>Pamietacie taki film ? Komedia , ogolnie mowiac , majaca poprawic stosunki polsko - sowieckie. >Zeby poprawic stosunki polsko - rosyjskie mozna by nakrecic film p.t. Gdzie byl general ? / Dla >ulatwienia dodam, ze chodzi o lotnika./ >Czekam na krotkie scenariusze. > Temat zbyt trudny, zbyt banalny, czy zbyt niebezpieczny, ze nikt go nie podejmuje?
|