Racjonalista - Strona głównaDo treści
Satanizm kultem zła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
13-02-2004 20:07stanleySatanizm kultem zła
Nie często się wypowiadam na temat satanizmu. Wolę tworzyć niż niszczyć. Kłócąc się kto jest prawdziwym satanistą a kto pseudusem jesteście standardowo śmieszni. Satanizm jest po części anarchią więc nie róbmy schematów. Nie narzucajmy. Osobiście nie trawię racjonalistów. Satanizm to mrok i zło a nie ateizm. A to iż mówicie o zaspokajaniu (głównie seksualnym) to jest gówno w naszej epoce. Wielu moich kolegów katoli idzie za ścieżką zaspokojenia. Piszecie nieraz o wolności... Nigdy nie będziecie wolni jeśli będziecie narzucać. Nie będziecie wolni tak samo jak będziecie narzucane przyjmować. Nie będziecie jeśli nie poznacie samego siebie i swego postępowania. Mówicie o tępych satanistach. Osobiście nic do nich nie mam bo zaspokajanie jest instynktem. Jeśli są bliżsi zwierzętom to chyba nie jest sprzeczne tyle tylko iż nie mogą się wypowiadać. Mówicie iż jest takich wielu... Nie wiem i nie wydaje mi się. Znam kilkunastu osobiście i nie są pozbawieni wiedzy ani inteligencji a nie są racjonalistami. Zgadzam się z tym iż wiara w szatana jest chrześcijaństwem. Odrzucam to lecz wszelką brutalność pozostawiam. Co do niszczenia grobów itp. Nie mam nic przeciwko jeśli wywołuje to w kimś szukane emocje. Jeśli kogoś to zadowala... Ja osobiście tego nie robię. Jestem raczej leniwy.
Lectus - powtarzasz się!!!
Ludzie czy wy chcecie wypaść ładnie przed społeczeństwem czy chcecie wykraść i wyniszczyć ideologię satanistyczną? Niczym się nie różnicie od ateistów. Niszczycie tą czarną część ludzi. Niszczycie zło. Jesteście podporządkowani wasza sprawa. Jesteście zwykłymi ludźmi. Nie wnosicie żadnej niezwykłości do tego świata.
Mówicie iż ludzie boją się dzikich satanistów... Porównajcie ich do kibiców.
Porównajcie wasze standardowe i dość przyziemne życie z życiem satanistów którzy pałają się złem. Mówią w telewizji iż mrok, magia, narkotyki i dodatkowe wspomagacze (np. picie krwi) podoba się młodym ludziom. Jeśli się podoba więc wywołuje przyjemność i stany pożądane przez nich. To chcecie zniszczyć? Nie mówię o nadużywaniu - narkomanii czy też zabijaniu ludzi lecz o zabawie której system czy prawo chrześcijańskie zabrania.
Nie oceniajcie innych!!!
Jeśli nie chcecie być jak dana grupa to nie niszczcie ich ani nie zapożyczajcie sobie ich nazw tylko dlatego iż jest fajna czy rozpowszechniona. Nie zmieniajcie kogoś jeśli ten ktoś nie chce. Nie zmieniajcie czyjejś ideologii. Stwórzcie coś swojego. Za bardzo odbiegacie od satanizmu by się zwać mianem satanisty. Zajmijcie się sobą.
Możliwe iż to co napisałem jest trochę powierzchowne i dziecinne lecz jest to ogólnik. Nie mam zamiaru się wgłębiać z wyrażeniem swych poglądów.
Można się przyczepić do mojej nazwy: FATUM. Normalne iż satanista bierze los w swoje ręce ale niech bierze a nie pisze. Po prostu podoba mi się to sformułowanie. Można się także przyczepić do tego iż sataniści używają pojęć: "dobro" i "zło" ale po co?

Śmierć jest wyzwoleniem!!!

FATUM

Mariusz Agnosiewicz
Rozbrajająca wypowiedź. Pomijam treść, bo mnie twoje rozterki o grobach nie bardzo interesują, tak jak i twoja magija, filozofija itd. Ale widzisz, bycie racjonalistą ma co najmniej tę wyższość nad byciem satanistą (przynajmniej takim jak ty), iż racjonalista stara się mówić składnie, sensownie, jasno i do rzeczy. Wypowiadasz się tak mętnie, iż twoja krytyka naszych treści w rzeczywistości nią nie jest. "Dyskutujesz" ze sobą. Widać za dużo opiłeś się krwi poświęconych kotów i ci poszkodziło.
Prawdziwa walka to życie, a nie kopanie nagrobków. Życie jest różne, z pewnością także brutalne. Natomiast "brutalność" polegająca na kopaniu krzyży czy kotów w opuszczonych bunkrach to jest groteska niewyżytych małolatów.
Drobner
1. Po pierwsze: nie wiem co napisałeś.
2. Po drugie, niestety nic nie zrozumiałem.
3. Po trzecie - chyba pomylił Ci się adres.

