sądze żę dzisiejsza mlodziez niejest w żądnym stopniu tolerancyjna.Śmieja sie z czyjegos nieszczescia wyśmiewaja sie z kogos bo jest np.gruby,brzydki.sepleni,ma brzydka fryzurę czy strój i tak mogła bym wymieniac a wymieniac.Młodzież żle odnosi się w stosunku do ludzi starszych nawet niesa wporządku w stosunku do samych siebie. Wyzywają się bija. Ich życie polega na piciu alkocholu paleniu papierosów, braniu środków odurzajacych i seksie.Życie chłopaków polega na ćpaniu,paleniu,pici i wyruchaniu jak najwiekszej ilosci dziewczyn, ale natomiiast dziewczyny sa inne.Chcą założyć wlasna rodzine miec dobra prace i dom i świetne życie seksualne. |