Racjonalista - Strona głównaDo treści
Praca Magysterska

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-05-2011 19:18marcin1902 (3438 punktów)Praca Magysterska
Ocena 5 na 5
Jako, że Plan Pracy, który napisałem w innym wątku spotkał się z jednoosobowym aplauzem Kowalskiej, postanawiam pisać, zgodnie z Planem Pracy, pracę Magystersko. Jeśli ktoś chce mi pomóc w pisaniu, to zapraszam. Oczywiście taka osoba musi trzymać się zaleceń:
-Rozdziały mają być odpowiednio długie,
-Bezsensownie sensowne,
-Mogą być pisane nie po kolei, przez ludzi co mają nie po kolei,
-Pisać tak, aby było to zgodne z poprawnością polityczną,
-No i tak jak mi się podoba.

Termin składania pracy mija 31 lutego, tak więc mamy trochę czasu. Nie mamy jeszcze tematu, ale wymyślimy go na koniec. Nie ma też promotora/ki, więc chętnych z tytułami zapraszam do składania propozycji.

PLAN PRACY

WSTĘP

I ROZDZIAŁ ZŁODZIEJSTWO W LITERATURZE

   1. KOŚCIÓŁ KATOLICKI
      1.1. ODPUSTY
      1.2. BUDOWA ŚWIĄTYŃ
      1.3. CARITAS
      1.4. RADIO MARYJA

   2. PARTIE POLITYCZNE
      2.1. KUPOWANIE GŁOSÓW
      2.2. WYPRZEDAŻ OJCZYZNY
         2.2.1. ŻYDOM
         2.2.2. NIEMCOM
         2.2.3. RUSKIM
      2.3. PODATKI

II ROZDZIAŁ WŁAŚCICIELE KLUBÓW

   1. MAFIA-ORGANIZACJE PRZESTĘPCZE
      1.1. CWANIAKI
      1.2. KOZAKI
      1.3. SZYCHY

   2. FIRMY PAŃSTWOWE-MAFIA POLITYCZNA
      2.1. RZĄDZĄCY
      2.2. KOALICJA
      2.3. OPOZYCJA

   3. FIRMY PRYWATNE-ZŁODZIEJE
      3.1. HANDLARZE
      3.2. PRODUCENCI
      3.3. BUDOWLAŃCY

III ROZDZIAŁ SPOSOBY ZARZĄDZANIA

   1. DYKTATURA
      1.1. JEDEN RZĄDZI RESZTA SIĘ BOI
      1.2. JEDEN RZĄDZI RESZTA MA TO W DUPIE

   2. PSEUDODEMOKRACJA
      2.1. BURDEL

   3. FRYZJERLANDIA
      3.1. JAK KUPIĆ MECZ
      3.2. JAK SPRZEDAĆ MECZ

IV ROZDZIAŁ POZYSKIWANIE ŚRODKÓW NA DZIAŁALNOŚĆ

   1. HANDEL MECZAMI
      1.1. HURT-CAŁY SEZON
      1.2. DETAL-JEDEN MECZ

   2. GWAŁTY I ROZBOJE
      2.1. GWAŁTY BRUTALNE
      2.2. GWAŁTY PRZYJEMNE
      2.3. ROZBOJE BRUTALNE
      2.4. ROZBOJE PRZYJEMNE

   3. "NA WNUCZKA"
      3.1. "DZIEŃ DOBRY, MAREK MIAŁ WYPADEK..."

ZAKOŃCZENIE


Nie wiem czy dobrze wybrałem dział na forum, może powinien te wątek trafić do działu Nauka?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcin1902 (3438 punktów)
WSTĘP

      Klub piłkarski to znakomity przykład organizacji złodziejskiej. Niezależnie od tego, kto kradnie za jego pomocą. Czy są to mafiozi, mający kupę kasy z działalności przestępczej, czy firmy państwowe pozyskujące kasę z niczyjego, czyli państwowego, czy w końcu prywatni złodzieje. Posiadanie klubu to przywilej bogatych, którzy z jego pomocą stają się jeszcze bogatsi, a kibice robieni są w wała, chodzą na mecze, kupują bilety, kiełbaski itp. a banda wyżelowanych cieniasów biega po boisku jakby im jaja drutem związali. Jedyną czerpiącą radość z meczu grupą społeczną są szalikowcy, oni to wykorzystują stadion po to, aby wyżyć się fizycznie.
      Piłka nożna swoje początki ma już w czasach biblijnych, Kain kopał Abla, Duch święty strzelił gola Maryi, Judasz strzelał samobóje, Onan nie lubił podawać, był "samolubem". W późniejszych czasach piłka rozpleniała się po świecie szybko, jak syfilis w burdelu. Do Polski trafiła pod koniec XIX wieku, co jak okazało się było złym pomysłem.
      Podstawowymi źródłami, z których korzystałem to pomysły wyssane z własnego brudnego palca, natchnie Ducha świętego, biografie: Słowika, Kiełbasy, Masy, Biblia, Fakty i Mity oraz strony internetowe: nonsensopedia.pl, sejm.pl, albatros.pl.
      W pracy zastosowałem metodę dogmatyczną, wszystko co napisałem ma nieomylny charakter, jest najprawdziwszą prawdą i faktem autentycznym, zaznaczam też, że nie cofnę swoich słów to tyłu.
   Praca składa się z czterech rozdziałów. W pierwszym rozdziale podjąłem próbę ukazania tego jak wyglądało złodziejstwo w historii. Omawiam przypadki Kościoła Katolickiego, który potrafił zarabiać na wszystkim, począwszy od zwłok, poprzez odpusty, podatki i ostatnimi czasy radio, i głodne dzieci. Opisuję też powiązane z Kościołem partie polityczne, które wysysają nas z ostatniego grosza budując np. atrapy autostrad, po których gdy chcemy pojechać musimy znów zapłacić. Rozdział drugi to opis właścicieli klubów, którzy handlują sobie meczykami na lewo i prawo, a my tępe dzidy oglądamy te pseudo popisy, pseudo piłkarzy popijając smaczne piwo. W trzecim rozdziale mamy do czynienia z sposobami zarządzania klubami, swoją drogą prezesi muszą się sporo nagimnastykować, aby ogarnąć taki bajzel. Ostatni rozdział w całości poświęcony jest temu jak pozyskuje się środki w tych klubach, listę otwiera handel meczami, następnie to co lubimy najbardziej - gwałty, no i na koniec jeden cwaniarski myk - "na wnuczka".
      Celem niniejszej pracy jest odpowiedź na pytanie: po kiego nam to wała?


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365