Po czwarte: (w związku z p.3) chyba nigdy nie będziesz tego czytał: nie jest jasne czy jesteś ZA satanizmem czy też PRZECIW! I chyba dlatego Cię popieram! To najpiękniejsza postawa Zen jaką miałem okazję poznać od jakiegoś czasu w nternecie ..
(Zen jest jednak bardziej po stronie ludzi ...)
stanley
Racjonaliści... Próbujecie pokazać swą wyższość zastawiając się studiami i zwrotami poniżającymi. Bycie trybem wręcz filarem systemu nie stawia was wcale na półce z lepiej trafnymi poglądami.

DROBNER... Nie wyznaję żadnej religii lecz pomimo wielu wad buddyzm jest wielki. Tu może nie jest to czymś wielkim lecz jeśli byście poznali ludzi wśród jakich przyszło mi żyć docenili byście to. Wybrałem satanizm może jako sojusznika. Wokół mnie wszyscy mają podobne zainteresowania a raczej ich brak, tą samą muzykę - hip hop, tą samą religię - chrześcijaństwo itp.

Podoba mi się ta stronka. Jest jedyną która mnie nie wywaliła.

Piszę chaotycznie i bez przecinków. Robię to bo wyrażam się pod wpływem emocji ale nie jest to chyba takie złe... Wolicie standardy i ład czy coś innego swobodnego? Ja wolę poznawać psychiki ludzi psychicznych bo są ciekawe. Te psychiki które są wykształcone przez religie lub tym podobne są mętne i przewidywalne. Czyż nie?

Panie Agnosiewicz... W swej wypowiedzi określiłeś się jako racjonalista. Kryjesz się za ogólnikami. Nie nazwałeś się satanistą.

Co do grobów... Nie mam ochoty na rozkopywanie. Wolałbym raczej patrzeć na śmierć mego wroga. Przyczyniłbym się do jego śmierci w męczarniach. Powiecie iż jestem taki czy inny ale zastanówcie się czy nie przemawia przez was etyka. Czyż nie zostało wam wpojone iż czegoś nie wolno? Naturalnie nie powinniście się sprzeciwiać dopóki was to nie dotyczy. No chyba że jesteście normalni (standardowi).

Po holerę wyświetla mi się ciechanów jeśli nie jestem stamtąd? Że tam mają swój punkt nie znaczy że muszą się panoszyć i mi tu wyświetlać nazwę swego żałosnego wysypiska śmieci.

Nie chciałem sobie narobić wrogów bo nie o to chodzi...

Pozdrawiam

FATUM
Mariusz Agnosiewicz
>Racjonaliści... Próbujecie pokazać swą wyższość zastawiając się studiami

Nie prawda. To ma dla mnie naprawdę niewielkie znaczenie. Staram się patrzeć na to co kto sobą reprezentuje, a nie czy i jakie studia skończył. Pewnie dlatego, że spotykałem niemało kretynów po dobrych studiach...

>Bycie trybem wręcz filarem systemu nie stawia was wcale na półce z lepiej trafnymi poglądami.

Nie bardzo rozumiem, ale to jest nieco bardziej skomplikowane niż ci się zdaje. Generalnie jesteśmy krytyczni wobec "systemu", zresztą zależy co przez to rozumiesz.

>Wolicie standardy i ład czy coś innego swobodnego?

A co znaczy: "swobodnego". Nieskrępowanego niczym?

>Panie Agnosiewicz... W swej wypowiedzi określiłeś się jako racjonalista. Kryjesz się za ogólnikami. Nie nazwałeś się satanistą.

Nie jestem satanistą i nie lubię się szufladkować.

>Wolałbym raczej patrzeć na śmierć mego wroga. Przyczyniłbym się do jego śmierci w męczarniach.

Zaspokojenie prymitywnych instynktów. Tylko to podnieca twoją psychikę? Jesteś więc żałosnym trybikiem zwierzęcego systemu.

>Powiecie iż jestem taki czy inny ale zastanówcie się czy nie przemawia przez was etyka. Czyż nie zostało wam wpojone iż czegoś nie wolno?

To się bardziej czuje i rozumie, że to jest złe i tego nie zrobię, jeśli chcę być lepszy

>No chyba że jesteście normalni (standardowi).

Ty jesteś normalny i standardowy, bo żądza zaspokajania doznań, okrucieństwa, brutalności, instynktów niskich wciąż cechuje zdecydowaną większość gatunku homo sapiens. To jest wszędzie: na ulicach, w telewizji, grach. Coraz więcej, coraz mocniejsze, widać to tak jak z morfiną. Ale czy jesteś naprawdę aż tak tępy aby nie widzieć, że to właśnie ty jesteś standardem. Że ubierzesz to wszystko w szatki satanistyczne nie znaczy, że stajesz się jakiś inny, niezwykły, lepszy. Zakładasz sobie szaty klauna, ale nadal jesteś zwykły.

>Po holerę wyświetla mi się ciechanów jeśli nie jestem stamtąd?

Magija?
jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
>Wolałbym raczej patrzeć na śmierć mego wroga
Innym odmawiasz prawa do ocen, a sam oceniasz kogoś jako swego wroga? Zapultałeś się koleś
FATUM
Twe życie jest względne no i zjadłeś nogi tygrysa!!!
Igła (4 punktów)
>Nie często się wypowiadam na temat satanizmu.
Nie wazne czy mowia dobrze,byleby mowili...


