Dzień dobry wszystkim. Lubię czytać to forum. Niestety nie zawsze wszystko rozumiem. Dlatego założyłam sobie konto u Was. Jest tu dużo fajnych ludzi. Jak coś nie zrozumię to teraz będę mogła zapytać i wiem że te fajne ludzie mi wyjaśnią.
Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
> Jak coś nie zrozumię to teraz będę mogła zapytać i wiem że te fajne >ludzie mi wyjaśnią. Jasne, wyjaśnią tak że zrozumięsz. Tu fajne ludzie wiedzą wszystko, a niektóre nawet więcej.