Racjonalista - Strona głównaDo treści
Renta za pedofilię

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
20-05-2011 16:29prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Renta za pedofilię
Chciałam się zapytać, może ktoś fachowy mi odpowie.
Czy jest jakiś określony spis chorób za które to choroby można otrzymać rentę?
Słyszałam, że alkoholicy dostają rentę za schorzenia wątroby, nerek i serca.
Chorzy psychicznie też dostają rentę za schizofrenię.
A pedofilia też jest groźną i nieuleczalną chorobą. Wszak znajduje się DSM IV - klasyfikacja zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - APA.
W związku z tym czy pedofile nie powinni ubiegać się o rentę?
Wiem , że to może brzmi obrazoburczo, ale jak to właściwie jest z tymi rentami?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hodża (11172 punktów)
>W związku z tym czy pedofile

To jakiś konik?
20-05-2011 18:16 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>>W związku z tym czy pedofile
>To jakiś konik?
A konik!
Moim konikiem są wszelkie tematy TABU!
A , zdaje się, że dzisiaj pedofilia jest takim super tabu tematem.
Jeśli znasz jakiś inny temat tabu, który przebije pedofilię, stawiam Ci połówkę z zagrychą.
Bo nawet w kodeksie karnym niejako zabrania się rozmawiać na ten temat.
A mnie to podnieca! Dlaczego tego zabraniają? Czego się boją?
W Wikipedii był taki wpis o ruchach na rzecz pedofilii.
Dzisiaj go już nie ma. Wycofali, wykreślili. Dlaczego?
Czego się obawiali?


Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 19:30 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
>dzisiaj pedofilia jest takim super tabu tematem.

Jakie tabu? Zerknij do pierdla, tam nie ma tabu:

www.youtube.com/watch?v=dG0HD982dnQ


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Jakie tabu? Zerknij do pierdla, tam nie ma tabu:
Nie rozśmieszaj mnie diogenesie!
Ulegasz mediom i mitom.
W więzieniach siedzi około 1500 "pedofilów", albo i więcej. Mają się tam jak pączki w maśle chronieni przez służbę więzienną.
Słyszałeś o Mariuszu Trynkiewiczu? Zabił ze 4 chłopców. Dostał KS zamienioną na ćwiarę. Za dwa lata wychodzi. I włos mu z głowy nie spadł.

Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 19:48 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
Raz jeszcze: jakie tabu?
O czym w związku z pedofilią milczy się?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
20-05-2011 20:37 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>O czym w związku z pedofilią milczy się?

Przemilcza się dziesiątki badań wykazujących, że pedofilia jest nieszkodliwa i nie powoduje opisywanych przez media strasznych efektów.
Ostatnia książka wydana przez wydawnictwo CiS "50 Wielkich mitów psychologii popularnej" dobitnie o tym zaświadcza.
Poza tym polecam po raz n -ty następujący artykuł. www.nie.com.pl/art4006.htm


Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 21:01 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
>pedofilia jest nieszkodliwa...

Wszystko, nie tylko pedofilia, jest takie, jakim je przeżywamy. Dlatego tego rodzaju uogólnienia są fałszywe, a powtarzane bez krytycznego kontekstu - niebezpieczne.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
20-05-2011 22:07 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> tego rodzaju uogólnienia są fałszywe,
To nie są żadne uogólnienia.
Takie są wyniki wielu rzetelnych badań. Potwierdzonych i uznanych przez niezależne gremia.
A że są ludzie, do których one, z różnych powodów, nie docierają, to inna inszość.

Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 21:21 
 Ocena 2 na 2
Hodża (11172 punktów)
>>>W związku z tym czy pedofile
>>To jakiś konik?
>A konik!
>Moim konikiem są wszelkie tematy TABU!
>A , zdaje się, że dzisiaj pedofilia jest takim super tabu tematem.
>Jeśli znasz jakiś inny temat tabu, który przebije pedofilię, stawiam Ci połówkę z zagrychą.
>Bo nawet w kodeksie karnym niejako zabrania się rozmawiać na ten temat.
>A mnie to podnieca! Dlaczego tego zabraniają? Czego się boją?
>W Wikipedii był taki wpis o ruchach na rzecz pedofilii.
>Dzisiaj go już nie ma. Wycofali, wykreślili. Dlaczego?
>Czego się obawiali?

