 |
Do wszystkich Pastafarian!!! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-05-2009 13:00 | finerbijk (17282 punktów) | Do wszystkich Pastafarian!!!
1 na 1 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| freedom | > Bracia i Siostry w Jego Makaronistości, możecie spać spokojnie, globalne ocieplenie nam na razie> nie grozi - piraci mają się dobrze:> wiadomosci(*)_porwali_niemiecki_statek.html> Ale przerażające jest, że FSM może oznaczać to www.poranafsm.pl/ Chciałoby się jęknąć...> nieeeee> w koncu jedno i drugie to religia
|
|
 | 3 na 3 | Alpha Phoenicis (4607 punktów) | > w koncu jedno i drugie to religia  > Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!
|
|
|  | 1 na 1 | freedom (37 punktów) | > >w koncu jedno i drugie to religia  > >> Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!  Mniam, zdecydowanie popieram makaron
|
|
| |  | 1 na 1 | MociumPan (744 punktów) | > >>w koncu jedno i drugie to religia  > >>> >Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!  > Mniam, zdecydowanie popieram makaron>  Bracia i siostry, módlmy się o to w następujących słowach: w464.wrzuta.pl/audio/9pXwpyDuTMm/chakaron_makaron
|
|
| |  | 1 na 1 | Liss (2003 punktów) | > >>w koncu jedno i drugie to religia  > >>> >Ale jedno to religia ociekająca od początków swojego istnienia krwią, mordami, torturami (zobacz nawet co mają za swoje logo, skazańca na rzymskim krzyżu!), a druga to wolna od trosk i zła tego świata radosna wiara w Jego Makaronową Doskonałość, Który Stworzył Świat przy pomocy swoich Makaronowych Wypustek!  > Mniam, zdecydowanie popieram makaron>  rzekł FSM -"O to ciało moje ,jedzcie śmiało "
|
|
1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> przerażające jest, że FSM może oznaczać to www.poranafsm.pl/Oni popełnili plagiat, pastafarianizm ma 4 lata, istnieje przecież od 2005 roku, zaś franciszkańska impra zdaje się młodsza, bo trzecia, a zapewne organizowana corocznie. Poza tym skrót FSM ma więcej rozwinięć. A te chrześcijańskie wcale nie mają haseł w Wiki. Zresztą słusznie. .
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|