>>Trochę porażka... >Na tablicy jako miejsce śmierci widnieje Katyń! Przecież to nieprawda - powinno być Smoleńsk! Tak "tworzy się" obiektywną historię! > Przy wymiarze ilości kłamstw jakie nam zaaplikowano przez ostatnie 8 dni przypuszczam, że "obiektywna historia" już dawno poprosiła o azyl na Wyspach Dziewiczych...
|