 |
Przegląd wątków w dziale Bazgroły
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 57 (przedawniony) | | 09-08-2014 | Władysława_Rybnik | chętna katoliczka czy chętna racjonalistka? dylemat? |
Chętna katoliczka czy chętna_racjonalistka?
W rozumieniu przymiotnika:"chętna" chodzi mi o chęć uprawiania seksu.
Oczywiście w przypadku katoliczki chodzi o seks po ślubie. Chętna racjonalistka oczywiście dopuszcza seks przed ślubem jako że nie wyznaje żadnej religii która to reguluje życie seksualne w tej materii.
Ale do sedna.
Panowie, kogo Panowie preferują gdyby któraś z wymienionych zaproponowałaby seks?
Chętna katoliczka:
seks tylko klasyczny bez seksu analnego, oralnego, bez fistingu, bez sado-maso
Chętna racjonalistka:
seks w różnych pozycjach seks analny,oralny, fisting, sado-maso | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 08-08-2014 | bonifacypijawa | czas na relaks - floating |
floating (deprawacja sensoryczna) - "to jeden z rodzajów wodolecznictwa. floating należy do zabiegów hydroterapeutycznych całkowitych (całe ciało zanurzone w wodzie), wpływających kojąco na człowieka (temperatura wody 35,5°C), a także przynoszących efekt zmniejszenia bólu, normalizacji ciśnienia i tętna, poprawy krążenia obwodowego, odprężenia mięśni oraz przyspieszenia metabolizmu (czas trwania terapii to powyżej 20 min.)" zazwyczaj sesja trwa około godziny. Fenomen floatingu polega na odcienciu bodzcow zew których analiza zajmuje sie mozg. Opisze z własnego doswidczenia jak to wyglada. przed wejściem do kapsuły (ja flotowalem w kapsule ale są jeszcze floating roomy) bierzesz prysznic a nastpenie smarujesz wazelina wszytkie mikroranki o ktorych wiesz a o ktorych nie wiesz dowiesz po wejsciu do posolonej wody  (Panie po depilacji oraz panowie którzy golili się w tym samym dniu lepiej odczekac jeden dzien). Wkładasz stopery do uszu i wchodzisz nagi do kapsuly w ktorej znajduje sie roztwor soli EPSON. Po położeniu się na wodzie zaczynasz sie na niej unosci (efekt taki sam jak w morzu martwym). Poniewaz temperatura wody jest bliska temperaturze ciala po jakimś czasie przestaniesz odczuwać swoje cialo przypomina to unoszenie się w przestrzeni bez grawitacji(to oczywiście subiektywne). Kapsuła izoluje nas od dźwięku i światła nie potrafimy w żaden sposób zlokalizować swojego ciała w przestrzeni. Przeprowadzono badania i po około 20 minutach zmienia się częstotliwość pracy mozgu.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 06-08-2014 | Marek Glazer | Logika kształtu cyfr |
www.facebo(*)28403297176059/?type=1&theaterKażda cyfra reprezentuje liczbę, odpowiadającą liczbie kątów zawartych w jej wzorze. Prostota i zawarta logika, być może były przyczyną dlaczego średniowieczni matematycy tak cenili sobie ten system. Obecne cyfry tak jednak nie wyglądają, ale warto mieć na uwadze, że nawet dzisiaj w różnych krajach cyfry zapisujemy w różnoraki sposób i tak np. nasza siódemka ma dodatkową linię w środku, której amerykańska siódemka jej nie posiada i wygląda trochę jak europejska jedynka...a amerykańska jedynka z kolei pozbawiona jest daszka. Nie znalazłem jednak w internecie żadnego tekstu który by potwierdzał, że taka była rzeczywista pierwotna logika idąca za kształtem cyfr. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 06-08-2014 | Christopher CJ Jozwiak | O Prawdzie |
