Witam wszystkich "oświeconych" i tych którzy się wahają. Fanatykom mówię nie. Jestem tutaj nowym,ale dużo czytałem. Jednak nie jestem w stanie "przerobić tak na szybko" całości tematów więc może wątek się powtórzy,na pewno będzie zbliżony do innych. Zmusił mnie do wypowiedzenia niejaki Michał!!!. Chłopie ludzie jeż nie tacy ciemni jak się Wam wydaje ,jesteście OSZUSTAMI. Liczą się tylko pieniądze,władza i seks, niestety ten ohydny też. Powinni was zamykać a nie chronić.Karą jest przeniesienie do innej parafii(ale mi kara) tam znów możecie szaleć. Szczytem hipokryzji jest w okresie wielkanocnym położyć Jezusa na krzyżu na ziemi i kazać ludziom całować drewno.A trzecie przykazanie ,które w katechizmie jest wyrzucone,jasno mówi czego mamy nie robić,czyli posągów obrazów itp. Nie czytałem Bibli bo byłem przekonany że pisaliście tylko co wam wygodne,wam z małej litery wiadomo dlaczego.Jednak doznałem szoku i teraz już wiem dlaczego zakazywaliście jej czytać. Nie odważyliście się jednak na ten czyn. W naszej bibli jest prawdziwy dekalog,doznałem szoku. Wiadomo dlaczego zostało zmienione DEWOCJONALIA i kasa,kasa ciągle kasa. Modlitwy do obrazów,pielgrzymki, kult Sw i kasa kasa. W piekle bedzicie się smażyć,darmozjady!!!!. Zakonnicy i zakonnice to pasożyty razem z wami na zdrowym organiźmie,Bóg stworzył człowieka aby się rozmnażał zakładał rodziny a pierdziiał w stołki,ale wiadomo lenie po co tam idziecie!! a ja i wszyscy inni musimy na was pracować,konkordat to dla was zyła złota. Dość tego do CHOLERY!!! W bibli też pisze kto ma być biskupem,mąż jednej żony,prawy człowiek. Oszukujecie ludzi hipokryci. Potrzebni jesteście jak dziura w moście. Sakramenty sobie k...wymyślacie,komunie bieżmowanie,aby znów ściągać kasę.Jezus tylko się ochrzcił a zrobił to człowiek nie sługa szatana,ja nie wiem czy nasz chrzest jest ważny bo na pewno wy go nie powinniści udzielać,okultyzm w kościele na każdym kroku,do niczego nam nie jesteście potrzebni. Jacy łącznicy z BOgiem ,My modlimy się do Boga nie przez Was!!!!!!!. Pedofilia,to ochydne słowo i czyn a zaczana się to traktować jako normalność staje się pustym słowem,niech każdy pomyśli że to jego dziecko jest gwałcone,łeb bym takiemu urwał a wcześniej jajca na pniu odciął. Tak samo media wmawiają nam że homoseksualizm jest ok.w każdym filmie Polskim w reportażach wywiadach,czasopismach do cholery są niech będą zawsze byli i nadal będą,ale nie kreować tego!!!!!!.cdn |