Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowicjusz :D:D:D

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-09-2005 21:47DachnowskiNowicjusz :D:D:D
Witam Chce wam powiedziec ze dzisiaj gdy rozmawialem z moim tata zaczelismy rozmawiac w pewnym momencie o czwartym wymiarze jak to mogloby byc jakby to wygladalo i w ogole. I gdy skonczylismy usiadlem i zaczalem myslec o tym czwartym wymiarze i bardzo mnie to zainteresowalo. Pomyslalem ze poszukam w internecie cos na ten temat i jak zobaczylem te madre pytania i odp to jeszcze bardziej narobilem sobie takiego smaku zeby dalej sie z tym zapoznac mam nadzieje ze bedzie pisalali mi odp bo jestem bardzo zainteresowany tym tematem wiec na poczatek moglby mi ktos wyjasnic na czym to dokladnie polega chociaz wiem ze tego dokladnie nie da sie wytlumaczyc ale sprobujecie PROSZEE !!!

adam
ciekawe, ja myslem ze 4 wymiarem jest czas i to by bylo calkiem normalne, ale poszukam.
ale nie o to dokladnie mi chodzi, patrzac na to z humrem, zajrzyj do Mistrza i Malgorzaty, tam Korowiow, o ile mnie pamec nie myli. oprowadzajac Malgorzate po sali balowej wspomnial o mozliwosciach rzeczonego wymiaru
pozdrawiam
mariusz
>ciekawe, ja myslem ze 4 wymiarem jest czas i to by bylo calkiem normalne, ale poszukam.
>ale nie o to dokladnie mi chodzi, patrzac na to z humrem, zajrzyj do Mistrza i Malgorzaty, tam Korowiow, o ile mnie pamec nie myli. oprowadzajac Malgorzate po sali balowej wspomnial o mozliwosciach rzeczonego wymiaru
>pozdrawiam

Czwartym wymiarem jest właśnie czas, ale może chodzić mu o wymiar przestrzenny.
kret (6 punktów)

>Czwartym wymiarem jest właśnie czas, ale może chodzić mu o wymiar przestrzenny.
>
może narysować sobie 3 wymiary na kartce, zrobić z tej kartki samolocik i puścić - jego 3 wymiary pokonają wtedy kawałek przestrzeni w krótkim odcinku czasu!!:P
Ewelina
czy masz tez na mysli czwarty wymiar materii? w "stu latach samotnosci" marqueza jeden z bohaterow go opanowal i umial latac
Dachnowski
>czy masz tez na mysli czwarty wymiar materii? w "stu latach samotnosci" marqueza jeden z bohaterow go opanowal i umial latac

Tak o to tez mi chodzi i bardzo mnie to ciekawi wiec czy to jest mozliwe latanie ? hmmmm zastanawiam sie nad tym caly czas czy to wogule jest mozliwe chetnie bym sie dowiedzial czegos wiecej na temat marqueza bede czekal na odp z niecierpiliwoscia:D:D
miecia
>czy masz tez na mysli czwarty wymiar materii? w "stu latach samotnosci" marqueza jeden z bohaterow go opanowal i umial latac

Jeśli o lataniu to zdecydowanie wolę wygodne wymiarowe samoloty
Dachnowski
>ciekawe, ja myslem ze 4 wymiarem jest czas i to by bylo calkiem normalne, ale poszukam.
>ale nie o to dokladnie mi chodzi, patrzac na to z humrem, zajrzyj do Mistrza i Malgorzaty, tam Korowiow, o ile mnie pamec nie myli. oprowadzajac Malgorzate po sali balowej wspomnial o mozliwosciach rzeczonego wymiaru
>pozdrawiam
Tak ja wiem ze czwrtym wymiarem jest czas ale gdybysmy posiadali taka wiedze to znaczy ze moglibysmy poruszac sie ta mgdzie sobie wyobrazimy gdzie jestesmy czy to tez polega miedzy innymi na tym czy nie jesli tak to czemu nie posiadamy takiej zdolnosci od poczatku narodzenia sie Chrystusa ? Czy ktos umie na to odp przperasza mze sie caly czas pyutam ale jestem ciekawy i jestem nowicjuszem

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365