Dobra chłopaki i dziewczęta. Pooomooocy! Hooop hooop! Startuję na radnego do powiatu, ale jestem dziewiąty na liście. PiS jak PiS oczywiście. I tak mam swoje plany i chcę zrobić oddolną inicjatywę dla Piniora, Rosatiego, Borowskiego, Arłukowicza, Wałęsy, Kwakwaśniewskiego, Kołodki, Belki, Frasyniuka i całego tego castasquadu. Nie dostałem legitymacji, więc jeszcze nie jestem pogrzebany. Wódz ustawił się na jedynce i nikt mi nie może sprawdzić ordynacji.. jak wygląda sprawa z "jedynkami". Domyślam się tylko, że gmina, jak gmina, ale w powiecie to jedynką jest ten, kto zdobywa największą liczbę głosów i wszyscy w kolejności lecą za nim. Jest tak, czy nie? Opcja "Centrolewica Polska". Dacie radę? 3 opcje dla Chlebowskiego: a)TAK b)NIE c)NIWIM a Chlebowski odpowiada duuużo. pis-brzegdolny.pl/Szukajcie Remigiusza Fajfera.. szukajcie, a znajdziecie! |