Cóż, ja do pedofilii mam nieco może spaczony stosunek, bo miałem do czynienia z nauczycielem ze szkoły podstawowej, którego mocno pociągali chłopcy. No i on przy całej klasie przećwiczył na mnie w ramach zastępstwa na PO sztuczne oddychanie z języczkiem. Zaś innego chłopca, z innej szkoły zgwałcił. I poszedł za to siedzieć.
A najgorsze było w tym to, że ja wtedy byłem w wieku, kiedy już się podkochiwałem w dziewczynach, a on mi o mało co nie przestawił zwrotnicy, jak to mówią. Tak że mam też dziś o czym myśleć, zwłaszcza, że - szczerze powiem, był to człowiek tak uroczy i potrafiący rozmawiać na każdy temat, że - pominąwszy fakt jego preferencji, skłamałbym, gdybym powiedział, że wspominam go z nienawiścią.
Właściwie, to nawet nie wiem, do jakiego tematu zakwalifikować tę kwestię, bo - jeśli chodzi o zachowania wyraźnie homoseksualne, to jeszcze kilka razy mi się zdarzyło tego doświadczać, na szczęście nigdy mnie żaden nie "przeleciał". ("Kręcenie wora" chyba się nie liczy.)
Pozdrawiam
20-05-2011 22:01 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Zaś innego chłopca, z innej szkoły zgwałcił. I poszedł za to siedzieć.
Ja nie piszę o pedofilii szczególnie tylko ogólnie.
Statystycznie, że tak powiem.
A statystycznie wynika, że pedofile nie gwałcą.
Tak jak większość mężczyzn nie gwałci kobiet.
A że się zdarzają takie przypadki o jakich piszesz , to przykre.
Ale nie można jechać na wszystkich pedofilów tylko dlatego, że zdarzają się gwałty.
Tak jak nie należy potępiać wszystkich Cyganów, bo jacyś tam kradną, ani wszystkich Żydów, że są geszefciarze. Ani nie wszyscy Arabowie to terroryści.
Takie podejście powoduje krzywdę ludzką, co najwyraźniej było widać na losach Żydów.
Kiedyś , a i dzisiaj, homoseksualiści też cierpią z powodu uprzedzeń.
> nie przestawił zwrotnicy
Orientacja płciowa rozkłada się na continuum.
Od wyłącznie hetero, poprzez stadia pośrednie ,do wyłącznie homo.
Jeśli jesteś mocno hetero, to nikt i nic Ci zwrotnicy nie przestawi.
Ale jeśli masz w sobie trochę z bi, to możesz czasami pragnąć seksu z przystojnym facetem.


Wszystko ma swój początek i koniec.
farmer (22440 punktów)

>Tak jak większość mężczyzn nie gwałci kobiet.

A można być gwałcicielem nie gwałcąc?
20-05-2011 23:18 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
>>Tak jak większość mężczyzn nie gwałci kobiet.
>A można być gwałcicielem nie gwałcąc?
Nie bardzo rozumiem o co chodzi.
Najbardziej prosta odpowiedź brzmi - nie można.

Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 23:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Możliwe, ale jest to istotne dla molestowanych dzieci i zgwałconych kobiet.
PanBuk (6257 punktów)
>A mnie to podnieca! Dlaczego tego zabraniają? Czego się boją?
>W Wikipedii był taki wpis o ruchach na rzecz pedofilii.
>Dzisiaj go już nie ma. Wycofali, wykreślili. Dlaczego?
>Czego się obawiali?

