ciekawe, ja myslem ze 4 wymiarem jest czas i to by bylo calkiem normalne, ale poszukam. ale nie o to dokladnie mi chodzi, patrzac na to z humrem, zajrzyj do Mistrza i Malgorzaty, tam Korowiow, o ile mnie pamec nie myli. oprowadzajac Malgorzate po sali balowej wspomnial o mozliwosciach rzeczonego wymiaru  pozdrawiam
|