Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ubawicie sie po pachy :)))

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-05-2018 19:58darlove (2804 punktów)Ubawicie sie po pachy :)))
Ocena 2 na 2
Cze. Wlasnie dostalem pare linkow od brata, co bym sobie poczytal na dzienniknarodowy.pl. No to wszedlem i czytam. Hahahahahaha! Niezla jazda. Dla ludzi o mocnych nerwach (albo wielkim poczuciu humoru):

1. dziennikna(*)katolicka-daje-rozumowi-cz-ii/
2. dziennikna(*)ymilian-maria-kolbe-sa-masoni/

Milej lektury Niektorzy sie posmieja, niektorzy sie zasmuca... W kazdym razie, tematy "katolickie" to prawdziwa skarbnica glupoty. Bierzcie, jedzcie i pijcie z tego wszyscy...

Pozdrawiam
Darlove
Autor tego wątku akceptuje lub odrzuca nowe wypowiedzi. Przy braku decyzji, wypowiedź pojawi się po 48 godzinach.

Ignacy Kujawiak (5636 punktów)
(zablokowany)

   To są bez wątpienia słowa świętości. A świętości słowa domagają się studiowania, czyli czytania i rozważania po wielokroć. Wówczas Bóg zsyła na niektórych łaskę właściwego ich rozumienia. Wyjątkiem są osoby z IQ powyżej 135. Oni niczego nie muszą czytać, bo sami w lot wszystkiego się domyślają. Dlatego tworzą 1%, który rządzi tym światem. Tak jak człowiek jest koroną boskiego stworzenia na Ziemi, tak oni są koroną nałożoną przez Boga na samych ludzi. I tak jak człowiek panuje nad innymi, niższymi stworzeniami, tak oni panują nad resztą ludzkości jak nad trzodą. Są oni jak owi cisi, co pojmując wszystko w lot, bez zbędnych słów i niepotrzebnego gadania, posiadają Ziemię na własność.
   Tako rzekł Nauczyciel, a słowa Jego były prawdziwe, dobre i piękne.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
>Cze. Wlasnie dostalem pare linkow od brata, co bym sobie poczytal na dzienniknarodowy.pl. No to
>wszedlem i czytam. Hahahahahaha! Niezla jazda. Dla ludzi o mocnych nerwach (albo wielkim poczuciu
>humoru):
>1. dziennikna(*)katolicka-daje-rozumowi-cz-ii/
>2. dziennikna(*)ymilian-maria-kolbe-sa-masoni/
>Milej lektury Niektorzy sie posmieja, niektorzy sie zasmuca... W kazdym razie, tematy
>"katolickie" to prawdziwa skarbnica glupoty. Bierzcie, jedzcie i pijcie z tego wszyscy...

według mnie kościół nie ma mądrej krytyki. jacyś sfrustrowani lewicowcy po traumatycznych przeżyciach z klerem. według mnie cała otoczka kościoła w postaci władzy ludzi którzy nad nim sprawują nijak ma się do kościoła który trwa od wieków w sensie wierzenia jednostki.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365