Czy tutejsi racjonaliści pełni cnót już wypowiedzieli się na temat torturowanych Uigurów i gwałconych Uigurek?
Czy może temat nie za bardzo medialny i punktacja własnego ego i moralności zbyt niska?
A może brakuje chińskich bomb, żeby zaczynać dyskusję? |