Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tolerancja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
21-09-2004 19:40benitaTolerancja
sądze żę dzisiejsza mlodziez niejest w żądnym stopniu tolerancyjna.Śmieja sie z czyjegos nieszczescia wyśmiewaja sie z kogos bo jest np.gruby,brzydki.sepleni,ma brzydka fryzurę czy strój i tak mogła bym wymieniac a wymieniac.Młodzież żle odnosi się w stosunku do ludzi starszych nawet niesa wporządku w stosunku do samych siebie. Wyzywają się bija. Ich życie polega na piciu alkocholu paleniu papierosów, braniu środków odurzajacych i seksie.Życie chłopaków polega na ćpaniu,paleniu,pici i wyruchaniu jak najwiekszej ilosci dziewczyn, ale natomiiast dziewczyny sa inne.Chcą założyć wlasna rodzine miec dobra prace i dom i świetne życie seksualne.

MaLk__
Wszystko idealnie pasowałoby do standardowego "ach ta dzisiejsza młodzież, za moich czasów...", gdyby nie to, że - nie wiadomo czemu - rozróżniono tak mocno między młodzieżą męską i żeńską. Pomijając już kwestie politycznej poprawności (jawna dyskryminacja ze względu na płeć ) to ciekawi mnie jednak skąd taka rozbieżność w ocenie tych dwóch płci...
Ewusia (100 punktów)
>Życie chłopaków polega na ćpaniu,paleniu,pici i wyruchaniu jak najwiekszej ilosci dziewczyn
Fiu fiu!!! No no!!!


chaos (100 punktów)
Dobre... uśmiałem się jak rzadko...
Mam parę pytań do autorki/autora(?)
numer jeden: porównanie dotyczy młodzierzy dzisiejszej z młodzieżą z jakiego okresu?
numer dwa: co rozumiem poprzez szacunek dla starszych i samych siebie?

dziekuję

Luccini (3 punktów)
W dużym stopniu masz rację Benito, ale nie do końca. Mam 17 lat, lubię się bawić, spotykam się z wieloma koleżąnkami i kolegami, co nie znaczy, że jestem ten "ojednymmyślący". Możesz wierzyć lub nie, jestem całkiem przystojny i mam duże powodzenie u płci przeciwnej, a tymczasem nie jestem z żadną dziewczyną. Cały czas szukam tej jednej. Tej, z którą będę miał wiele niekończących się tematów do rozmów.Tej, której będę mógł zaufać.Dlatego też myślę, że twoja wypowiedż obraża wielu chłopców, mężczyzn podobnych usposobieniem do mnie.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365