Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oszuści w sukienkach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
20-07-2014 14:44alf45 (50 punktów)
(zablokowany)
Oszuści w sukienkach
Witam wszystkich "oświeconych" i tych którzy się wahają. Fanatykom mówię nie. Jestem tutaj nowym,ale dużo czytałem. Jednak nie jestem w stanie "przerobić tak na szybko" całości tematów więc może wątek się powtórzy,na pewno będzie zbliżony do innych. Zmusił mnie do wypowiedzenia niejaki Michał!!!. Chłopie ludzie jeż nie tacy ciemni jak się Wam wydaje ,jesteście OSZUSTAMI. Liczą się tylko pieniądze,władza i seks, niestety ten ohydny też. Powinni was zamykać a nie chronić.Karą jest przeniesienie do innej parafii(ale mi kara) tam znów możecie szaleć. Szczytem hipokryzji jest w okresie wielkanocnym położyć Jezusa na krzyżu na ziemi i kazać ludziom całować drewno.A trzecie przykazanie ,które w katechizmie jest wyrzucone,jasno mówi czego mamy nie robić,czyli posągów obrazów itp. Nie czytałem Bibli bo byłem przekonany że pisaliście tylko co wam wygodne,wam z małej litery wiadomo dlaczego.Jednak doznałem szoku i teraz już wiem dlaczego zakazywaliście jej czytać. Nie odważyliście się jednak na ten czyn. W naszej bibli jest prawdziwy dekalog,doznałem szoku. Wiadomo dlaczego zostało zmienione DEWOCJONALIA i kasa,kasa ciągle kasa. Modlitwy do obrazów,pielgrzymki, kult Sw i kasa kasa. W piekle bedzicie się smażyć,darmozjady!!!!. Zakonnicy i zakonnice to pasożyty razem z wami na zdrowym organiźmie,Bóg stworzył człowieka aby się rozmnażał zakładał rodziny a pierdziiał w stołki,ale wiadomo lenie po co tam idziecie!! a ja i wszyscy inni musimy na was pracować,konkordat to dla was zyła złota. Dość tego do CHOLERY!!! W bibli też pisze kto ma być biskupem,mąż jednej żony,prawy człowiek. Oszukujecie ludzi hipokryci. Potrzebni jesteście jak dziura w moście. Sakramenty sobie k...wymyślacie,komunie bieżmowanie,aby znów ściągać kasę.Jezus tylko się ochrzcił a zrobił to człowiek nie sługa szatana,ja nie wiem czy nasz chrzest jest ważny bo na pewno wy go nie powinniści udzielać,okultyzm w kościele na każdym kroku,do niczego nam nie jesteście potrzebni. Jacy łącznicy z BOgiem ,My modlimy się do Boga nie przez Was!!!!!!!. Pedofilia,to ochydne słowo i czyn a zaczana się to traktować jako normalność staje się pustym słowem,niech każdy pomyśli że to jego dziecko jest gwałcone,łeb bym takiemu urwał a wcześniej jajca na pniu odciął. Tak samo media wmawiają nam że homoseksualizm jest ok.w każdym filmie Polskim w reportażach wywiadach,czasopismach do cholery są niech będą zawsze byli i nadal będą,ale nie kreować tego!!!!!!.cdn
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alf45 (50 punktów)
(zablokowany)
'idzmy" dalej. nasz papież św!!!!kto dał wam prawo decydować za Boga!! nie jest on taki św,Plac w Rzymie to ciągły okultyzm i wy o tym wiecie. Jan wyświęcił Horwackiego
morderce ,pobłogosławił marcelowi a to jeden z największych pedofili. Za naszego papież pedofilia była ukrywana,za niego pasibrzuchy sie rozpaśli. Trzyma Jezusa na krzyżu choć wie że nie wolno Bóg tego zakazał. w afryce potepił prezerwatywy a aids tam szaleje. Podczas pielgrzymi di Indi niech bogowie nam błogosławią) i wiele innych przykładów. Relikwie!!! nastepny temat mówił(to też wymyslone dla kasy(nóż się w kieszeni otwiera). wracając do papież mówi się na niego ojciec sw po pierwsze jaki on swięty????? Bóg powiedział nikogo innego nie będziesz nazywał Ojcem bo tylko ja nim jestem,braciszkowie też chcą być ojcami!!!!!. Prawdziwych chrześcijan w kościołach już nie ma,ale protestantyzm jest temu bliższy a zwłaszcza zielonoświątkowcy. wszystkie religie są tylko dla kasy i władzy a na bazie cierpienia Jezusa potworzyło się tych sekt co niemiara. Chrześcijanie zanikli w piątym wieku jak cesarz Konstatyn zmieszał 12 odłamów religijnych.W jednej z podkarpackich miejscowości,odwaliliście niezły cyrk,takie glorie dla tej Costarykanki"oszustki" sztandary ze szkoły orkiestra,prezenty!!!! cyrk dosłowny cyrk a dyrektor szkoły i dyrektorka w pierwszych ławkach!!! Serce mi pęka jak widzę jak ludzie dają się mamić itp. Jednak dzieki internetowi i faktom i mitom,ludziom zaczną się oczy otwierać i "wymrzecie naturalnie" Pozwolicie ludziom żyć. Przeraża mnie Pis o ojciec rydzyk. Gdyby Kaczyńsskiemu zależało by na POlsce zdelegalizował by swoją partie ,ludzie w końcu mogli by głosować nie przeciw tylko za. Dlatego wygrywa PO bo ludzie boją się piisiorów a małe partie nie maja szans. Jak wygrają oni to nas spalą na stosach. A jeszcze jeden temat,fanatycy mówią że jest napisane że musimy utrzymać księdza.Gdzie jest napisane w Bibli nie ma. Jak Apostołowie chodzili i głosili dobrą nowinę to owszem trzeba było ich nakarmić. Ale nie was pasożytów,dobra nowina została ogłoszona i żadnych ofiar już nie trzeba. Msza sw to uczta dla szatana. Jezus powiedział wypełniło się ofiara została złożona. Jest jeszcze wiele tematów jak np,sprawa z Elbląga gdzie sukiennik wyrzucił dziewczynkę z kościoła bo nie zapłaciła za 10 kartek,zainteresowanych odsyłam na yotube,tylko nie pamiętam jak ten filmik jest zatytułowany. Mam nadzieję że to kiedyś pi.......nie. Pozdawiam samych swoich hi hi
21-07-2014 10:46 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
Młody kolego! Starałem się składać Twoje wypowiedzi w jakimś porządku. Dlaczego młody? Jesteś zbyt zapalczywy w wypowiedziach. Robisz to nie stosując zasad wyrażania swych myśli w formach zdaniowych uznawanych w języku polskim, nie szanując szyku wyrazowego w zdaniach. No, ale niech tam Ci będzie. Przecież tak piszą ci, którym pisownia w języku ojczystym sprawia jeszcze trudności. Poza tym temat jest stary jak Kruszwica i oklepany na wszystkie sposoby i z różnych stron. Wiemy, że tak jest (zaznaczam, że nie mam upoważnienia pisania za wszystkich). To co napisałeś wynika pewnie z Twoich spostrzeżeń. Moje są podobne. A może masz jakieś propozycje wyjścia z takiej fatalnej sytuacji? Czy tylko będziesz czekał na rozwój wypadków? Powołuję się na Twoją wypowiedź: "Mam nadzieję że to kiedyś pi.......nie. Pozdawiam samych swoich hi hi".


Ich bin besser als mein Ruf

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365