 |
Kiedy szaleństwo wielkości nabiera twarzy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-04-2022 22:13 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Kiedy szaleństwo wielkości nabiera twarzy 0 na 2 | Jezu, ile pieniędzy i broni powinien żądać?! Jest wyraźnie kiepskim wzorem do naśladowania dla dzieci na całym świecie, gdy próbujemy nauczyć się, że wojna jest zła. Jednocześnie na świecie toczy się kilka konfliktów zbrojnych, w których nie przekazuje się ani pieniędzy, ani broni i nikogo nie obchodzi, jak miejscowi giną jak muchy. Hipokryzja na wysokim poziomie!
Kiedy ludzie zrozumieją, że UE celowo wysysa swoich obywateli? Nigdy, jak się wydaje, a inflacja utrzymuje się na wysokim poziomie, oczekuje się, że ceny mieszkań spadną, a stopy procentowe wzrosną, czeka nas wiekszy głόd jak podczas II WŚ, ale jak na razie ludzie nie używają mόzgόw...
Zatańczmy, słońce, grill i piątkowy grog...
A w ten weekend- nie tylko dorośli mężczyźni, ale także dzieci i matki w średnim wieku i starsze kobiety, brali udział w brutalnych zamieszkach związanych z Koranem i rzucali w nas kamieniami.
"Tłum w każdym wieku" zniszczył kilka miast. FI FAN. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Jezu Zeusie, Synu Kronosa i Rei. >, ile pieniędzy i broni powinien żądać?! Boli - to dobrze, jest cień nadziei. >czeka nas wiekszy głόd jak podczas II WŚ Kup sto kilo makaronu. >, ale jak na razie ludzie nie używają mόzgόw... Tylko ci co ich nie mają. >Zatańczmy, słońce, grill i piątkowy grog... Jest WOJNA, nie czas na śmiech do sera... >"Tłum w każdym wieku" zniszczył kilka miast. Nie kilka lecz kilkadziesiąt, zbombardował bombami, rakietami, pociskami - "zielone ludziki putina" - ot taki tłum.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) |
> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.Ciekawe, nawet CNN widzi propagandę Zełenskiego. "It's a war - everything they do and say publicly is designed to help them win the war. Every public statement is an information operation, every interview, every Zelensky appearance broadcast is an information operation, said another source familiar with western intelligence." "To wojna - wszystko, co robią i mówią publicznie, ma na celu pomóc im wygrać wojnę. Każde publiczne oświadczenie jest operacją informacyjną, każdy wywiad, każde wyemitowane wystąpienie Zełenskiego jest operacją informacyjną - mówi inne źródło zaznajomione z zachodnim wywiadem". Czy każde panstwo wie, dokąd trafiają jego darowizny? edition.cn(*)kraine-intelligence/index.html
|
|
|  | | sztejkat (4743 punktów) | >(...) >"To wojna - wszystko, co robią i mówią publicznie, ma na celu pomóc im wygrać wojnę. (...)
Co za odkrycie...
To chyba oczywiste, co nie?
W polityce nigdy nie przekazujesz informacji, ale wpływasz przy pomocy informacji. To najprostszy, najbardziej elementarny mechanizm.
Zatem to co powinno Cię zainteresować, to nie treść tego komunikatu, ale to dlaczego się pojawił i dlaczego akurat teraz.
