Grafika: pbs.twimg.(*)KfSj?format=jpg&name=4096x4096Z powodu przeludnienia Indie realizowały kiedyś przymusową sterylizację (mężczyzn wyciąganych z autobusów w pewnym rejonie). W roku 1750 na planecie Ziemia żyło 790 milionów ludzi. Obecnie dziesięć razy więcej. Nigeria podwaja liczbę ludności co 30 lat! Po roku 1750 nie odkryliśmy kontynentów ani też powierzchnia Ziemi nie urosła i nie urośnie! Brak zachęt do antykoncepcji wiedzie do katastrofy! Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |