 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-01-2010 00:18 | J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Facebook :)
2 na 2 | Tak się zastanawiam czy się zastanawiacie przyjmując zaproszenia w facebook  Niedawno Stowarzyszenie Ateistyczne łowiło chętnych a dzisiaj Liberalna Polska. Z profilu nie wynika kto to i co to, ale należy gdzie się da (np grupa PiS, ostoja liberałów  i podobnych kilka). Wcześniej przyjmowałem zaproszenia od osób nie znanych mi z nazwiska, ale sprawdzając wspólnych znajomych sądziłem, że to osoby z portalu. To chyba nie jest dobra metoda  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Autografka (10638 punktów) | > Wcześniej przyjmowałem zaproszenia od osób nie znanych mi z nazwiska, ale sprawdzając> wspólnych znajomych sądziłem, że to osoby z portalu. To chyba nie jest dobra metoda  I teraz masz znajomych, których nie znasz. 
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
|
|
 | | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | > >Wcześniej przyjmowałem zaproszenia od osób nie znanych mi z nazwiska, ale sprawdzając
> >wspólnych znajomych sądziłem, że to osoby z portalu. To chyba nie jest dobra metoda
Zdecydowanie. Do profilu "Stowarzyszenie Ateistyczne" łowi Admirabilis, który swego czasu wyleciał z tego forum za chamstwo i agresję. Profil "Liberalna Polska", który jest członkiem grupy PiS to wydaje się być twór równie egzotyczny
|
|
|  | | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) |
> Zdecydowanie. Do profilu "Stowarzyszenie Ateistyczne" łowi Marcin Łysuniec (nick Admirabilis), który swego czasu wyleciał z tego forum za chamstwo i agresję. Profil "Liberalna Polska", który jest członkiem grupy PiS to wydaje się być twór równie egzotyczny  Dzięki za informacje. Jakoś instynktownie nie dodałem ich do znajomych(miałem nosa). Pozdrawiam - Zbyszek 
Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
|
|
| Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) |
> Wcześniej przyjmowałem zaproszenia od osób nie znanych mi z nazwiska, ale sprawdzając wspólnych znajomych sądziłem, że to osoby z portalu. To chyba nie jest dobra metoda  Wcześniej przyjmowałem bez mrugnięcia powieką. Większość osób znałem zresztą z forum. Od jakiegoś czasu proszę jednak osoby, które zapraszają mnie do znajomych, by napisały o sobie kilka zdań. W końcu, skoro mamy być znajomymi, powinniśmy troszkę o sobie wiedzieć. Na początku "zapytowywuję się" o to, skąd się znamy. Jeśli nie z forum, to proszę o dodatkowe informacje(i rewanżuję się, pisząc o sobie). Dzięki temu nawiązują się bliższe relacje. Oby tylko był czas na ich kontynuowanie... Pozdrawiam - Zbyszek 
Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
|
|
 | J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | > Od jakiegoś czasu proszę jednak osoby, które zapraszają mnie do znajomych, by napisały o sobie kilka zdań.I co? Działa? Testowałem to, jakoś słabo wyszło  W Facebook jest czat, usiłowałem i tam się dopytać kogo mam znajomego  Tak przy okazji. W swoim komunikatorze (Pidgin) mam wtyczkę dzięki której mogę rozmawiać z zalogowanymi na Facebook bez wchodzenia na stronę (o ile są zalogowani). Mam wrażenie, że wiele osób prawie cały czas siedzi na Facebook
|
|
|  | | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) |
> I co? Działa? Testowałem to, jakoś słabo wyszło  > Tak przy okazji. W swoim komunikatorze (Pidgin) mam wtyczkę dzięki której mogę rozmawiać z zalogowanymi na Facebook bez wchodzenia na stronę (o ile są zalogowani).> Mam wrażenie, że wiele osób prawie cały czas siedzi na Facebook  Na razie wszystko działa doskonale. Co prawda dopiero kilka ostatnich osób poddałem tej procedurze(oprócz pani Senyszyn), ale zamierzam zrobić remanent. Przyjdzie czas i na Ciebie.  Ktoś, kto zamierza dołączyć mnie do swoich znajomych musi się z tym liczyć. Jeśli odmawia, nie dodaję takiej osoby do znajomych. Po kiego diabła mi znajomy na papierze, nie zależy mi na ilości. Z tym Pidginem to nie wiem o co chodzi(czy to coś w rodzaju Skype'a?) Wystarczy, że komputer "muli mi" jak cholera. Zanim otworzy się Mozilla, muszę czekać ze trzy minuty. Ciągle na dolnej belce pojawiają się ikonki jakichś stron(w kółko te same). A to gry, a to strony kojarzące ludzi w pary na podstawie preferencji w seksie. Zmuszony jestem co kilka minut je kasować, ale za chwilę wracają. Czy nie można ich zanotować, wpisać do jakiegoś filtra, który je zablokuje? Ciekawe, że program antywirusowy, który kupiliśmy z Gazetą Prawną(ArcaVir) po przeskanowaniu komputera informuje, że nie ma żadnych wirusów. Co jest zatem grane? Nie mam zielonego pojęcia.  Pozdrawiam - Zbyszek  P.S: Na Facebooku nie siedzę, raczej bywam. Wystarczy, że siedzę na forum Racjonalisty.
Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
|
|
| |  | J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | > Z tym Pidginem to nie wiem o co chodziTo tak zwany multikomunikator ( www.pidgin.im/), jeden program w którym możesz rozmawiać z ludźmi, którzy mają gg, tlena, msn, googletalk, yahoo, itp oraz czat z Facebook. Nie jestem pewien jak sprawna jest wersja pod Windows. Na tronie Facebook na dole po prawej masz ikonki, jedna z nich uruchamia okno czatu. Możesz w nim rozmawiać tak jak w gg ze znajomymi z Facebook. > Czy nie można ich zanotować, wpisać do jakiegoś filtra, który je zablokuje?Jaką dokładniej masz wersję przeglądarki? Ściągnij i zainstaluj sobie Operę ( www.opera.com ) i sprawdź czy tam też będą problemy. Jeżeli chcesz to pomogę Ci przyspieszyć komputer podpowiadając przez telefon, mam jakieś 3000 darmowych minut do zużycia
|
|
| |  | 1 na 1 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | Zbyszku masz trojana który ci te reklamy wyświetla. Ściągnij sobie ten program: www.pctools.com/pl/spyware-doctor/Znajduje syfy których nie znajdują programy antywirusowe. Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
|
|
2 na 2 J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|