Nie, nie jestem Dziwką Putina, Putinistką, Putinowym Trollem, pożyteczną idiotką i tym wszystkim, czym mnie niektόrzy z Was nazywacie, i nie angażuję się w szerzenie dezinformacji ani rosyjskiej propagandy- nie popieram wojny Rosji z Ukrainą lub "rosyjskimi" faszystami.
Jestem głęboko zmęczona Tymi, którzy wielokrotnie pojawiają się w moich wątkach z różnymi oskarżeniami czy idiotycznymi wypowiedziami i zawsze z tym samym męczącym przesłaniem zarόwno w temacie pandemii jak i wojny.
Jeśli nie lubię komentatora, przestaję czytać to, co pisze- zwłaszcza, jeśli zostawiłam też komentarze w temacie. Jak postrzegać osobę, o której mowa, jako nierzetelną...?? Nie piszę nowych komentarzy dzień po dniu ani nie lubię pogardliwych komentarzy innych ludzi.
Przez lata opowiadałam się za wolną debatą, miałam otwarte pola komentarzy i nie blokowałam ludzi, nawet jak przekroczyli granicę w stosunku do mnie. Ale po różnych tekstach nienawiści, uwagach i ogólnie sarkastycznych komentarzach w ostatnim czasie od wszystkiego, zwłaszcza samozwańczych ekspertów pandemicznych i wojennych, ze względu na moje neutralne stanowisko, gdzie twierdzę, że nie mamy pełnego obrazu mediów!
Nikt nie zmusza Cię do czytania moich tekstów i nikt nie prosił Cię do obrzucania mnie różnymi epitetami, więc pozostań po swojej stronie zamiast rujnować moje wypowiedzi- jeśli masz trudności z działaniem jako dorosły myśliciel!
Prawdy ZAWSZE wypływaja...
P.S. Dlaczego klika bankierska i globalistόw prowadzi tę wojnę?? |