666 podnieconych Grabowskich ??? Kto się zajmie pracą, żeby środki na te renty wypracować? Niesiołowski??? Z Glempem?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> 666 podnieconych Grabowskich ???
Tutaj odpowiem Ci już poważnie.
I rozważ to.
Dlaczego tak strasznie pewni ludzie obawiają się dzisiaj obiektywnych informacji na temat pedofilii?
Przecież Wiki informowała tylko o tego typu ruchach. Ani ich nie pochwalała, ani nie propagowała. Po prostu informacja, tak jak o jakim pantofelku czy amebie. No ale informując wypadało podać argumenty których owe ruchy używały na poparcie swoich tez.
A to już było politycznie niepoprawne. Więc lepiej nie mówić, nie widzieć i nie słyszeć.
Tak samo istnieje sobie nadal strona pt. Mały Książę.
Kto ją widział ten wie, że żadnej pedofilii ani pornografii nie propaguje.
Jej autor ośmiela się mieć jedynie inne zdanie niż oficjalnie przyjęta propaganda.
Początkowo tylko złoszczono się o to na niego. Ale potem aż zmieniono prawo, żeby tylko móc zamknąć mu usta. Co i tak się nie udało bo strona i tak istnieje.
Tyle tylko, że dzisiaj autora jej można już ścigać prawnie i oskarżać.
Nie przypomina Ci to czegoś czasami?
Instytucje takie jak Kościół, partie polityczne, organizacje takie jak AMWAY , różne lobby psychologów ,obawiają się prawdy. Obawiają się dyskusji, obawiają się wymiany argumentów, dlatego jak mają władzę, to zakazują mówić, cenzurują i kłamią.
Pamiętasz jak przy władzy było PiS i minister Orzechowski powiedział, że ewolucja to wymysł zdziecinniałego staruszka. Zaraz jakieś wystraszone nauczycielki zaczęły chować po kątach plansze ilustrujące postęp ewolucji.
Gdyby PiS do dzisiaj rządziło a min. edukacji był Giertych z Orzechowskim to byśmy mieli wykłady z kreacjonizmu i o Smoku wawelskim. A w kodeksie karnym byłby artykuł: kto popiera, pochwala i propaguje informacje o ewolucji podlega karze grzywny, albo karze pozbawienia wolności do lat 2".

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Rigoletto (3891 punktów)
>Dlaczego tak strasznie pewni ludzie obawiają się dzisiaj obiektywnych informacji na temat pedofilii?

Bo pedofile to nie-ludzie. Na pewno mają jakiś defekt DNA, który stawia ich poza gatunkiem Homo sapiens.
Jak dobrze pójdzie to się ich wszystkich wyłapie żeby się przypadkiem nie rozmnożyli...
27-05-2011 14:38 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>to się ich wszystkich wyłapie żeby się przypadkiem nie rozmnożyli...
Ale pytanie za 100 zł. Jak pedofil może się rozmnożyć?
Chyba że masz na myśli tego pedofila pl.wikipedia.org/wiki/Pedofil_(ekologia)


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Rigoletto (3891 punktów)
>
>to się ich wszystkich wyłapie żeby się przypadkiem nie rozmnożyli...
>Ale pytanie za 100 zł. Jak pedofil może się rozmnożyć?

Ukrywają się w normalnych związkach i rozsiewają kaprawe geny (jak niektórzy geje)!
28-05-2011 21:38 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Ale pytanie za 100 zł. Jak pedofil może się rozmnożyć?
>Ukrywają się w normalnych związkach i rozsiewają kaprawe geny (jak niektórzy geje)!
A tfu! Do cholery jasnej! A którzy to są? Może wyrżnąć wszystkich, a Bóg swoich rozpozna?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Rigoletto (3891 punktów)
>
>Ale pytanie za 100 zł. Jak pedofil może się rozmnożyć?
>>Ukrywają się w normalnych związkach i rozsiewają kaprawe geny (jak niektórzy geje)!
>A tfu! Do cholery jasnej! A którzy to są? Może wyrżnąć wszystkich, a Bóg swoich rozpozna?

