wolne Miasto Katyń - przyda im się.. Moje serce jest po centrolewicy.. więc jak Rosati nie idzie do wyborów, to ja też nie.. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego i biskupa - wiadomo którego.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 18-04-2010 | aspagnito | Kiepski na prezydenta |
Nie wiem, czy ktoś widział Andrzeja Grabowskiego, ale nikt chyba tak pięknie nigdy nie mówił o naszym narodzie TVP Polonia - teraz! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 18-04-2010 | marson | może coś w tym jest..??:) |
Trochę czarnego humoru! Kaczorowski-Kaczyński (ta sama pełniona funkcja,nazwiska tak samo się kojarzące) Mieliśmy prezydenta Lecha Wałęse i Aleksandra Kwaśniewskiego. A ostatnio był Lech Aleksander Kaczyński!! Coś w tym jest!!  Idąc drogą teorii spiskowych czy innych magicznych drogowskazów to kto teraz powinien być prezydentem?? Moja propozycja: Zginęli w samolocie tak jak oficjalnie Władysław Sikorski (Naczelny Wódz), czyli w wyborach powinien wystartować Radosław Sikorski i najlepiej je wygrać. Może kogoś tym postem obrażę(nie jest to moim zamiarem),ale zobaczycie jak za niedługo podobne plotki i teorie s piskowe zaczną krążyć. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty) | | 18-04-2010 | rexus | stary nowy temat | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 18-04-2010 | Mężczyzna | Ignorowanie pier.dolenia |
- Jaka jest różnica między pier.doleniem Ignorancji a ignorowaniem tego pier.dolenia? Uprzejmie donoszę, że niewielka, mają za to istotną cechę wspólną. Tę mianowicie, że ani jedno, ani drugie tutejszych moderatorów specjalnie w oczy nie kole, pewnikiem i im się dawno już cola skończyła...A skutek taki, że zarówno ostentacyjne pier.dolenie Ignorancji, jak i wszelkie inne formy miłosnej ostentacji mają oni za szczyt towarzyskiego wykwintu. . | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 18-04-2010 | sceptymucha | Kaczyński vs Kaczorowski |
Witam! Nie mam zdjęć Wawelu, ale mam wnętrz Świątyni Opatrzności Bożej. Kaczorowski to ma pecha w porównaniu do Kaczyńskiego, jeśli chodzi o pochówek:    Nie mówiąc już, że ŚOB z zewnątrz jest placem budowy. Trochę porażka... Pozdrawiam | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 18-04-2010 | Adamiak | Taczką do nieba. |
Wawel, Krypta pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. Siedziałem sobie wczoraj na dachu i paliłem papierosa. Usiadłem na chwilkę, bom się zmęczył pozimowym przeglądem pokrycia i naprawą drobnych uszkodzeń. Był to daszek na ładnym bungalowie o powierzchni 520 m 2. Patrzyłem na budowaną za płotem salę gimnastyczną podstawówki. Kilka myśli. Budowlańcy zamontowali już rynny, ale bez dylatacji na całej, ca 40 m, długości - ktoś wiosną zarobi na naprawie, bo w lecie lub zimie pęknąć musi. Na budowie robotnik pchał taczkę, chyba ze żwirem. Kółko taczki skrzypiało znajomo. Zostało mi pół papierosa. W szkole dzieciaki nauczą się paru rzeczy, później będą mieszkać w takim ślicznym bungalowie, lub pchać skrzypiącą taczkę, lecz sala gimnastyczna może przydać się jednym i drugim. Taczka była nieokirowana, choć pchana w czasie żałoby - zwyczajnie. Cena. Cena będzie wypadkową mojej wiedzy, myśli i znajomości myśli klienta. Skończyłem palić. Wieczność, Wszechświat. Dach, jak i cały bungalow jest własnością znajomego, papieros był mój. Znajomek jest niezłym klientem, choć podobno niezłe z niego ziółko, więc zarobiłem niezły grosz - wystarczy na kilka dni. Konsekwencje. Dzisiaj ma być ładna pogoda - też nieźle jak na żałobny czwartek. Czwartek. Jeszcze jest.  | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |