Racjonalista - Strona głównaDo treści
"MyWy-Iści" czyli mój protest.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-01-2010 19:03w-o-w-o"MyWy-Iści" czyli mój protest.
Władza zakłada nam kajdany. Wybadała reakcję, wywołała burzę pozorów, aby ostatecznie zamknąć w celi zglobalizowanego świata. Niby nas chroniąc. Mam głeboko gdzieś wasze upiory i strachy, wasze granie na strunach ludzkich emocji, bomby, zamachy i ekonomiczne krachy. Wszystko to wasza gra o władzę i pieniądz. A wszystko inne jest nieważne - zamienione na pozory, na słowa i puste obietnice, że się nami martwicie. Dosyć już tej parady - protestuję swoim wierszem :

"MyWy-Iści"

My
Twój rząd
nasza wspólna władza
APELUJEMY
Wyzbądź się miłości do własnej wolności
Inaczej zginiemy
od bomb
pożarów
od noży wbitych
przez społeczne złogi
odrzucone na pobocze
naszej wspólnej przecież drogi

One już tu są - te obce naleciałości
śmierdzące
czychają tylko na ulicach, aby zabić

Zabić !
Zabić !

Oni
My
Wy
Już tu są !
Teroryści ukryci
i ich bomby chemiczne
anarchiści
zamieszki krwawe uliczne
spalone samochody
zamknięte szkoły
ateiści
kościłów pożary
pożoga cmentarzy
katoliccy populiści odrzuceni
w purpurze jak w krwi odziani
wymazani wnętrzościami
przeszłości

Ciała !
Wasza władza je widzi
rozrzucone po ulicach
cuchnące
powykręcane
Boimy się o Was...
Czuwamy !

Uchwalamy z dniem jutrzejszym
stan zagrożenia dla Rzymu.
Neapol spłonie w islamskim płomieniu.
Zapłacze Paryż cały.
Oxford złem opanowany.
Tak bedzie !
Świat krwią zalany !
Widzimy
Poprzez neurony naszych agend rozsiane
wszystko już wiemy.

I ostrzegamy !

Wywiady pracują dniami i nocami
bez przerwy
Czuwamy !
Wycięczony narodzie pełen chwały
Ogłaszamy
że słów wszelkich słuchać
w podsłuchach musimy
- pluskwy w kopercie z poczty znajdziecie -
zamontujcie
dostrójcie
piszcie maile
sprawdzone
listy na poczcie
wysyłajcie
pisząc o sąsiadach
nie wiadomo przecież kto to
kim są i skąd przybyli
moze to teroryści
anarchiści...
Artyści ?
To pewnie ateiści
Plebania ?
Rasiści ekstremiści !

Śmierć !

Uwaga
My
Twoja władza
Ogłaszamy komunikat straszny :
nadchodzi zniewaga wolności !

Zwiększmy więc wydatki
Zwiększmy podatki

I ogłośmy nową ciężką drogę
ku niezawisłości
każdego
z Nas
Was

A oni - Śmierć !

Smith (10069 punktów)
Oflaguj się jeszcze.
26-01-2010 20:34 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Oflaguj się jeszcze.
   Jeszcze bardziej?
w-o-w-o (692 punktów)
Raczej okop.
27-01-2010 12:08 
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)
>Raczej okop.
i zabarykaduj.
w-o-w-o (692 punktów)
Nie potrzeba. Mój dom to wystarczająca barykada. Solidne mury, odludne miejsce, sprzyjający teren - naokoło duży las. Od zachodu głęboki staw. Potrzebuję tylko trochę broni, myśliwska nie wystarczy. I miny. Dużo min i granatów. A jak będzie potrzeba to i wyruszę poza dom do walki. Czyż tak nie robią terroryści ?
27-01-2010 15:00 
 Ocena 2 na 2
Smith (10069 punktów)
> I miny.
masz
w-o-w-o (692 punktów)
Chcę uciąć władzy rękę, którą sięga po mnie jak po swoją własność. Państwo kończy się tam gdzie zaczyna się mój dom. Nie życzę sobie, aby ktoś decydował jakie mam kupować żarówki, jak mam wychowywać dziecko, nikt mi nie będzie zabraniał postawienia wiatraka, lub młyna wodnego. Chcę mieć swój prąd, swoją oczyszczalnię, swoje życie. I od niego won !
Mam pytanie do władzy o wolny rynek. Zgodnie z jego prawami przedsiębiorstwo, które bankrutuje schodzi z gospodarczej sceny, a na jego miejsce wchodzi nowy aktor. A państwu nic do tego. Tymczasem wyciąga się MOJE pieniądze na ratowanie upadłego przedsiębiorstwa - bo wzrośnie bezrobocie, bo kryzys, bo będzie źle, tragicznie...Co mnie obchodzi jakiś bank ? Co mnie obchodzi jakiś koncern ? Od moich pieniędzy won !
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>One już tu są - te obce naleciałości
>śmierdzące
> czychają tylko na ulicach, aby zabić
>Zabić !
>Zabić !

   Bez komentarza.

fides ex necessitate esse non debet
27-01-2010 11:43 
 Ocena 2 na 2
w-o-w-o (692 punktów)
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
czyhają
Wyrażam chęć poprawy.
i.czaplicka (5782 punktów)
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają Człony
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>czyhają
>Wyrażam chęć poprawy. to jest główka
uzbrojony
i.czaplicka (5782 punktów)
Tożsamiec(albo samica)
26-01-2010 21:51 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Tożsamiec(albo samica)
No, wiesz!!! Jak możesz???!!! [FOCH]
i.czaplicka (5782 punktów)
Masz rację.Daleko mu do Twoich Tożsamców.
w-o-w-o (692 punktów)
Toż to zafrasowany samiec - intelektualna dziewica.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365