Na pewno naukowcy wymyślą testy genetyczne. Wtedy się ich wyłapie (pedofilów oczywiście ).
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Na pewno naukowcy wymyślą testy genetyczne.
Ale wszystkie badania pokazują, że większość przestępstw na dzieciach dokonują nie prawdziwi pedofile, ci chorzy, uszkodzeni genetycznie, tylko tzw. pedofile zastępczy, czyli "zdrowi" faceci, którzy mają problemy ze znalezieniem sobie dorosłej partnerki, na przykład tatusiowie, którym znudziły się już ich małżonki a tu pod bokiem rośnie atrakcyjna córeczka. Oni genetycznie uszkodzeni nie są, tzn. nie mają genów pedofilii, to jak ich z kolei wyłapać?


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Rigoletto (3891 punktów)
>> Na pewno naukowcy wymyślą testy genetyczne.
>Ale wszystkie badania pokazują, że większość przestępstw na dzieciach dokonują nie prawdziwi pedofile, ci chorzy, uszkodzeni genetycznie, tylko tzw. pedofile zastępczy, czyli "zdrowi" faceci, którzy mają problemy ze znalezieniem sobie dorosłej partnerki, na przykład tatusiowie, którym znudziły się już ich małżonki a tu pod bokiem rośnie atrakcyjna córeczka.

Ale to chyba niekoniecznie chodzi o pedofilów. Fritzl przecież pedofilem nie był.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Fritzl przecież pedofilem nie był.
No właśnie a wszyscy go pedofilem nazywają.
Pewnie to komuś jest wygodne.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
spellbinder (8577 punktów)
>Jeśli znasz jakiś inny temat tabu, który przebije pedofilię, stawiam Ci połówkę z zagrychą.

Nekrofilo-pedofilia?

>Czego się obawiali?

Wycofali, bo się nie gada na ten temat i koniec. Bo obcowanie z dzieckiem to jedna z najgorszych rzeczy, jaka przyśniła się naszemu społeczeństwu. W Internecie spokojnie można oglądać wideo na którym dwóch ruskich nastolatków (a jeden to nawet student medycyny) ciało zamordowanej przez siebie dziewczyny okaleczają w paskudny sposób - można znaleźć filmik na których dwóch innych ruskich głupków tłucze kloszarda kijem po głowie i wydłubuje mu oko śrubokrętem... nikt się nie boi, że takie materiały rozbudzą żądzę mordu w kolejnych świrach.

Mamy w necie soft-nekro-porno, ale trzeba po prostu przyjąć, że pedofilia to zło największe i koniec. I z tym, Grabowska, choćbyś się starała, nie wygrasz. Ściga się nie tych, którzy trzymają na swoich komputerach, czy udostępniają w sieci, zapis morderstwa. Wasdza się nastolatkę, która sama zrobiła sobie zdjęcie od lustra.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> I z tym, Grabowska, choćbyś się starała, nie wygrasz.
Ale moim sukcesem będzie, jak nawet 2 albo 3 osoby skłonię do myślenia i zastanowienia się.
I przynajmniej one nie będą opowiadały kłamstw na ten temat.
Wielu ludzi opowiada androny z braku wiedzy, albo z powodu indoktrynacji.
Najgorsze jest to, że seksuologowie podkulili ogon pod siebie ze strachu.
Kiedyś jeszcze Starowicz, Imieliński i Jaczewski mówili to co wynikało z badań.
Teraz te badania się przemilcza, ukrywa, nie pozwala się o nich mówić.
Ale nie ukryje się miasto zbudowane na górze!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
spellbinder (8577 punktów)
>Ale moim sukcesem będzie, jak nawet 2 albo 3 osoby skłonię do myślenia i zastanowienia się.

Facetów chyba najłatwiej przekonać, uświadamiając im jedną rzecz. Że jak mieli te kilkanaście lat, to starsza koleżanka, która by ich wprowadziła w świat seksu, byłaby bardzo porządaną "zdobyczą".

