Nawstępnie chciałem zwrócić uwagę, iż użyłem słowa "nawstępnie".. Zrobiłem to z pełną odpowiedzialnością, bo jeśli na tym polega odpowiedzialność, to ja takiej odpowiedzialności nie kce. W punkcie dalszym kciaem pedzieć, że poleję wodę w sprawie ustawy hydrologicznej, bo mi piana z ust cieknie niestetownie. Zacznę jednak od końca, czyli od pogody, bo musimy ze sobą zjeść beczkę soli, a klimat pogawędkom sprzyja. Więc prognoza pogody na dziś - patrzmy z uśmiechem na wszelkie manipulacje przy zbiornikach.. i to wszelakich. Oczywłaśnie mógłbym dostać bana, ale go nie kce, bo fajni z Was deliberatorzy, ale z racji faktu, iż ze mnie komletenty świr, to bym kciał conajmniej 4 bańki w totka wyrwać.. Pzdr.. aspagnito p.s. Diwe kropki między innymi są wyrazem szacunku - 3 min. jego braku. |