Tomasz Sztejka
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | Zastanawiam się, skąd zło w tobie, w dzieciństwie przeżyłaś traumę..., pedofil? W 1986 przepisałaś fragment o płaczącej Ewie, a pomyślałaś, że serce Adama krwawi? Okragly leczy swoje obsesje szukaniem nieistniejącego raju, chciałby bzykać wiele kobiet, nie rozumie, że fizyczna przyjemność niczym jest wobec duchowego szczęścia. Żaden psycholog nie pomoże, jeśli człowiek sam nie zrozumie, że jest chory i sam nie zechce się wyleczyć.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | > Jezu, ile pieniędzy i broni powinien żądać?! Jest wyraźnie kiepskim wzorem do naśladowania dla> dzieci na całym świecie, gdy próbujemy nauczyć się, że wojna jest zła. Jednocześnie na świecie toczy> się kilka konfliktów zbrojnych, w których nie przekazuje się ani pieniędzy, ani broni i nikogo nie> obchodzi, jak miejscowi giną jak muchy. Hipokryzja na wysokim poziomie!Na razie kase zarabia sie na przyszywaniu Zelenskiemu latki "dobry". Tylko nieliczi pytaja sie, dlaczego Zelenski ryzykowal konflikt zbrojny otwarcie romansujac z UE i NATO. Interes sie kreci: USA i UE wysyla pieniadze do Ukrainy a Ukraina od razu "zwraca" te pieniadze kupujac bron. Tylko glupi nie skorzystal by z takiej okazji. W UE nie musza budowac autodstrad w celu zmienjszenia bezrobocia i inflacji. Moga spokojnie wskazywac palcem na Putina a obywatele podziekuja za wyjasnienie i jak sama napisalas pohda na grila, basen, lody i poleca na urlop. W miedzyczasie pokrzycza "Ukraina, Ukraina" i sumienie beda mieli uspokojone. . > A w ten weekend- nie tylko dorośli mężczyźni, ale także dzieci i matki w średnim wieku i starsze> kobiety, brali udział w brutalnych zamieszkach związanych z Koranem i rzucali w nas kamieniami.> "Tłum w każdym wieku" zniszczył kilka miast. FI FAN.A to akurat w dzisiejszych czasach jet woke: obca "kultura" ma absolutne pierszenstwo  Jakiekolwiek watpliwosci czy glosy sprzeciwu sa naistowskie, rasistowkie, seksistowskie
|
|
 | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | ! > Na razie kase zarabia sie na przyszywaniu Zelenskiemu latki "dobry". Tylko nieliczi pytaja sie, dlaczego Zelenski ryzykowal konflikt zbrojny otwarcie romansujac z UE i NATO.No....wszyscy się nie zmieszczą w Niemczech albo Szwecji. > Interes sie kreci: USA i UE wysyla pieniadze do Ukrainy a Ukraina od razu "zwraca" te pieniadze kupujac bron. Tylko glupi nie skorzystal by z takiej okazji.Ale głupoty....zapominasz że tam rozpierdalają kraj cent po centymetrze. > W UE nie musza budowac autodstrad w celu zmienjszenia bezrobocia i inflacji. Moga spokojnie wskazywac palcem na Putina a obywatele podziekuja za wyjasnienie i jak sama napisalas pohda na grila, basen, lody i poleca na urlop.> W miedzyczasie pokrzycza "Ukraina, Ukraina" i sumienie beda mieli uspokojone.> .> >A w ten weekend- nie tylko dorośli mężczyźni, ale także dzieci i matki w średnim wieku i starsze> >kobiety, brali udział w brutalnych zamieszkach związanych z Koranem i rzucali w nas kamieniami.> >"Tłum w każdym wieku" zniszczył kilka miast. FI FAN.> A to akurat w dzisiejszych czasach jet woke: obca "kultura" ma absolutne pierszenstwo  > Jakiekolwiek watpliwosci czy glosy sprzeciwu sa naistowskie, rasistowkie, seksistowskie  > No chyba że mieszkasz na Ukrainie to Putin ci właśnie robi jesień średniowiecza z dupy. A we własnym kraju morda w kubeł. Ci z Ukrainy pewnie też by chcieli pobiadolic jak farbowana szwedka czy Niemiec... Woke heheheh....ludzie czekają na korytarz życia a tu bzdety na forum z bezpiecznych krajów....woke oj zeniu zeniu....
|
|
|  | 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | >! >>Na razie kase zarabia sie na przyszywaniu Zelenskiemu latki "dobry". Tylko nieliczi pytaja sie, dlaczego Zelenski ryzykowal konflikt zbrojny otwarcie romansujac z UE i NATO. >No....wszyscy się nie zmieszczą w Niemczech albo Szwecji. >>Interes sie kreci: USA i UE wysyla pieniadze do Ukrainy a Ukraina od razu "zwraca" te pieniadze kupujac bron. Tylko glupi nie skorzystal by z takiej okazji. >Ale głupoty....zapominasz że tam rozpierdalają kraj cent po centymetrze.