W kulturze taki obraz jest w sumie mocno zakorzeniony - jest elementem powszechnych fantazji (a tych odzwierciedleniem są pornole) - istnieje w filmach normalnych, aczkolwiek tam dzieci są zastapione przez niedoświadczonych mężczyzn (np. "American Pie", "Wszystko co kocham"). Znam kilku facetów, którzy przyznają się do uprawiania seksu w wieku lat trzynastu/czternastu. I cholera wie ile w tym prawdy, a ile ich fantazji. Ale takie przypadki się zdarzają. (www.dailym(*)charged-having-sex-pupils.html)
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> jak mieli te kilkanaście lat
Jedenaście, albo dwanaście. Bo potem to już nie jest pedofilia.
> Znam kilku facetów, którzy przyznają się do uprawiania seksu w wieku lat trzynastu/czternastu.
Uprawianie seksu to szeroki termin. Od obmacywanek do stosunków.
Chłopcy uprawiający prostytucję często zaczynają w wieku 12, 13 lat.
> takie przypadki się zdarzają
Specjalnie robione badania wskazują, że 25% dorosłych mężczyzn reaguje podnieceniem seksualnym ( badanie pletyzmografem prąciowym ) na zdjęcia małych nagich dziewczynek.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Nekrofilo-pedofilia?
Nie ma czegoś takiego.
Najwyżej może być nekrofil gustujący w trupkach dzieci.
Pedofilia zaś dotyczy jak najbardziej dzieci żywych.
Poza tym nie ma artykułu w kodeksie karnym zabraniającym publiczne pochwalanie i propagowanie tego typu zachowań.
To jest mniejsze tabu!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)
>>W związku z tym czy pedofile
>To jakiś konik?

tia, na(dwu)biegunach... afektywny.


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
liliac (147340 punktów)
>Wiem , że to może brzmi obrazoburczo, ale jak to właściwie jest z tymi rentami?

Pytasz, Grabowska, jakbyś dostępu do internetu nie miała
A przecież, jak podaje ZUS:

Cytat:
Prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy przysługuje ubezpieczonemu, który spełnia łącznie następujące warunki:
* jest niezdolny do pracy,
* ma wymagany okres składkowy i nieskładkowy,
* niezdolność do pracy powstała w określonych ustawą okresach składkowych (okres zatrudnienia, okres ubezpieczenia) i nieskładkowych (np. w okresie pobierania zasiłku chorobowego lub opiekuńczego) albo nie później niż w ciągu 18 miesięcy od ustania tych okresów.


Cytat:
Za niezdolną do pracy uważa się osobę, która całkowicie lub częściowo utraciła zdolność do pracy zarobkowej z powodu naruszenia sprawności organizmu i nie rokuje odzyskania tej zdolności po przekwalifikowaniu.
Całkowicie niezdolną do pracy jest osoba, która utraciła zdolność do wykonywania jakiejkolwiek pracy. Za częściowo niezdolną do pracy uważa się osobę, która utraciła - w znacznym stopniu - zdolność do pracy zgodnej z posiadanym przez nią poziomem kwalifikacji.


Ewentualnie:
Cytat:
Renta socjalna przysługuje osobie, która:
* jest pełnoletnia oraz
* jest całkowicie niezdolna do pracy z powodu naruszenia sprawności organizmu, które powstało:
o przed ukończeniem 18. roku życia albo
o w trakcie nauki w szkole lub w szkole wyższej - przed ukończeniem 25. roku życia albo
o w trakcie studiów doktoranckich lub aspirantury naukowej.


Specjalna lista istnieje dla chorób zawodowych, ale pedofilia nie zalicza się.

Znów szukasz jakiegokolwiek pretekstu, by porozmawiać o pedofilii po prostu
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> by porozmawiać o pedofilii po prostu
O rentach.
To co przytoczyłaś to jest jakiś ZUS owski bełkot.
Ale dziękuję Ci, że go wynalazłaś.
Ja zawsze staram się rozmawiać o różnych absurdach. A czy one dotyczą wiary religijnej, pedofilii czy aborcji , to co innego.
Więc tak sobie wykoncypowałam, że skoro schizofrenik może mieć rentę to dlaczego nie pedofil?
Przecież schizofrenik w sumie też może wykonywać pracę. Często są genialni schizofrenicy jak Strindberg czy van Gogh.
A rentę na schizofrenię dostać można.


Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 18:16 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
>To co przytoczyłaś to jest jakiś ZUS owski bełkot.