Prawdą jest, że Byt Jest <=> niebytu nie ma. To jest prawda absolutna, obiektywna, dla każdego, dla wszystkiego co jest. Innymi słowy: Rzeczywistość - Świat jest, ponieważ o tym myślę - wątpię - pytam - istnieję - ... Poza tym, wydaje mi się, nic tego typu Prawdą już nie jest... Może być poddane w wątpliwość, choćby - wydawałoby się - skrajnie niewiarygodną. Natomiast Prawdą' (innego typu) jest wszystko to co rozumiem, że jest logicznie konieczne. Ja. Rozumowania/istnienie wszystkich/wszystkiego może być poddane w wątpliwość vide solipsyzm (każdy może to o sobie powiedzieć, jeśli to Wy rozważycie to wszystko i poddacie w wątpliwość - jeżeli istniejecie  ) Ja absolutnie uważam, że prawdziwa jest ta matematyka którą rozumiem. Jest absolutnie prawdziwa poza mną. Stąd Ja odrzucam solipsyzm. Nic poza matematyką - według mnie - nie ma tego statusu, m.in. stąd uważam, że jeżeli Świat jest prawdą konieczną: wszystko jest Matematyką! link: space.mit.edu/home/tegmark/mathematical.html | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 27 (przedawniony) | | 04-08-2014 | alf45 | Kaya i okultyzm |
Przyznała się że jest okultystką i że dzięki okultyzmowi wyzdrowiała. Może ktoś pogłębił ten temat,w publikacjach można przeczytać że to układ ze złem. Wolnomularze masoni podobno są okultystami. W czasach prześladowań mądrych ludzi i palenia ich na stosach,chcieli mieć i wyznawać swoje poglądy czyli musieli zejść do podziemia. Hitler był okultystą i nie zginą w 36 próbach zamachu. Zabijał z przekonaniem ze dobrze robi żydów,a czy to może dlatego aby nie spotkało się 12 plemion Izraela czy bo ich nie cierpiał za swoje pasożytnictwo w nie ich kraju. Brrr antysyjonizm,twór aby byli górą,nie każdy żyd jest syjonistą. Syjonista w każdym kraju najpierw jest żydem i ma dbać o swój "kraj" a potem obywatelem innego państwa. Nie wiem czy premier,ale ktoś z wyższych żydowskich sfer powiedział że rozkradanie Polski i Manchatanu idzie im jak po maśle i to jest prawda,Polska się zadłuża a pieniądze płyną do Izraela.dlaczego każdy nasz prezydent(nie wiem czy Wałęsa też)zakładają jarmółki.Słyszałem opinie że bez niej nie można wejść do synagogi a ja pytam się po co tam maja iść?.Benedykt lub nasz bili tam brawa,chyba nasz.Jedno jest pewne kościół Rzymskokatolicki bazuje na prawie Mojżeszowym i nikt nie ma prawa zmieniać przykazań i niestety to prawo mówi że żyd jest wybrańcem,więc dlaczego tak bardzo walczą z żydami. Po drugiej wojnie setki esesmanów uciekło do Ameryki południowej dzięki paszportom Watykanu. Kościół to jedno wielkie bagno nastawione na kasę i władzę. Jeśli istnieje okultyzm.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 19 (przedawniony) | | 02-08-2014 | worek kości | Co się dzieje |
Dzień dobry,
Jak pewnie wiecie, od dłuższego czasu mam na racjonaliście opinię trolla, co to Dawkinsowi się nie kłania. Nie będę ukrywał - bycie trollem na racjonaliście to zawsze był dla mnie powód do dumy. Trollowałem z przyjemnością o każdej porze dnia, nawet w niedziele. Trollowałem Big_zyda i Bogusławskiego. Trollowałem kulke_na_mole (ale to akurat żadna sztuka). Zdarzało mi się strollować samą Meretseger. Byłem w tym dobry. Ludzie mnie szanowali. Ale ostatnio na racjonaliście dzieją się niepokojące rzeczy - większość antyklerykalnych kołków dostała bana, Agnosiewicz publikuje wyważone opinie, portal demaskuje medialną propagandę, a ja nie mam co robić. No po prostu nie mam się czego czepić. Z sentymentem wspominam dawne ostrzeżenia i blokady, i zachodzę w głowę - jak tu trollować?