Nie zapomniałem. Ale pamiętam, że Żeleński ciężko na te rozpierdalanie pracował. Jak się bawisz ogniem to musisz się liczyć z oparzeniem.
>No chyba że mieszkasz na Ukrainie to Putin ci właśnie robi jesień średniowiecza z dupy. >A we własnym kraju morda w kubeł. >Ci z Ukrainy pewnie też by chcieli pobiadolic jak farbowana szwedka czy Niemiec... >Woke heheheh....ludzie czekają na korytarz życia a tu bzdety na forum z bezpiecznych krajów....woke oj zeniu zeniu....
No i? Co siedem umiera ktoś z głodu podczas gdy ja mam żarcia pod dostatkiem. Ty też. Gdzie twoje teksty o tych zdechłych (tak, z głodu się zdycha)???
Weź swoje głodne kawałki o Ukrainie wsadź se gdzieś.
Do 24.02. ani jednego tekstu o mordowanych ludziach w dziesiątkach wojen a teraz jak strach zagląda w oczy bo wojna toczy się nie w dalekiej Afryce albo wschodzie ino w sąsiednim państwie to krokodyle łzy i współczucie na pokaz 👏👏👏
|
|
| |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>! >>>Na razie kase zarabia sie na przyszywaniu Zelenskiemu latki "dobry". Tylko nieliczi pytaja sie, dlaczego Zelenski ryzykowal konflikt zbrojny otwarcie romansujac z UE i NATO. >>No....wszyscy się nie zmieszczą w Niemczech albo Szwecji. >>>Interes sie kreci: USA i UE wysyla pieniadze do Ukrainy a Ukraina od razu "zwraca" te pieniadze kupujac bron. Tylko glupi nie skorzystal by z takiej okazji. >>Ale głupoty....zapominasz że tam rozpierdalają kraj cent po centymetrze. >Nie zapomniałem. Ale pamiętam, że Żeleński ciężko na te rozpierdalanie pracował. Jak się bawisz ogniem to musisz się liczyć z oparzeniem.
Dobrze że Polska jest W NATO i Unii bo pewnie "wujki" z Niemiec i "ciotki" ze Szwecji dawałby rady żeby nie draNic Rosji...
Ja tu widzę mega ból dupy że reszta świata nie musi zebrać o paczki z "unry" i ślinić się na widok szwedzkich czy niemieckich blach.
Tylko chce po swojemu.
>>No chyba że mieszkasz na Ukrainie to Putin ci właśnie robi jesień średniowiecza z dupy. >>A we własnym kraju morda w kubeł. >>Ci z Ukrainy pewnie też by chcieli pobiadolic jak farbowana szwedka czy Niemiec... >>Woke heheheh....ludzie czekają na korytarz życia a tu bzdety na forum z bezpiecznych krajów....woke oj zeniu zeniu.... >No i? Co siedem umiera ktoś z głodu podczas gdy ja mam żarcia pod dostatkiem. Ty też. Gdzie twoje teksty o tych zdechłych (tak, z głodu się zdycha)??? >Weź swoje głodne kawałki o Ukrainie wsadź se gdzieś.
pierd0lnie. Przez naście lat takie dylamty były tu nie raz poruszane
Łącznie z tą piosenką
7 Seconds Neneh Cherry i Youssou N'Dour
Znasz...nie?
>Do 24.02. ani jednego tekstu o mordowanych ludziach w dziesiątkach wojen a teraz jak strach zagląda w oczy bo wojna toczy się nie w dalekiej Afryce albo wschodzie ino w sąsiednim państwie to krokodyle łzy i współczucie na pokaz 👏👏👏
A.nie przypoinam sobie takiego festiwalu głupoty jak teraz. A teraz to aż zmieniaki w piwnicy gniją jak się czyta te fikołki o wojnie .
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|