Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Bazgroły

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 32 (przedawniony)
14-06-2010Roman Czarnota-BojarskiOgłaszam konkurs!
Na najgłupszą - najlepszą - najbardziej oryginalną teorie spiskową dotycząca katastrofy w Smoleńsku.
Regulamin jest prosty:
1. Każdy ma prawo wpisać dowolną teorie dlaczego doszło do katastrofy.
2. Zwycięzcą zostaje ten, kto dostanie najwięcej głosów. Żeby nie było wątpliwości - będę uwzględniał łączną sumę głosów na plus i na minus. w ten sposób oceniający unikną pokusy koszenia konkurentów.
3. Proszę o trzymanie się zasady: Jedna teoria - jeden post. Posty zawierające więcej niż jedna teorie będę traktować jako nieuczciwą konkurencję i nie będę uwzględniał w punktacji. Każdy może napisać dowolna liczbę postów.
4. Nagroda jest butelka białego wytrawnego wina. W Warszawie lub okolicach dostarczę osobiście, dalej wyśle pocztą.
5. Konkurs zamknę 30 czerwca 2010.
Dobrej zabawy!

P.S. Sam tez mam zamiar uczestniczyć w konkursie
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 24 (przedawniony)
14-06-2010stanik121Mój motyw
Ciekaw jestem,czy zastanawialiscie sie (ale tak do konca) nad tym: - jaki jest PRAWDZIWY motyw mojego uczestnictwa w dyskusjach na forum?. Chodzi o ten glowny, dominujacy motyw, chodzi o jadro a nie dookolne elektrony.
Milych rozwazan zycze!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 16 (przedawniony)
14-06-2010prof. GrabowskaTo już jest koniec

To już jest koniec, nie ma już nic

Jesteśmy wolni, możemy iść

To już jest koniec, możemy iść

Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.

A po co? A po co? Tak dłubie i dłubie?

A za co? A za co? Tak myśli i skubie?

I tak się przykłada i mówi z ekranu

I bredzi latami, wieczorem i rano

Ponieważ doszłam do 1000 wypowiedzi, a sporo osób z forum serdeczne ma mnie dosyć, więc stawiam pytanie, czy mam się wycofać, czy pozostać. Liczy się głosowanie. Jeśli więcej osób będzie za tym, abym się nadal produkowała, to zostanę. Jeśli przeważą głosy "Won!" To się wycofuję. Vox populi, vox Dei.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
13-06-2010stanik121Biale czy czarne ?

Jesli mielibysmy do wyboru dwa kolory, bialy albo czarny, to w jakim kolorze powinna byc flaga racjonalistow ?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
13-06-2010kogut59Słownik przekleństw znakomitych
ratujmykurwe.blox.pl/html
Warto wzbogacić własny repertuar na Forum aby uniknąć np. Blokady
"Urwał nać !"
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
13-06-2010stanik121Gdzie jest generał?
Pamietacie taki film ? Komedia , ogolnie mowiac , majaca poprawic stosunki polsko - sowieckie.
Zeby poprawic stosunki polsko - rosyjskie mozna by nakrecic film p.t. Gdzie byl general ? / Dla ulatwienia dodam, ze chodzi o lotnika./
Czekam na krotkie scenariusze.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 54 (przedawniony)
13-06-2010Piotr M.Ile w Racjonaliście racjonalizmu?
Poniżej zamieszczam link do bloga na osławionym portalu Fronda.pl. Autorem jego jest niejaki Rafał Gawlik (jak autor sam zaznacza, zbieżność nazwisk z Mariuszem Gawlikiem jest przypadkowa), który w swoim najnowszym tekście stara się udowodnić jak to Mariusz "łudzi ludzi" oraz "tak przepchał się myślami o racjonalizmie, że już o tym jak się myśli racjonalnie zapomniał".
Uważam, że nie ma potrzeby wdawania się tutaj w jakąś głębszą polemikę, ale konkretna i sensowna odpowiedź wydaje się być na miejscu.

fronda.pl/(*)e_w_racjonaliscie_racjonalizmu
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
12-06-2010Zella"Nie głosuj na buraka"

   Tytuł wątku jest w cudzysłowie , bo ściągnęłam go od Kuby Wojewódzkiego.
Wiadomo wszystkim oglądaczom telewizji, a będący inteligentnymi ludźmi (np Forumowicze!) ,że TVP osiągnęła już etap katastrofy!Dołącza się ją do np. powodzi. Jest ona także po części skutkiem nieodpowiedzialnych, nieinteligentnych ludzi , którzy nie wiedzieli dotąd, jak powinno się tworzyć wały przeciwpowodziowe.
    Ale ad rem! Elżbiecie Jaworowicz w TVP, daje się nową audycję pt."Medium".Jej rozmówcami (chyba) będą wróżbici, jasnowidze, astrologowie i magowie!
Pojawić się ma także, jednorazowy kabarecik Olgi Lipińskiej pt. "Pietruszka czy burak"(w "Dwójce"), z okazji wyborów prezydenckich.
Kuba pisze z wykrzyknikiem:"by program wrócił na stałe, widzu nie głosuj na buraka"!!

    Dołączam się do zawołania Kuby i stąd tytuł wątku!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 32 (przedawniony) (Zamknięty)
12-06-2010TommRecenzja artykułu - sprawa życia i śmierci
Witam,
Jestem studentem i potrzebuję pilnie recenzję dowolnego artykułu a zakresu tematyki naukowo-filozoficznej lub typowo filozoficznej.
Studiuję na uczelni technicznej i zupełnie nie idzie mi pisanie tej recenzji.
Bardzo proszę o pomoc!!! Może dysponuje ktoś taką recenzją....
Byłbym wdzięczny za udostępnienie - zaliczenie ćwiczeń z filozofii wisi na włosku.

Ps. Jeżeli to kogoś zainteresuje to chętnie wymienię się na coś ze swoich zbiorów na temat struktur sieciowych.

Osoby które są w stanie mi pomóc proszę o kontakt mailowy:
moc.liamg@8891.bfotzsyrk
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 32 (przedawniony)
12-06-2010prof. GrabowskaKażdy musi umrzeć
Do podjęcia tego tematu skłania mnie to, że już niewiele mi pozostało. Mówi się, że młody może, ale stary musi umrzeć. Wydaje mi się, że dobrze byłoby żyć wiecznie. Ale do tego trzeba by być młodym. Był taki film z Christopherem Lambertem - "Nieśmiertelny (Highlander) " gdzie on żył wiecznie, ale wszyscy, których kochał umierali. Ale gdyby nikt nie umierał, nie pomieścilibyśmy się na tej Ziemi. Więc umierać trzeba. Ale nikt umierać nie chce. Dylemat nie do rozwiązania. Oczywiście, jak się umrze, to już po ptokach. Świeczka zgasła. Ale szkoda. Można by jeszcze trochę pożyć. Na szczęście młodzi się nad tym nie zastanawiają. Żyją. Ci otoczeni rodziną, dziećmi, wnuczkami, też łatwiej to znoszą. Ale dużo jest osób samotnych, mimo, że mają niby to rodziny, dzieci i wnuczków. Dlatego może ludzie tak łasi są na obietnice (czcze) życia po śmierci i płacą klerowi za utrzymywanie ich w tej mrzonce.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)