>Wolę tworzyć niż niszczyć.
Każde niszczenie jest tworzeniem , człowiek niejako zmuszony jest do wiecznego tworzenia.
Ale o tym tez nie wiedziałeś ?

>Kłócąc się kto jest prawdziwym
>satanistą a kto pseudusem jesteście standardowo śmieszni.
Ja kiedyś słyszałam, że "prawdziwych satanistów" jest 666
I maja trzy 6-tki na czole pod grzywka

>Satanizm jest po części anarchią więc nie róbmy schematów.
Jest tym czym chcesz by był. Różnorodność w rozmytości .
Chcesz schemat, prawa , stwórz je sobie sam.
Potrafisz?

>Nie narzucajmy. Osobiście nie trawię racjonalistów.
Narządy trawienia skurczone do przełykania tylko chrześcijańskiego nonsensu ?

>Ludzie czy wy chcecie wypaść ładnie przed społeczeństwem
>czy chcecie wykraść i wyniszczyć ideologię satanistyczną?
>Niczym się nie różnicie od ateistów. Niszczycie tą czarną
>część ludzi. Niszczycie zło. Jesteście podporządkowani
>wasza sprawa. Jesteście zwykłymi ludźmi. Nie wnosicie
>żadnej niezwykłości do tego świata.
>Mówicie iż ludzie boją się dzikich satanistów...
>Porównajcie ich do kibiców.
Frazesy społecznego impotenta bez istotnych przekonań
Ale z czytania tego płynie niewyczerpana zabawa , śmiech niedobry i wcale nie głupi
taki satanowo - triumfujący niemoralny, niewolny i jedna sugestia ,że wobec takiego stanu rzeczy wszystko właściwie jest dopuszczalne. Pośród takiego nieustającego zaspokajania jednych przez drugich , bezwładnych miotań się w paradoksalnej próżni zła i "wyniszczania ideologii satanistycznej (???!) zdaje się ,że jedna osoba trzyma w reku nici całej tej gry ,ale tej wiedzy swojej niczym prócz drwiny nie ujawnia .. heheheh
May be it's Satan
who knows ?

. To
>chcecie zniszczyć? Nie mówię o nadużywaniu - narkomanii czy
>też zabijaniu ludzi lecz o zabawie której system czy prawo
>chrześcijańskie zabrania.
Cóż ... gdzie hołota pija wszystkie studnie sa zatrute..


> Śmierć jest
>wyzwoleniem!!!
Bo tak naprawdę Elvis żyje ...

>FATUM
PS. Gangrenować ten organizm .

Pozdrawiam
Rozbawiona Satanistka

Sauovsky
Czasem zastanawiam się na satanizmem i próbuję wyobrazić sobie normalnego człowieka WYZNAJĄCEGO tę religię, sposób na życie. Czy sataniści doświadczyli kiedys Szatana którego nota bene nie ma? Całe zło przecież wynika z działań ludzkich. Jakiej pytam bardziej światłej istocie chciałoby się zajmować umysł śmieszną destrukcją i nielogicznym niszczeniem... Tylko tak nisko rozwiniętemu i zakompleksionemu w swojej ułomności (a to już coś nieprawdaż?) stworzeniu jakim jest człowiek.
Zdrówka!
nic więcej się nie staje niż stać się musi
aleatory
>Każde niszczenie jest tworzeniem , człowiek niejako zmuszony jest do wiecznego tworzenia
Nie sposób w tym bełkocie nie dostrzec mętnej wody płodowej postmodernizmu w jakiej rodzą się "myśli" egzaltowanych gimnazjalistek w rodzaju Igły.
>Różnorodność w rozmytości
Ach ta komiczna, poetycka retoryka popadającego w samozachwyt grafomana...
>May be it's Satan
>who knows ?
oczywiście poparta "konkluzją" w ładnie brzmiącym języku

Niezmiennie bawią mnie obserwacje tych piaskownic filozofii jakimi są dyskusje satanistów.
Cóż, jest proste wyjaśnienie: nieujarzmione hormony wieku dojrzewania muszą zostać jakoś skanalizowane
Stanley
Krytyka oj krytyka... Do tezy wymyślacie antytezę... Ha Ha. Czy to konieczne? Czy
Asmoeth_Beta
> Do tezy wymyślacie antytezę...

To po to, aby doszło do syntezy, jak poucza nas Hegel

Pzdr -
Sylwester Głowacki (85 punktów)
gfgfnbkjbm vlrhalwjdnmv sldnglnmvn

Czy ta wypowiedż w jakiś sposub odbiega od reszty w tym wątku?

A)tak, bo nie mówi o seksie
B) nie
C) nie, bo nas wyzwoliła śmierć :*) :*) :*) :*)
STANLEY
Na kolana winniście padać! Paranoiczni ludzie. Paca na rzecz bliźniego To wasze cele życia Mówicie o filozofii życia To są tylko wasze wyuczone słowa Ktoś wam narzucił dobry byt a wy podniecacie się standardami w poukładanym świecie!!!

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365