Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poezja ulic

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-07-2019 07:141234567b (4 punktów)
(zablokowany)
Poezja ulic
Ocena 1 na 1
Pytanie do Drobnera drobne drobne że drobne że ja głównie zrobionym przez ciebie leżę drobne że drobne że drobne że ją głównie przez ciebie zrobionym leżę leżę i się Tarzan bo to bo to jest jak Louis Lidl Błotnista kąpiel i każdy wie Sprawdź te cztery cyfry które skreśliłem i wygrałem szóstkę w Lotto zgadnij dlaczego nie odebrałem nagrody bo ja chcę mieć fajną bo ja nie chcę mieć k***y tylko dwie żony a najlepiej a najlepiej a najlepiej k***a 5 jak Maroon five aż 2 k***a i uśmiech chcę Bo żadna dziewczyna prostytutka nie robi tego jak ty kiedy Walisz konia jak kończy się wódka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1234567b (4 punktów)
(zablokowany)
>Pytanie do Drobnera drobne drobne że drobne że ja głównie zrobionym przez ciebie leżę drobne że
>drobne że drobne że ją głównie przez ciebie zrobionym leżę leżę i się Tarzan bo to bo to jest jak
>Louis Lidl Błotnista kąpiel i każdy wie Sprawdź te cztery cyfry które skreśliłem i wygrałem szóstkę
>w Lotto zgadnij dlaczego nie odebrałem nagrody bo ja chcę mieć fajną bo ja nie chcę mieć k***y tylko
>dwie żony a najlepiej a najlepiej a najlepiej k***a 5 jak Maroon five aż 2 k***a i uśmiech chcę Bo
>żadna dziewczyna prostytutka nie robi tego jak ty kiedy Walisz konia jak kończy się wódka

Że czasami tak jak było na firmę na nabicie co na to że głos Niemiec oraz wykazuje trochę ten cały głos nie nie nie nie nie jako pierwszy spotykać Pocałujcie nie będzie jak mózgu odkrycie tak się pisze książki tak ci pisze życie mój stary mówi że jestem głupi i ma do tego powód tym bo ja jestem głupia jak but z lewej nogi ze zmianami surówki z prawa na lewo na prawo w się rozwalić w esemesach samodzielnie są szanse żeby się robić a nie myśli logicznie samo jak muzyka do zobaczenia i fizycznego z moja mój czas to jest moja chwila a w Piotr autorowi chuja do ust i powiem żeby nie zabrakło mi tchu

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365