A czego, Grabowska, nie zrozumiałaś? Bo odnoszę wrażenie, że cytowane fragmenty są sformułowane wystarczająco zrozumiale nawet dla średnio pojętnego gimnazjalisty.

>Ja zawsze staram się rozmawiać o różnych absurdach. A czy one dotyczą wiary religijnej, pedofilii czy aborcji , to co innego.

A gdzie ten absurd w powyższych cytatach?

>Przecież schizofrenik w sumie też może wykonywać pracę.

Nie każdy. I nie każdy schizofrenik ma rentę.

A rencistów i tak mamy zbyt wiele, bo nam niezmiernie "łaskawie" orzecznicy orzekają.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> A gdzie ten absurd w powyższych cytatach?
Co to znaczy osoba niezdolna do pracy?
Pedofil też może uzasadniać, że jest niezdolny do pracy, bo przeżywa stresy , bo jest wyklinany przez społeczeństwo, media i polityków. Że grożą mu kastracją itp.
Cierpi w związku z tym na różne nerwice , nadciśnienie tętnicze i kołatanie serca.
Skoro alkoholik może dostać rentę na marskość wątroby to czemu nie pedofil?


Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 18:52 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
>> A gdzie ten absurd w powyższych cytatach?
>Co to znaczy osoba niezdolna do pracy?

To znaczy niezdolna do pracy. Nie niechętna, tylko niezdolna z powodu konkretnych ograniczeń zdrowotnych, które to ograniczenia oceniają osoby kompetentne na podstawie dokumentacji medycznej, wywiadu, badania fizykalnego, etc.

>Cierpi w związku z tym na różne nerwice , nadciśnienie tętnicze i kołatanie serca.

Nie ma takiej jednostki chorobowej jak "kołatanie serca", bądź z łaski swojej precyzyjna Jeśli inne zaburzenia zdrowotne rzeczywiście uniemożliwiają pracę, niewątpliwie ze względu na nie dostanie rentę niezależnie od swojej pedofilii. Ze względu na sam stres czy ostracyzm społeczny renty się nie dostaje, bo nikt już w tym nieszczęsnym kraju by nie pracował.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> To znaczy niezdolna do pracy.
Czyli masło maślane.
Nauczyciele dostają od ręki roczny urlop zdrowotny, za który im płacą tak jakby pracowali, bo ich gardło boli. Ale są chętni do pracy!!
I takich urlopów w ciągu swojej pracy mogą dostać chyba kilka.
Oprócz prawie 3 miesięcznych wakacji.
Nie muszą się wykazywać jakąś specjalną chorobą uniemożliwiającą im wykonywanie zawodu.
Podobno teraz gremialnie idą na tenże urlop, bo państwo likwiduje szkoły, więc roczek jeszcze można przechyrlać ("Chłopi")na państwowym wikcie.
A pedofile to co? Gorsi? Niż alkoholicy?
Dlaczego alkoholik może pójść na rentę z powodu marskości a pedofil nie może?
Alkoholik sobie nawet "zapracował" na swoją rentę, a pedofila to "dotknęło".


Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 19:38 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
>A pedofile to co? Gorsi?

Nie, lepsi.
W pierdlu stanowią uprzywilejowaną grupę osadzonych.
Trzeba ich szczególnie pilnować, bo nie przeżyliby dnia.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
20-05-2011 20:15 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Trzeba ich szczególnie pilnować, bo nie przeżyliby dnia.
Oj naoglądałeś się różnych "Symetrii" i ględzisz. I popelinę siejesz!

Wszystko ma swój początek i koniec.
20-05-2011 20:23 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>Oj naoglądałeś się różnych "Symetrii" i ględzisz. I popelinę siejesz!

