Ciekawe jest to, że podajesz dwie różne wersje przykazań wydanych w XX wieku. Czyli w dobie rozwiniętej techniki, gdzie takie rzeczy nie powinny się zdarzać. To teraz trzeba zastanowić się nad faktem, jak bardzo różniły się od siebie wersje biblii sprzed kilku wieków. Podczas spisywania, kopiowania i tłumaczenia napisali pewnie takich farmazonów, że głowa mała...
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|