Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atak śmiercionośnych ogórków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-05-2011 19:57marcin1902 (3438 punktów)Atak śmiercionośnych ogórków
Ocena 2 na 2
Jak podały Wiadomości na TVP1, zaatakowały śmiercionośne ogórki! Specjaliści od ogórków (i innych warzyw, także śmiercionośnych) z PSL-u uspokajają. Nie ma czego się obawiać! Czy zagrożenie jest realne? czy to tylko sezon ogórkowy? Jak się bronić przed ogórkami?

Osobiście proponuję, gdy ogórki zaatakują naszej ojczyzny łono, o to, aby na tym łonie je kisić... konserwować i przerabiać tak, aby służyły nam jako zagryzka do wódki.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Profesor_wykładowca (317 punktów)
(zablokowany)
.
>śmiercionośne ogórki

Utopić proszę Pana w spirytusie.
marcin1902 (3438 punktów)
>Utopić proszę Pana w spirytusie.

Podobno jest Pan ogórkiem... znaczy trollem, to prawda? Pan mi powie, nikomu nie powtórzę, obiecuję. Nie będę też topił w spirytusie...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
27-05-2011 21:46 
 Ocena 1 na 1
Profesor_wykładowca (317 punktów)
(zablokowany)

>Podobno jest Pan ogórkiem... znaczy trollem

Jestem brany za kogoś innego po prostu proszę Pana.
27-05-2011 22:00 
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)
>Jestem brany za kogoś innego po prostu proszę Pana.

Czyli nie będzie miał Pan za złe, jeśli wezmę Pana za ogórka, a Pan mnie np. (wolna propozycja, za kalafiora) i od tej pory, będziemy w tym wątku, o ile zaszczyci mnie Pan swoją obecnością jeszcze, zwracać się do siebie per Ogórek i Kalafior?

Co do wątku, nie uważa Pan (Ogórek ), że powinno się zwiększyć ilość produkowanych słoików i to tych o wielkich gabarytach?


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
27-05-2011 22:06 
 Ocena 1 na 1
Profesor_wykładowca (317 punktów)
(zablokowany)
>że powinno się zwiększyć ilość produkowanych słoików i to tych o wielkich >gabarytach?

Nie mój drogi Kalafiorze,słoików Polacy to mają zadość.
Dezynfekcja ogórków wskazana (nieniejszym unoszę szklankę bourbona).
Pana zdrowie Kalafiorze.
27-05-2011 22:12 
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)
>Nie mój drogi Kalafiorze,słoików Polacy to mają zadość.

Niby racja drogi Ogórku, sam przypominam sobie jak wynosiłem tony słoików, wraz z hektolitrami powietrza w środku, z piwnicy...

>Dezynfekcja ogórków wskazana (nieniejszym unoszę szklankę bourbona).

Słusznie, mnie bimber pozostał.

>Pana zdrowie Kalafiorze.

Dziękuję serdecznie Ogórku.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
27-05-2011 22:19 
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)
>Jestem brany za kogoś innego po prostu proszę Pana.

Czyli możesz Ogórku stwierdzić: "Nie wierzę w Pana Korniszona, stworzyciela nieba i ziemi, i w Kabaczka syna jego jedynego, który zstąpił z ogródka działkowego by sprzyjać naszej przemianie materii"?

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
27-05-2011 22:26 
 Ocena 1 na 1
Profesor_wykładowca (317 punktów)
(zablokowany)
>>Jestem brany za kogoś innego po prostu proszę Pana.
>Czyli możesz Ogórku stwierdzić: "Nie wierzę w Pana Korniszona, stworzyciela nieba i ziemi, i w Kabaczka syna jego jedynego, który zstąpił z ogródka działkowego by sprzyjać naszej przemianie materii"?

I Brokuliusa Kalafiorstusa niewątpliwie.
marcin1902 (3438 punktów)
Widzę, że sprawa została zbagatelizowana przez racjonalistów, co jest nie racjonale. Ogórki atakują nadal! Pewien rolnik mieszkający w centrum Berlina zrobił takie zdjęcie na swoim polu:

Podobno sam Obama widziany był w Biedronce, kupował: ocet, cukier, sól, czosnek, ziele angielskie, marchewkę, chrzan i majeranek... A wszystko w dużych ilościach! Tak więc coś jest na rzeczy!


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

wiadomosci(*)za-europe,9438596,1,klip.html#

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365