To powiedz wreszcie coś o swoich pedofilskich doświadczeniach. Bo jeśli też tylko się naoglądałaś, nasłuchałaś, naczytałaś, to nie robisz nic innego.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Bo jeśli też tylko się naoglądałaś, nasłuchałaś, naczytałaś
Tak, naczytałam się. Zaczęłam od polecanego artykułu.www.nie.com.pl/art4006.htm
Sprawdziłam badania w nim wymienione.
Ostatnio uzyskałam potwierdzenie w wydanej przez CiS książce "50 wielkich mitów psychologii popularnej".
Jeśli sądzisz co innego to powinieneś się jednak na coś powołać wiarygodnego, a nie na swoje emocje.

Wszystko ma swój początek i koniec.
27-05-2011 12:09 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>> To znaczy niezdolna do pracy.
>Czyli masło maślane.
>Nauczyciele dostają od ręki roczny urlop zdrowotny, za który im płacą tak jakby pracowali, bo ich gardło boli. Ale są chętni do pracy!!
>I takich urlopów w ciągu swojej pracy mogą dostać chyba kilka.
>Oprócz prawie 3 miesięcznych wakacji.
>Nie muszą się wykazywać jakąś specjalną chorobą uniemożliwiającą im wykonywanie zawodu.
>Podobno teraz gremialnie idą na tenże urlop, bo państwo likwiduje szkoły, więc roczek jeszcze można przechyrlać ("Chłopi")na państwowym wikcie.

Chyba - podobno? - Grabowska macie mózg...?
A jakby go tak poużywać? Bo te wakacje to u was nie trzy miesiące a 66 lat trwają!

>A pedofile to co? Gorsi? Niż alkoholicy?
>Dlaczego alkoholik może pójść na rentę z powodu marskości a pedofil nie może?
>Alkoholik sobie nawet "zapracował" na swoją rentę, a pedofila to "dotknęło".
Załóż stowarzyszenie, zamiast bić piane - zacznij działać - bądź Dzielnym Pierwszym Obrońcą!

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Grabowska macie mózg...?
Ni!
To bez to mocie taki gupi pysk!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
PanBuk (6257 punktów)
>> Grabowska macie mózg...?
>Ni!
>To bez to mocie taki gupi pysk!

? a co ma mózg do facjaty ? chyba muszę, ręcznika poszukać, białego!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>? a co ma mózg do facjaty
No to taki dowcip był śląski, że przychodzi facet do mięsnego i pyto sie sprzedawczyni:
Mocie mózg?
A ona mu odpowiada: Ni!
To on na to:
To bez to mocie taki gupi pysk!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
27-05-2011 12:02 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>>Cierpi w związku z tym na różne nerwice , nadciśnienie tętnicze i kołatanie serca.
>Nie ma takiej jednostki chorobowej jak "kołatanie serca",

to następny postulat, do nowych chorób!... "Kołaczcie a będzie wam dane?" - i KK kołacze i jak widzę, wszyscy dają....


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
27-05-2011 11:54 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>Specjalna lista istnieje dla chorób zawodowych, ale pedofilia nie zalicza się.

I to jest DYSKRYMINACJA! moja propozycja - pedofilia jako choroba zawodowa księży...
Jakby tak pozbierać podpisy?

>Znów szukasz jakiegokolwiek pretekstu, by porozmawiać o pedofilii po prostu
>
dobra, dopiszmy ją?jego? też!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
BrzydkiBurak aka Buraczek (7572 punktów)
Niech zostane wyklety ale aktywnym pedofilom proponuje wyplacanie rent w postaci aplikacji olowiu w tyl glowy. W zastepstwie miska ryzu dziennie i dozywotnie kamieniolomy lub latanie dziur w jezdniach pod okiem uzbrojonych wartownikow.
Kowalska (14008 punktów)
>W związku z tym czy pedofile nie powinni ubiegać się o rentę?

   Ponoć stara już Grabowska jesteś, bo sama tak o sobie piszesz. To idź do ZUSu i przetestuj to na sobie. Powiedz: Poproszę rentę, bo lubię małe dzieci.

Zamiast mielić ozorem, pardon - klepać w klawiaturę.


"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> idź do ZUSu i przetestuj to na sobie
Lecz zanim się tam udam o lasce, chciałam się rozpytać fachowych forumowiczów, czy mam jakie szanse.
A może lepiej na alkoholizm się ubiegać?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365