>A czy ktos z szanownych racjonalistow para sie >inwestycjami na gieldzie papierow wartosciowych?
Tak, osobiscie inwestuje pieniadze glownie w firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne glownie z indeksu Nasdaq. Dlaczego taki temat w 'Kosciol i Antyklerykalizm'?
|