Pozdrawiam, worek | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 27-07-2014 | pawel_wr | Papież na brzuchu |
Klemens Murańka , 19 letni skoczek narciarski, wytatuował sobie na brzuchu papieża JPII. babol.pl/g(*)tatuaz-z-papiezem,galeria.htmlSzczyt skatoliczenia , głupota czy niedojrzałość ?!?!?! Jaki kraj, tacy sportowcy........ | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 103 (przedawniony) | | 26-07-2014 | darekxd | Dowody na nieistnienie Boga. |
Wszystkim którzy próbuja szukac takich dowodów chciałbym powiedziec ze to bardzo łatwe.Bardzo łatwo udowodnic nieistnienie Boga.Dlaczego? Otóz dlatego ze gdyby istniał Bóg to na świecie nie było by tego co jest.Dobro wcale nie zwycięza a za to zwycięza zło.Oczywiscie w duzym uproszczeniu to pisze.Zło nie moze istnieć bez dobra i odwrotnie.To po prostu część ludzkiej natury i nie mozna tych dwóch pojeć oderwać od siebie tak jak nie mozna oderwać dnia i nocy.Tym samym nie moze byc kogoś tylko i wyłącznie dobrego lub tylko złego.Zło jest "tłem"(kontrastem) dla dobra i odwrotnie.Co by było gdyby przestała istniec noc a byłby tylko dzień? znalibyśmy noc? A czy tym samym rozróznialibyśmy dzień od nocy?Wiec załozenie istoty wyłącznie dobrej jest idiotyzmem ta samo jak wyłącznie złej(szatan,bóg)to szukanie mitycznego winnego jak w stawce wiekszej niz zycie mityczny W.O.L.F. Skoro zwycięza spryt,szybkośc,siła,agresja itd wiec chyba jest jasne ze od tylu tysięcy lat Boga byc nie może bo skoro on byłby tym dobrem nieskończonym i patrzył na to co sie dzieje (biernie) zaprzeczało by to tym samym ze jest miłoscia i dobrem itd. mozna tu dodac jeszcze troche genetyki.Wiadomo ze człowiek posiada gen agresji.Z tym sie rodzi i te mechanizmy natury którym podlega musiałyby być "dane od Boga" wiec kolejne zaprzeczenie Inna sprawa ze wszystkie "obowiazujące " religie pochodza od starszych religii zwanych mitologiami.Mozna bardzo łatwo sprawdzic i sie przekonac samemu.Wiec ksiegi typu biblia pisane.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 21-07-2014 | alf45 | Oszuści w sukienkach |
Witam wszystkich "oświeconych" i tych którzy się wahają. Fanatykom mówię nie. Jestem tutaj nowym,ale dużo czytałem. Jednak nie jestem w stanie "przerobić tak na szybko" całości tematów więc może wątek się powtórzy,na pewno będzie zbliżony do innych. Zmusił mnie do wypowiedzenia niejaki Michał!!!. Chłopie ludzie jeż nie tacy ciemni jak się Wam wydaje ,jesteście OSZUSTAMI. Liczą się tylko pieniądze,władza i seks, niestety ten ohydny też. Powinni was zamykać a nie chronić.Karą jest przeniesienie do innej parafii(ale mi kara) tam znów możecie szaleć. Szczytem hipokryzji jest w okresie wielkanocnym położyć Jezusa na krzyżu na ziemi i kazać ludziom całować drewno.A trzecie przykazanie ,które w katechizmie jest wyrzucone,jasno mówi czego mamy nie robić,czyli posągów obrazów itp. Nie czytałem Bibli bo byłem przekonany że pisaliście tylko co wam wygodne,wam z małej litery wiadomo dlaczego.Jednak doznałem szoku i teraz już wiem dlaczego zakazywaliście jej czytać. Nie odważyliście się jednak na ten czyn. W naszej bibli jest prawdziwy dekalog,doznałem szoku. Wiadomo dlaczego zostało zmienione DEWOCJONALIA i kasa,kasa ciągle kasa. Modlitwy do obrazów,pielgrzymki, kult Sw i kasa kasa. W piekle bedzicie się smażyć,darmozjady!!!!. Zakonnicy i zakonnice to pasożyty razem z wami na zdrowym organiźmie,Bóg stworzył człowieka aby się rozmnażał zakładał rodziny a pierdziiał w stołki,ale wiadomo lenie po co tam idziecie!! a ja i wszyscy inni musimy na was pracować,konkordat to dla was zyła złota. Dość.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 08-07-2014 | mm34 | Koty i kury |
Moja znajoma zaczęła hodować jakiś czas temu kury (około 20). Miala już wcześniej 2 koty. Po pojawieniu się kurnika koty próbowały dobrać się do kur ale w otwartej walce dostały łomot. I teraz najlepsze, koty i kury zawarły przymierze. Koty siedzą miedzy kurami na grzędach pięknie się kamuflują i polują na wróble, które próbują okraść kurnik z ziarna. Zna ktoś może podobne historie? Nie wiem czy dam rade zjeść dzisiaj kurę na obiad. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |